Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 9:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
ne ljutim se draga, ja se samo zezam. pa valjda si me dosad upoznala toliko da znas da nisam neki tamo ljutisa i zlocko. i ja mislim da je bolje :evil: zameniti :D
pozz za sve


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 10:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Znam srecko moj da si ti jedna plemenita osoba ! Ja to osetim i osetila sam izmedju redova .Zato sam i napisala ono u ostalom tebi je u komsiluku pa vidi.I zato sam htela da sprechim da ne shaljesh ova hladna slova,jer mnogi mu upucuju a da i ne provere.Tako da ja znam da si ti srtze jedno i zao bi mi bilo da da ti bilo ko uputi negativnu energiju bez potrebe .Tebe jubim ja puno puno i ti si to osetila do sad ..I ovako nam je ovaj "zivot" nikakav pa nedajmo ga josh vishe dole utabavati zar ne mishko moj?Idem leci umoprna sam od nicega :( .Provirih samo da vidim da li nam je stigla Kosovka nasha jesy sa posla?Zao mi bude kad proviri da nikog ne nadje .Znash kako to njoj znachi ?Bolje da ne osetimo kao oni tamo :-? .Ali eto bar sa lepom rechju je malo ---> :D .Gasim PC i odoh u krpe .Ljubim te puno, puno puno lepa moja :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: caooss
PostPoslato: Sub Apr 12, 2008 1:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 01, 2008 6:10 pm
Postovi: 2010
Lokacija: tu u vashoj blizini
bravo za vas,pa svuda vas ima,tako i treba,samo se dopisujte drage moje,pozzz vama i puno srece :D :D :D

_________________
nije srecan onaj ko ima shta zheli,
nego onaj koji ne zheli ono shto nema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: nemojte piti herbafast
PostPoslato: Sub Apr 12, 2008 4:37 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Apr 12, 2008 4:28 pm
Postovi: 1
u junu prosle godine sam pila herbafast,nakon druge tablete sam zavrsila urg.blok.dobila sam lupanje srca i iznenadnu malaksalost.pretragama je utvrdjena kila na zelucu,koju je aktivirao herbafast.To nije smrtonosna bolest ali moj zivot vise nije isti,na dozivotnoj dijeti i povremenim terapijama.Zato pazite sa tim neprovjerenim dijetama i tabletama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: caooss
PostPoslato: Sub Apr 12, 2008 6:28 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
jesy je napisao:
bravo za vas,pa svuda vas ima,tako i treba,samo se dopisujte drage moje,pozzz vama i puno srece :D :D :D


Vid ti nje? :D :D :D Pronadje nas hehe :wink:
Pozdravche :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 12, 2008 10:40 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
skubisa je napisao:
mikalja je napisao:
skubisa je napisao:
grazza je napisao:
Ma ne mogu da jurim po forumu, neka otvore temu sta lece pa da iscitam sve odjednom. Isprintam i citam natanane. Mozda ima i neki dobar savet za kuce i mace :lol:


nikola je otvorio temu 100% dijeta, ali nista konkretno ne kaze.........


skubisa neznam da li si kontaktirala NikolaK ?Mozda na forumu ne kaze mnogo ?I nebi da kontriram nit pariram bilo kom u mishljenju.Ali ni osudi, bilo kojoj pre nego se proveri..Naima moj muz je lichno pozvao dotichnu osobu .Jer ja nisam bila bash neshto spremna na bilo koi razgovor.I on je pozvao i veruj prijatno se iznenadio pri prvom komuniciranju sa NikolomK.Kao prvo ,ponudio mu je fiks tel kucni.Kaze nemojte na mob da se troshite.Izvolite i pozovite slobodno.Moj suprug inache neverni Toma kad se radi o ovakvim stvarima ipak je prihvatio i pozvao.Chovek mu je rekao shta treba raditi i ako zeli da dodje da preuzme te kapsule ili shta vetz na biljnoj su bazi.I shta treba sve raditi uz to ako zeli i ostavio adresu.Tako da videt cemo ,da li ja mogu da sve to uzimam od onih namirnitza koje se uzimaju tih 14 dana(jer sam diabetichar) uz one kapsule ili shta vec ?Chovek je bio jaako prijatan i on i supruga mu .A sad ko zeli nek pozove ili ode na njemu je zar ne?Toliko o njemu ,da nebi unapred osudjivali stalno nekog.Mozda nekom i pomogne?
Toliko o tome, nishta lichno jer choveka i ne poznajem .Ali nemojmo osudjivati unapred sve i svakoga .Samo sam iznela istinu koju sam lichno dozivela.
Pozdrav :roll: za SVE!


dobro mikalja, necu ga vise dirati, obecavam.........
zezala sam se zaista, nemam nista protiv coveka, samo morate me razumeti da zaista nemam vise ni mrvice poverenja u tablete za mrsavljenje, probala sam vec sve i svasta i nista nije upalilo dok nisam pocela da vezbam i da se hranim na odgovarajuci nacin.
pristalica sam onoga sto neko rece skoro ovde na forumu "necete smrsati dok vam se goozica dobro ne oznoji".
nemam nista protiv, ko zeli da proba, samo nek izvoli......
pozz,

Khm ja sam kreator te umotvorine. :D

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 12:32 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Problematichan je napisao:
skubisa je napisao:
mikalja je napisao:
skubisa je napisao:
grazza je napisao:
Ma ne mogu da jurim po forumu, neka otvore temu sta lece pa da iscitam sve odjednom. Isprintam i citam natanane. Mozda ima i neki dobar savet za kuce i mace :lol:


nikola je otvorio temu 100% dijeta, ali nista konkretno ne kaze.........


skubisa neznam da li si kontaktirala NikolaK ?Mozda na forumu ne kaze mnogo ?I nebi da kontriram nit pariram bilo kom u mishljenju.Ali ni osudi, bilo kojoj pre nego se proveri..Naima moj muz je lichno pozvao dotichnu osobu .Jer ja nisam bila bash neshto spremna na bilo koi razgovor.I on je pozvao i veruj prijatno se iznenadio pri prvom komuniciranju sa NikolomK.Kao prvo ,ponudio mu je fiks tel kucni.Kaze nemojte na mob da se troshite.Izvolite i pozovite slobodno.Moj suprug inache neverni Toma kad se radi o ovakvim stvarima ipak je prihvatio i pozvao.Chovek mu je rekao shta treba raditi i ako zeli da dodje da preuzme te kapsule ili shta vetz na biljnoj su bazi.I shta treba sve raditi uz to ako zeli i ostavio adresu.Tako da videt cemo ,da li ja mogu da sve to uzimam od onih namirnitza koje se uzimaju tih 14 dana(jer sam diabetichar) uz one kapsule ili shta vec ?Chovek je bio jaako prijatan i on i supruga mu .A sad ko zeli nek pozove ili ode na njemu je zar ne?Toliko o njemu ,da nebi unapred osudjivali stalno nekog.Mozda nekom i pomogne?
Toliko o tome, nishta lichno jer choveka i ne poznajem .Ali nemojmo osudjivati unapred sve i svakoga .Samo sam iznela istinu koju sam lichno dozivela.
Pozdrav :roll: za SVE!


dobro mikalja, necu ga vise dirati, obecavam.........
zezala sam se zaista, nemam nista protiv coveka, samo morate me razumeti da zaista nemam vise ni mrvice poverenja u tablete za mrsavljenje, probala sam vec sve i svasta i nista nije upalilo dok nisam pocela da vezbam i da se hranim na odgovarajuci nacin.
pristalica sam onoga sto neko rece skoro ovde na forumu "necete smrsati dok vam se goozica dobro ne oznoji".
nemam nista protiv, ko zeli da proba, samo nek izvoli......
pozz,

Khm ja sam kreator te umotvorine. :D

RESPEKT NEMA STA 8) :lol: ...............cisto onako da ih malo prosvetlis da ne lutaju samo po bzv dijetama...........
:o :cry: :evil: :oops: 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 1:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
bravo, mars, u potpunosti te podrzavam!!!!! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 2:15 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
skubisa je napisao:
bravo, mars, u potpunosti te podrzavam!!!!! :wink:


BRAVO MARS!E josh kad bi uspeo i sebe prosvetliti bio bi kompletan 8) prosvetitelj :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 13, 2008 3:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 07, 2006 12:49 am
Postovi: 362
Lokacija: Nis
Mogu se smanjiti kilogrami odnosno obimi sa dobrom dijetom ali ako mislite da cete piti tabletice i nastaviti da jedete junk food onda ne mozete ocekivati nikakve rezutate. Ako imate volje da trenirate onda trenirajte jos vise cete ubrzati proces mrsavljenja bolje cete se osecati imacete kondiciju, snagu i bolje cete izgledati, a ako ne onda samo dijeta. Kazem ja mora da se oznoji dupe...

_________________
Help please!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Apr 22, 2008 1:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Danas sam cuo reklamu za herbafast, kad nisam puko od smeha( nisam ranije obracao paznju)! ZIVITE ZDRAVO UZ POMOC HERBAFASTA!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 04, 2008 3:02 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
nikola, a koja je tvoja reklama? Imamo lek za sve????????? :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 04, 2008 7:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Grazzo u cemu je problem? ja nemam nikakve lekove! pomogao sam vec mnogim ljudima koji su imali zdravstvene probleme, ali nemam lekove-niti sam lekar! da li se ti slazes sa Herbafastom i njihovom tvrdnjom?? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 07, 2008 8:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 7:49 am
Postovi: 3
:D Dobro jutro,
ipak mislim da je korigovanje ishrane najlakši način da se postigne željena težina, da se izbace toksini i višak vode iz organizma.Rigorozne dijete mogu opasno da ugroze funkcije svih žlezda u ogranizmu, da izazovu disbalans hormona, i da naprave razna čuda...
Moja sestra je na makrobiotičkoj ishrani već godinu dana.Obroci su joj obilni, veoma.Nije gladna, nekad joj je čak teško da pojede sve što bi trebalo.
ZA MESEC DANA GARANTOVANO NEMA CELULITA, OTOKA I SL.
Naravno ako nije u pitanju neki ogroman višak kg, onda to ide malo sporije, ali je ovo zaista zdravo i blagotvorno za organizam, a usput se kg tope.
I ja imam 10-ak kg viska, skupilo se posle 2 trudnoće.Prošle godine sam za 5 dana oslabila 5 kg, istopila sam se, tako mi se činilo.Ali sam se redovno masirala vrelim peškirom svako jutro.
U svakom slučaju, ZDRAVLJE JE NAJBITNIJE :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 07, 2008 2:06 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Jan 11, 2008 9:09 pm
Postovi: 3467
Da li bi nam malo detaljnije opisala tu masazu sa vrelim peskirom?Zvuci zanimljivo :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: