Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 29, 2008 1:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
i ja sam nekada trazila carobnu pilulicu koja ce da topi masti dok ja sedim i gledam tv, pa sve sto sam probala nije uspelo, a verujte mi da sam probala mnogo toga (da ne nabrajam).
probala sam i razne dijete, jedina koja je upalila je bila proteinska dijeta, ali po prestanku sam ubrzo vratila tih par kilograma.
tako da, dragi moji, batalite pilulice i bacite se na zdravu ishranu, i nije tako tesko kao sto izgleda u pocetku, sve je stvar navike. meni je krenulo nabolje u proteklih mesec dana, a samo sam izbacila pekaru i testenine koje obozavam, zamenila bele stvari integralnim i malo smanjila obroke.
sto se tice herbafasta, nisam probala, ali dovoljno mi je sto znam da ga proizvodi ista firma koja proizvodi i doloreksu (za koju se jedno vreme u novinama pisalo da je jako stetna, da kinesko bilje jos uvek nije dovoljno testirano na nasim prostorima i sl)
pozz,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Greska
PostPoslato: Čet Apr 03, 2008 10:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Apr 03, 2008 10:08 am
Postovi: 9
Lokacija: Beograd
Ljudi svo to skidanje kg koji se posle vracaju pravite samo veliku stetu u organizmu. ukoliko imate probleme mozete mi se javiti na [email protected] ZDRAVA hrana je kljuc vaseg uspeha i sto se tice izgleda a bogami i zdravlja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 9:53 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Opet Herbalife? Kao sto rekoh napisi sta sve lecis i koja je cena da se ne smaramo vise :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 10:29 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
bravo grazzo, looda si sto posto. :lol: :lol: :lol:
kiss,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 11:57 am 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Ma ne mogu da jurim po forumu, neka otvore temu sta lece pa da iscitam sve odjednom. Isprintam i citam natanane. Mozda ima i neki dobar savet za kuce i mace :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 12:39 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
grazza je napisao:
Ma ne mogu da jurim po forumu, neka otvore temu sta lece pa da iscitam sve odjednom. Isprintam i citam natanane. Mozda ima i neki dobar savet za kuce i mace :lol:


nikola je otvorio temu 100% dijeta, ali nista konkretno ne kaze.........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 2:18 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Ja imam 95 kg ujutro i 97 kg uvece, 1.85 m visina, i ne trebaju mi nikakve kapsule da bih ujutru omrsao 2 kg pa vi vidite. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 2:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Svaka cast MARS, dobra ti dijeta :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 4:01 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
Pa naravno da jeste dobra, tu nema diskusije............. :lol: 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 4:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
a ima li i fizike ili samo klopa? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 5:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
skubisa je napisao:
grazza je napisao:
Ma ne mogu da jurim po forumu, neka otvore temu sta lece pa da iscitam sve odjednom. Isprintam i citam natanane. Mozda ima i neki dobar savet za kuce i mace :lol:


nikola je otvorio temu 100% dijeta, ali nista konkretno ne kaze.........


skubisa neznam da li si kontaktirala NikolaK ?Mozda na forumu ne kaze mnogo ?I nebi da kontriram nit pariram bilo kom u mishljenju.Ali ni osudi, bilo kojoj pre nego se proveri..Naima moj muz je lichno pozvao dotichnu osobu .Jer ja nisam bila bash neshto spremna na bilo koi razgovor.I on je pozvao i veruj prijatno se iznenadio pri prvom komuniciranju sa NikolomK.Kao prvo ,ponudio mu je fiks tel kucni.Kaze nemojte na mob da se troshite.Izvolite i pozovite slobodno.Moj suprug inache neverni Toma kad se radi o ovakvim stvarima ipak je prihvatio i pozvao.Chovek mu je rekao shta treba raditi i ako zeli da dodje da preuzme te kapsule ili shta vetz na biljnoj su bazi.I shta treba sve raditi uz to ako zeli i ostavio adresu.Tako da videt cemo ,da li ja mogu da sve to uzimam od onih namirnitza koje se uzimaju tih 14 dana(jer sam diabetichar) uz one kapsule ili shta vec ?Chovek je bio jaako prijatan i on i supruga mu .A sad ko zeli nek pozove ili ode na njemu je zar ne?Toliko o njemu ,da nebi unapred osudjivali stalno nekog.Mozda nekom i pomogne?
Toliko o tome, nishta lichno jer choveka i ne poznajem .Ali nemojmo osudjivati unapred sve i svakoga .Samo sam iznela istinu koju sam lichno dozivela.
Pozdrav :roll: za SVE!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 6:41 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Mar 19, 2008 4:59 pm
Postovi: 134
Lokacija: N.Beograd
Pozdrav svima! javili su mi da ste me "prozivali"! :)) narode napisao sam celu dijetu na 100% dijeta! poenta zasto je ona tako uspesna sto se pomocu biljnih preparata izbaci ogromna kolicina toksina( kazu da u svakom momentu imamo 7-8 kg.), regulise metabolizam i najvaznije od svega NEMA JO-JO EFEKTA, ne vracaju se kilogrami i mozete normalno da se hranite!! ovo je jedina dijeta koja je GARANTOVANO USPESNA!! zao mi je nemam vremena da visim na sajtu i da se cesce pojavljujem+sporo kucam ali cu svima rado odgovoriti!! Nikola


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 8:06 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 24, 2008 4:27 pm
Postovi: 198
Lokacija: novi beograd
mikalja je napisao:
skubisa je napisao:
grazza je napisao:
Ma ne mogu da jurim po forumu, neka otvore temu sta lece pa da iscitam sve odjednom. Isprintam i citam natanane. Mozda ima i neki dobar savet za kuce i mace :lol:


nikola je otvorio temu 100% dijeta, ali nista konkretno ne kaze.........


skubisa neznam da li si kontaktirala NikolaK ?Mozda na forumu ne kaze mnogo ?I nebi da kontriram nit pariram bilo kom u mishljenju.Ali ni osudi, bilo kojoj pre nego se proveri..Naima moj muz je lichno pozvao dotichnu osobu .Jer ja nisam bila bash neshto spremna na bilo koi razgovor.I on je pozvao i veruj prijatno se iznenadio pri prvom komuniciranju sa NikolomK.Kao prvo ,ponudio mu je fiks tel kucni.Kaze nemojte na mob da se troshite.Izvolite i pozovite slobodno.Moj suprug inache neverni Toma kad se radi o ovakvim stvarima ipak je prihvatio i pozvao.Chovek mu je rekao shta treba raditi i ako zeli da dodje da preuzme te kapsule ili shta vetz na biljnoj su bazi.I shta treba sve raditi uz to ako zeli i ostavio adresu.Tako da videt cemo ,da li ja mogu da sve to uzimam od onih namirnitza koje se uzimaju tih 14 dana(jer sam diabetichar) uz one kapsule ili shta vec ?Chovek je bio jaako prijatan i on i supruga mu .A sad ko zeli nek pozove ili ode na njemu je zar ne?Toliko o njemu ,da nebi unapred osudjivali stalno nekog.Mozda nekom i pomogne?
Toliko o tome, nishta lichno jer choveka i ne poznajem .Ali nemojmo osudjivati unapred sve i svakoga .Samo sam iznela istinu koju sam lichno dozivela.
Pozdrav :roll: za SVE!


dobro mikalja, necu ga vise dirati, obecavam.........
zezala sam se zaista, nemam nista protiv coveka, samo morate me razumeti da zaista nemam vise ni mrvice poverenja u tablete za mrsavljenje, probala sam vec sve i svasta i nista nije upalilo dok nisam pocela da vezbam i da se hranim na odgovarajuci nacin.
pristalica sam onoga sto neko rece skoro ovde na forumu "necete smrsati dok vam se goozica dobro ne oznoji".
nemam nista protiv, ko zeli da proba, samo nek izvoli......
pozz,


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 8:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Mar 16, 2008 6:19 pm
Postovi: 350
skubisa je napisao:
mikalja je napisao:
skubisa je napisao:
grazza je napisao:
Ma ne mogu da jurim po forumu, neka otvore temu sta lece pa da iscitam sve odjednom. Isprintam i citam natanane. Mozda ima i neki dobar savet za kuce i mace :lol:


nikola je otvorio temu 100% dijeta, ali nista konkretno ne kaze.........


skubisa neznam da li si kontaktirala NikolaK ?Mozda na forumu ne kaze mnogo ?I nebi da kontriram nit pariram bilo kom u mishljenju.Ali ni osudi, bilo kojoj pre nego se proveri..Naima moj muz je lichno pozvao dotichnu osobu .Jer ja nisam bila bash neshto spremna na bilo koi razgovor.I on je pozvao i veruj prijatno se iznenadio pri prvom komuniciranju sa NikolomK.Kao prvo ,ponudio mu je fiks tel kucni.Kaze nemojte na mob da se troshite.Izvolite i pozovite slobodno.Moj suprug inache neverni Toma kad se radi o ovakvim stvarima ipak je prihvatio i pozvao.Chovek mu je rekao shta treba raditi i ako zeli da dodje da preuzme te kapsule ili shta vetz na biljnoj su bazi.I shta treba sve raditi uz to ako zeli i ostavio adresu.Tako da videt cemo ,da li ja mogu da sve to uzimam od onih namirnitza koje se uzimaju tih 14 dana(jer sam diabetichar) uz one kapsule ili shta vec ?Chovek je bio jaako prijatan i on i supruga mu .A sad ko zeli nek pozove ili ode na njemu je zar ne?Toliko o njemu ,da nebi unapred osudjivali stalno nekog.Mozda nekom i pomogne?
Toliko o tome, nishta lichno jer choveka i ne poznajem .Ali nemojmo osudjivati unapred sve i svakoga .Samo sam iznela istinu koju sam lichno dozivela.
Pozdrav :roll: za SVE!


dobro mikalja, necu ga vise dirati, obecavam.........
zezala sam se zaista, nemam nista protiv coveka, samo morate me razumeti da zaista nemam vise ni mrvice poverenja u tablete za mrsavljenje, probala sam vec sve i svasta i nista nije upalilo dok nisam pocela da vezbam i da se hranim na odgovarajuci nacin.
pristalica sam onoga sto neko rece skoro ovde na forumu "necete smrsati dok vam se goozica dobro ne oznoji".
nemam nista protiv, ko zeli da proba, samo nek izvoli......
pozz,


Tacno tako. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Apr 11, 2008 8:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
Nisu to samo tablete!Chovek je iskucao dietu na celu stranu ovde i ishranu za svih 14 dana.Od doruchka do vechere shta se jede tj sve po redu.Tako da nije rekao uzmi popi tablete i ok.Zato sam i rekla da moram da proverim da li ja smem sve da jedem ono SAMO radi diabetesa?Dietu pronadji shto je postavio prochitaj.I ja sam bila skeptik i chak napisala chemu misterija?Ali kad sam videla da je izbacio iskucao dietu ops :oops: .Ucutala sam.Primetim da loshe barata sa kucanjem na PC-u.Shto se i da videti .Da on recimo posle ! ili ? ili . Pishe malo slovo .Shto on i sam kaze da sporo kutza.I nemoze se chovek preputzavati na PC-U sa nekim ko kutza 200 na h.Moj suprug radi na dosta slozenom poslu i poteshkom i ima zavrshen fax i ne barata sa PC-om bash neshto i ne mislim da ako ne kucka po tastaturi kao brzi gonzales da nije dobar u drugim poslovima.Jeste i te kako i dobar i cenjen , a sad da li je placen dovoljno za to ?E to je vec politika. I za nashu zemlju sramota.Izvini skubi samo sam htela istinu izneti, onoliko koliko sam upucena i sta znam 100%.Za fiksni nadam se da se shvatilo izmedju redova,shta sam htela reci?A to je da se chovek ne krije, i ipak zeli pomoci ljudima bilo chim.Ovim potezom je da nam ushtedi novac koi nije bash mali za inpulse za razgovor preko moba.Ni jednom rechju nije rekao ,uzmi lekove (kapsule) vishe preferira na dieti onoj jer bez diete nishta.Nadam se da se ne ljutish dushitze moja.Ja samo ne zelim da se pljuje neko bez razloga.I da ovaj smailic --> :evil: zamenimo sa ovim--> :D .Bolji efekat ima ..Cmokim tee ..Pishemo se tamo kod KosoOki ..Laku notz svima koliko Vas god ima :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 62 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: