Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 61  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Sep 05, 2011 12:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Draga jabuko crvena,

Nema vidatoxa u Bg-u. Stize do Bg-a ali sa Kube ili iz tirane. Ostavio je austrijanac telefon, ako ima jos flasica, ako nema posalji mi pp.

Sto se tice koriscenja ovog leka samostalno bez hemo ili radio terapija - moze, a moze i da se kombinuje, odnosno, odlicno se kombinuje.

Nadam se da ti je pomoglo... savetovati da se koristi jedna, a iskljuci druga... to ne moze niko i ne bi niko ni trebalo da radi. Ali ako je licna odluka, trebalo bi je postovati.

Pozz, S


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Sep 05, 2011 9:01 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 25, 2011 6:56 pm
Postovi: 4
Postovani,
juce se javila devojka iz Subotice i kupila jednu,tako da mi je ostala jos jedna bocica,
a cena je 150€,zato sto sam iz Austrije isao do Ohridskog jezera,i , priznacete imao
enormne putne troskove!Ukoliko neko zeli , neka se javi bratu na 063342480, on je do
petka u Beogradu.Za sve koji su skepticni:nasoj mami je pomoglo tako sto skoro da i
nije imala bolove
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Pon Sep 05, 2011 10:58 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
progutajte te pare, i poklonite nekom taj lek, necete propasti zbog tih para...nikada nikome ne bih to naplatio, ispadnite fer pa nemojte ni vi, nekom mozda treba a neka ni kinte...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Sep 06, 2011 12:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 03, 2011 8:09 pm
Postovi: 33
neverovatno,a da je dosao iz Australije?

_________________
zivim svoj san


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Sep 06, 2011 12:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 08, 2011 12:04 pm
Postovi: 3
Pozdrav svima!

Pratim sve vase postove iako se ne ukljucujem ali sad moram.
Na zalost mozda neke i razocaram..Naime, moja mama koristi Vidatox od aprila meseca i uporedo s njim ide na hemoterapiju...i ništa joj nije pomoglo. Metastaze se sire, ascit je gusi, jedva se krece..Jedino sto je ništa ne boli , ali kažu doktori da je takva vrsta raka koji ne boli..i tako...zao mi je ako sam nekoga razočarala ali ipak nemojte da prestanete da verujete jer ja i pored svega, jos uvek verujem da ce nesto da se desi, dobro, naravno :) . I mama nije prestala da pije Vidatox i nabavili smo jos jednu bočicu ali...stvari tako stoje. Pišem vam ovo da znate da se ne oslanjate samo na jednu stvar, lek, ishranu , sta god, nego da probate SVE jer je ova bolest neopisivno PODMUKLA!
Srecno!
J


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Sep 06, 2011 4:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 25, 2011 6:56 pm
Postovi: 4
Gospodo,
vidim da se ljudi bune zbog cene,s razlogom,medjutim,
juce su me zvali ljudi iz Nisa koji nisu hteli NI DO BEOGRADA
da dodju,nego zele gospoda da im se posalje!Iz tog razloga
sam rekao da kosta 150€,a posto vas bas zanima,mene su kostale
3 bocice 650€,i prodao bih i kucu da sam mogao da pomognem majci!
Vi svi zivite u Srbiji a ne pomerate zadnjicu i odete do Tirane da kupite
isti , pa ga onda prodajte po nabavnoj ceni od 98€.Neko koga ne
poznajem je isao u Tiranu ,taj isti je slao busom za Kicevo,treci
Albanac je to preuzeo , ja sam stigao u Kicevo i sve to platio!
Ovaj post se naravno odnosi na one koji kazu da nemam karaktera
i na tudjoj muci hocu da zaradim.Gospodo,imam decu i mislim i na
Boga,ako neko argumentuje da nema novca,POKLONICU mu bocicu.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Sep 06, 2011 8:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Apr 23, 2010 5:59 pm
Postovi: 217
Austrijanac, iskreno mi je zao zbog tvoje majke. I zao mi je sto... Slavko znas nije u redu sto si to rekao. Ti si mlad i nije u redu da nekome koje ostao bez roditelja kazes da treba da pokloni lek!!!! To nije tvoja stvar. Covek je ponudio nekome odavde da lek uzme, iako nije morao. I nije ok da ovo trpi.

Znam Slavko kroz sta si ti prosao... citala sam, ne mogu bas da znam, ali mogu da predpostavim da ti nije bilo lako. Trebalo bi i da ti mozes da razumes nekoga ko je prosao kroz tu bitku, ali i izgubio nekog u njoj.

Austrijanac, zaista mi je zao.

Nadam se da ces ti biti dobro i pored svega sto ti se deslilo.

Veliki pozdrav,

Sandra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Uto Sep 06, 2011 9:11 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
zao je i meni sto je neko izgubio voljene, ali ja sam osoba takva da mrzim bilo sta sto se tice ekonomske dobiti, ako vec nesto imam radije cu pokloniti nekome nego zaraditi na tome...i to je to, ali opet-nismo svi isti i nisu sve osobe iste...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 12:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 09, 2009 6:09 pm
Postovi: 174
Па могли би и хемотерапију да поклањају, неће пропасти због тих пара....Ионако углавном не помаже, а људи плаћају огромне своте новца.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 12:14 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jun 24, 2009 1:51 pm
Postovi: 1352
sva sreca pa sam koliko-toliko lepo vaspitan pa necu vulgarno odgovoriti...

da sam ja pio bilo koji drugi lek odavno me ne bi bilo na zemlji, vec bi ona bila na meni... necu da pisem u ovoj temi ono sta mislim, da ne bih ubijao nadu ljudima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 12:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Jan 18, 2008 7:10 pm
Postovi: 331
Ja POTPUNO podrzavam Slavka, i isto kao on mislim da se na tudjoj NESRECI ne zaradjuje. Bar ne kada smo mi kao pojedinci u pitanju, pa na to mozemo uticati.
Ali kao sto Slavko lepo rece, nismo svi isti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 1:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Okt 25, 2009 1:21 pm
Postovi: 42
I ja podržavan Slavka i smatram da na tuđoj nesreći ne valja zarađivati. Ali, čini mi se da austijanac nije prodajom ovih bočica koje su mu ostale hteo da zaradi, nego da povrati ono što je za njih, nažalost, uzalud dao. A ja sam od onih što nisam mrdnula, već mi lek stigao "na noge", zahvaljujući prijateljima, ali sam bila spremna da platim nekome da to uradi umesto mene, jer sam ovde potrebnija. Ma, svako po savesti....samo da smo živi i zdravi....

@jelenak71: i kod mog tate situacija je slična, na žalost. Sa velikom nadom je počeo da pije Vidatox oko 20.og jula, ali novi ct snimak nas je dotukao. Ima novih masa u plućima, a pronađena je i meta promena na glavi. U petak ga vodimo da mu se otkloni i neka izraslina ispod plećke. Da ne davim, psiho-fizičko stanje je loše. Da nismo probali, kajala bih se jako. Ali kao što vidim, ima ljudi kojima Vidatox nešto radi i meni je stvarno drago i želim im svako dobro. Ja ću probati da dobavim još nešto, pa se nadam da će se naći nešto što će i mom tati pomoći, makar da živi bez bolova.

Pozdravljam sve i čekam lepe vesti od svih, kao što se nadam da ću se i ja javljati veselija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 02, 2011 11:22 am
Postovi: 7
Za lijek nikada ne treba žaliti dati pare ako vjerujete da ce Vam pomoći...
moja mama čeka da joj lijek stigne nadam se za koji dan, a trenutno pije sirup noni i popravlja joj se apetit, dobija na kilaži i stvari idu na bolje...naravno to nije riješenje, ali joj pomaže...a treba da uzme i od aloe sirup i vitamin B17...
ne znam za ostale,ali mojoj mami pomaze ovaj noni sirup iako smo bili skepticni, ali vec se vide pomaci..vjerujem da će uz pomoć alternativne medicine da se izlječi i neće joj trebati hemoterapija...
eto toliko za sada.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 3:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 03, 2011 8:09 pm
Postovi: 33
mislim da ne treba rasipati dragocenu energiju na pitanje necijeg morala,sada cak i zalim sto sam uopste i reagovao,mada samo sa namerom da se nasalim.Stav o kupiti,pomoci,prodati je ipak individualna stvar.Uostalom siguran sam da je svako od nas u nastojanjima da pomogne sebi ili najmilijima nailazio na sve i svasta.
Crvena jabuko napisi,molim te,o sirupu noni jako sam zainteresovan
Puno zdravlja svima

_________________
zivim svoj san


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Escozul, lek protiv raka
PostPoslato: Sre Sep 07, 2011 4:46 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 03, 2011 3:53 am
Postovi: 8
Da li moze neko da mi kaze, da li sme bez konsultacije sa doktorom da se uzima na svoju ruku Escozul, ili Sehidrin, ili Hidrazin Sulfat, bilo sta sto bi bilo od pomoci da se ublaze bolovi i da bude od pomoci?!?!?!?!

U pitanju je jetra i jos malo zahvacen deo koji ne mozemo da kazemo tacno jer ni sami nismo dobili sve informacije, jedino sto mozemo je da se molimo , a to radimo svake sekunde i da ne gubimo nadu jer verujemo da nade ima , a vrlo bi nam pomogla bilo cija konsultacija i lepa rec da ima nade !!!!

Molili bismo sve clanove sajta koji mogu bilo kako da pomognu da nam daju neki odgovor !!?

JEDNOSTAVNO TRAZIMO POMOC!!!

Sa ljubavlju i nadom za bolje!!!
Mirko, Vinka i Mikica !!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 903 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 61  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: