Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 325  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Okt 08, 2012 12:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 01, 2012 1:42 pm
Postovi: 6
Milanne skidanje maske!!! Uzasno je bolelo jer sam bila mnogo otecena. Ali, danas su mi izvadjeni konci iz vrha nosa i to boli vise i od skidanja maske... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 10, 2012 8:27 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 09, 2012 9:07 pm
Postovi: 1
Caoo svimaaa:-)
Imam 15 godina sada i u decembru punim 16 i vec dugo zaista zelim da uradim operaciju iskljucivo iz estetskih razloga....planirala sam da je uradim sledece godine kada napunim 17, pa me zanima da li je to preporucljivo? Inace sam iz Beograda, ja bih zelela da radim na VMA pa me zanima i cena i ako neko ima vec iskustvo sa operacijom a da je ispod 18? :-)
Pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Uto Okt 16, 2012 5:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Nov 18, 2011 11:13 am
Postovi: 24
da li neko zna koliko se čeka na operaciju kod dr. Milošević? jesu li popunjeni termini do nove godine?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 17, 2012 1:33 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Ned Jun 26, 2011 10:23 pm
Postovi: 51
Lokacija: Borca!
DrLove234 je napisao:
Caoo svimaaa:-)
Imam 15 godina sada i u decembru punim 16 i vec dugo zaista zelim da uradim operaciju iskljucivo iz estetskih razloga....planirala sam da je uradim sledece godine kada napunim 17, pa me zanima da li je to preporucljivo? Inace sam iz Beograda, ja bih zelela da radim na VMA pa me zanima i cena i ako neko ima vec iskustvo sa operacijom a da je ispod 18? :-)
Pozzz


Nikako nije preporucljivo raditi operaciju pre 19,20god.. Po nekoj slobodnoj proceni, niko ti nece raditi estetiku dok nisi punoletna,ja mislmi da je to cak i prema zakonu :) Polako,imas vremena, skupljaj pare pa idi kod nekog privatnika kada dodje vreme za to ;)

_________________
You'll never walk alone!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 20, 2012 6:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 20, 2012 1:49 am
Postovi: 1
Da li neko ima iskustva sa dr Nenadom Stepicem, sa VMA?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: opracija nosa
PostPoslato: Ned Okt 21, 2012 6:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Apr 08, 2011 6:09 pm
Postovi: 5
Nev je napisao:
Ljudi, ima li neko sliku pre i posle? Mozda ce nekome, kao meni, biti lakse da vidim kakvi su rezultati posle jedne takve operacije. Moze i na pp. POzdrav svimaa!! I unapred hvala!! :D


Ovo i mene zanima. Svi pricaju o perfekcijama i promasajima...A nigde slike da se lepo vidi. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Ned Okt 21, 2012 10:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Jel sa vrha otok najsporije spada?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Pon Okt 22, 2012 5:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 22, 2012 4:44 pm
Postovi: 19
Milann je napisao:
Jel sa vrha otok najsporije spada?


Da, evo meni je proslo 7 meseci od operacije i jos uvek mi je nosic na nekim mestima otecen a najvise na vrhu...Izgleda da stvarno treba do godinu dana da sve to dodje na svoje mesto...

d.stole je napisao:
Nev je napisao:
Ljudi, ima li neko sliku pre i posle? Mozda ce nekome, kao meni, biti lakse da vidim kakvi su rezultati posle jedne takve operacije. Moze i na pp. POzdrav svimaa!! I unapred hvala!! :D


Ovo i mene zanima. Svi pricaju o perfekcijama i promasajima...A nigde slike da se lepo vidi. :roll:


Pa ima bas dosta fotki pogledajte malo vise forum najskorije fotograije ima na stranici 305 sto je Milann postavio...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Okt 25, 2012 11:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Okt 25, 2012 10:58 pm
Postovi: 1
Molim vas pošto nemam vremena da sve pročitam, za kog lekara da se odlučim privatno jer nema šanse da dobijem uput, imam problem nos je preveliki za moje lice takozvani baburasti nos, ne znam ni kako bi operacija izgledala jer u suštini nemam ni kriv nos a ni "grbu" jel ima neko iskustva sa takvim nosom i operacijom :) a pored toga imam i hroničnu upalu sinusa tako da će verovatno trebati i septoplastika pored rinoplastike, možda kod Colića ili kod Panafilova u Novom Sadu? Preporučite mi nekog, saveti su dobrodošli


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 27, 2012 5:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 10, 2011 12:32 am
Postovi: 44
Za Colice ne znam kako rade noseve ali znam da su u bolnici Adonis odlicni esteticari (dr Gacevic).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sub Okt 27, 2012 9:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
Ne znam gde su radili Karamela, Sani Armani i još neki, ali su užasni, svi liče jedni na druge!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 31, 2012 10:45 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 29, 2012 6:55 pm
Postovi: 5
zdravo svima!

imam ogroman problem! Udarila sam nos pre 4 meseca...nije noista strasno- samo je nabijeno mekano tkivo sa jedne strane, ali ja to ne mogu da podnesem!...zanima me zna li neko moze li to da se sredi?? Nemam nikakve izrasline tj nije fraktura...samo tkivo...

ako bi se vrsila korekcija bila bi potpuno minimalna...pa me zanima da li je to moguce...cula sam da moze da mi bude samo gore nakon diranja tog tkiva...u svakom slucaju, sta god da se radi mora da prodje godinu dana od udarca, zar ne?

razmislam, tolike noseve sredjuju, pa zar se ovo moje tako minorno ne moze srediti, a meni bi bilo od zivotnog znacaja. :-?

Hvala unapred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 31, 2012 2:45 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Avg 14, 2012 10:16 pm
Postovi: 142
Bryan je napisao:
Za Colice ne znam kako rade noseve ali znam da su u bolnici Adonis odlicni esteticari (dr Gacevic).

Ja sam imala operaciju kod njih u junu ove godine. Extra su mi uradili, radio mi je prof. Miodrag. Imala sam jako veliki nos. Posle operacije moram priznati da sam izgledala totalno drugacije, prosto me neki ljudi nisu prepoznali..Tako da od srca preporucujem njih, jer sam imala lepo iskustvo sa njima!

p.s. mislim na kliniku Colic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 31, 2012 3:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Okt 29, 2012 6:55 pm
Postovi: 5
vidim da svi preporucuju dr. Gacevica??

Treba mi neki perfekcionista :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Operacija nosa
PostPoslato: Sre Okt 31, 2012 3:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jan 11, 2007 2:01 am
Postovi: 199
dana85 je napisao:
Bryan je napisao:
Za Colice ne znam kako rade noseve ali znam da su u bolnici Adonis odlicni esteticari (dr Gacevic).

Ja sam imala operaciju kod njih u junu ove godine. Extra su mi uradili, radio mi je prof. Miodrag. Imala sam jako veliki nos. Posle operacije moram priznati da sam izgledala totalno drugacije, prosto me neki ljudi nisu prepoznali..Tako da od srca preporucujem njih, jer sam imala lepo iskustvo sa njima!

p.s. mislim na kliniku Colic


Izgleda da postoji razlika u pristupu, jedni rade nos da bude lepši, ali da se to ne primeti iz aviona, a drugi suprotno. Već am pomenuo Karamelu i ostale...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4861 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310 ... 325  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 46 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: