Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: INFEKCIJA OD UBODA KOJA SE PROSIRILA NA CELU POTKOLENICU...
PostPoslato: Uto Jun 30, 2020 12:48 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 17, 2011 1:47 pm
Postovi: 33
Majka mi se pre dve godine ubola na ruzu u predelu desne potkolenice ( prednji deo ). Mislila je da je zasticena jer je tri godine pre toga primila inekciju posle ujeda nase macke ali deo oko rane je poceo da plavi i kad je to uzelo malo vise maha otisla je po uputu kod lekara vaskularnog hirurga i dermatologa koji su joj dali neke masti da maze to mesto uz obavezno previjanje. Kasnije je od specijaliste dobila i carapu steznik ali joj ni to nije pomoglo vec se modrica prosirila na celu potkolenicu pa su joj promenili mast za koju su rekli da ce to obolelo mesto da pretvori u krastu koja ce sama da otpadne sto je i pocelo da se dogadja ali su scene bile zastrasujuce pa je otisla u urgentni gde je taj vaskularni hirurg poceo da se iscudjava stanjem njene bolesne noge kao da on nije bio odgovoran za stanje njene noge jer je neadekvatnom dijagnozom i lecenjem doprineo sirenju infekcije. Operisao je sutradan ( ciscenje rane ... ) i evo vec cetiri dana se nalazi u bolnici. Plasim se da joj se infekcija nije prosirila i na desni kuk koji je boli vec godinu dana ( ne moze da hoda normalno i hrama uz bolove i nekakvo stalno pucanje po njenim recima ). Kuk je snimala pre mesec dana i nasli su joj ostecenja zbog kojih ce morati na operaciju ( izlizanost hrskavice ili vec cega ) - a mozda je ta dijagnoza fingirana u dosluhu sa doktorima koji su je krajnje nesavesno lecili -. Da joj je rana odmah sanirana na pravi nacin do ovog pogorsanja ne bi doslo. Juce sam ceo slucaj prijavio ministarstvu, i sad cekam njihov odgovor. Trazio sam suspenziju za lekare... i novi lekarski tim koji ce da preuzme lecenje. Sramotno je da ja koji nisam nikakav medicinski strucnjak znam da je u pitanju neka vrsta lokalnog trovanja... koje se prosirilo. P.S. Iz rane koju je pre operacije SAMA previjala sve vreme je curila sukrvica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: INFEKCIJA OD UBODA KOJA SE PROSIRILA NA CELU POTKOLENICU...
PostPoslato: Čet Jul 02, 2020 1:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Такво нам је здравство. Сада лече само од корона вируса а остали морају да чекају са лечењем - док не умру.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 357 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: