Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: SLIM
PostPoslato: Sre Avg 30, 2006 8:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
:o Bas me zanima da li je neko probao Slim tablete, Vesne Vitalis, i kakvi su rezultati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 09, 2006 11:48 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Feb 22, 2005 6:10 pm
Postovi: 96
jesam ja... uz njih dobijes djetu, i shvatis da, ako se pridrzavas te dijete, tablete ti nisu ni potrebne.
naime, oni preporucuju tu dijetu uz tablete... a sama dijeta je gladovanje!
znaci, slim vitalis je nesto bezveze...

probaj chitosan, ivancic i sinovi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 04, 2006 9:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Avg 30, 2006 8:10 am
Postovi: 36
skorpija_jarac je napisao:
jesam ja... uz njih dobijes djetu, i shvatis da, ako se pridrzavas te dijete, tablete ti nisu ni potrebne.
naime, oni preporucuju tu dijetu uz tablete... a sama dijeta je gladovanje!
znaci, slim vitalis je nesto bezveze...

probaj chitosan, ivancic i sinovi.


SUPER!! Hvala ti ,a reci mi kakav je taj CHITOSAN i kako deluje,meni treba da izgubim 5-8kg :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Okt 16, 2006 2:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Sep 22, 2006 5:46 pm
Postovi: 34
Lokacija: Budva
Preprucicu ti jednu stvar pomocu koje sam ja uspela da skinem kilograme a da pritom ostanem zdrava. Nisu nikakve tablete u pitanju. Jednostavno posle 6 uvece nemoj da jedes. Naravno mozes da jedes voce ( ali ne visoko kaloricno). Preko dana jedi kad god ti se jede i sta god ti se jede.Jer sve sto pojedes do 6 sati popodne organizam ce da ti iskoristi, a ostalo ti se samo nagomilava. Nemoj da se zabrines sto prva dva meseca neces videti neke posebne rezultate. Toliko treba tvom organizmu da se adaptira na nove uslove ishrane. Posle drugog meseca ces naglo izgubiti kilograme i ako nastavis da se pridrzavas ovog rezima ostaces na toj kilazi. U pocetku ce ti biti tesko ali ces kasnije toliko navici organizam na ovaj rezim da ako ti se desi da nekad uvece i pojedes nesto videces da ces se buditi uvece da pijes vode i bice ti tesko da spavas. Ja vec evo 6 godina ne jedem uvece i mogu ti reci da sam u izvanrednoj formi. Inace samo da ti napomenem da sam zavisnik od slatkisa ( ali sve u cokoladnom obliku) i uz pomoc ovog rezima nisam nista morala da izbacim iz upotrebe tako da i dan danas pojedem min 100 g cokoladne dnevno. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Okt 18, 2006 5:51 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Okt 17, 2006 12:30 pm
Postovi: 79
Lokacija: Beograd
Ja sam drzala EURO dijetu posle porodjaja, i skinula sam 15 kg za 3 meseca, koliko dijeta traje. A ne da sam se prejedala... Sve se jede, samo se zna kada (i koliko, ali se toga vec nisam pridrzavala). Dorucak je uvek isti, 2 jabuke ili 2 pomorandze. Prvi dan za rucak jedes krisku hleba, meso (osim svinjetine), najbolje kuvano (3 snicle), smes i kuvana jaja (1 jaje menja 1 sniclu), sir i mleko... Za veceru isto sto si jela i za rucak, samo upola manje. Drugi dan za rucak imas hleb i bareno povrce (krompir ili pirinac ili grasak ili pasulj, ali samo jednu vrstu), a za veceru isto sto i za rucak, ali upola manje. Treci dan za rucak jedes integralno pecivo, a za veceru sladoled (3 kugle) ili parce torte, ili par sitnih kolaca... Cetvrti dan je samo voce. Tako treba 3 meseca, s tim da nakon svakih mesec dana, posle vocnog, treba drzati i vodeni dan (ceo dan pijes samo vodu). Kafa i caj - samo bez secera. Sokovi ne. Po zavrsetku dijete, naredna 3 meseca zadrzati samo dorucak.
Moje iskustvo: imala sam bebu od 3 meseca (nisam je dojila) i pocela sa dijetom. Nikad se bolje nisam osecala, a krvna slika mi je posle dijete bila fenomenalna! (Jos sam pre imala problema sa holesterolom, 9.2, koji se smanjio na 6.1) Jela sam koliko sam mogla, jer su mi oci uvek gladne :oops: Moje drugo iskustvo sa tom istom dijetom, nakon 3 meseca (jer sam trebala jos da skinem 10kg) nije bilo tako reprezentativno, samo 7 kg, mada nisam drzala vodene dane. Nisam radila nikakve vezbe, jer sam bila prezauzeta detetom, i koristila sam svaki trenutak za odmor.
Naravno, trebalo bi konsultovati strucno lice za ovu dijetu. Ja nisam.
Eto toliko. Trebala bih opet da skinem koji kg, ali me mrzi da pocinjem, a sve zbog onog vocnog dana... on mi je bio najtezi. A i nesto ne volim preterano voce. Ako neko zna dijetu iskljucivo sa mesom, sirom, mlekom i slatkisima, neka mi javi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Nov 01, 2006 2:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Nov 01, 2006 1:52 pm
Postovi: 1
Lokacija: Beograd
e, pa , nema takva kakvu trazis ali ima jedna koja ispunjava sve tvoje zahteve sem slatkisa . http://www.atkins.com/articles/nutritional-approach
Videces , jako je jednostavna , ja sam je drzala vec nekoliko puta i skroz je ok. Dok si na njoj , moras piti vitaminske tablete ( ja sam uzimala Centravit , jednom dnevno ) . Skinula sam nekih 5-6 kila za dvanaestak dana ali sam i posle prestanka skinula jos nekoliko . Najstrasnija su prva 2-3 dana kad ti se neopisivo jede slatko ( bar meni ) i ako to preguras ... na konju si ! Posle ta 3 dana sam mazala detetu linoladu i nisam ni pozelela da olizem noz :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: