Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 16, 2007 11:11 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 8:47 am
Postovi: 120
Darko_NS je napisao:
i to sam donekle uradio, mleko ne pijem.. ponekad uzimam AB kulturu (to je kao jogurt 0.1%mm) i navodno on pomaze zdravoj kozi, kosi.

za kozu i kosu bolje da uvedes zitarice - one sadrze vitamin b.
posebno su vazni ovas i proso, ne moras ih kuvati, vec jednu kafenu solju isperi dobro kroz tekucu vodu, a zatim ostavi u ciniji sa dovoljno vode da ih prekrije 24 casa. nakon toga isperi i mozes u njih dodati suvo grozdje, nekoliko badema ili koju suvu sljivu, smokvu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 16, 2007 11:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jun 21, 2007 8:16 pm
Postovi: 36
Citiraj:
koliko do rezultata - oni ce se sigurno pojaviti ali je potrebno vreme da se organizam ocisti od toksina, ako smo se lose hranili godinama nemoguce je zahtevati rezultat za mesec dva, zar ne? treba da se ociste creva, jetra, krv, bubrezi jer koza je samo ogledalo organizma.


ima logike i to sto kazes.. ja cu se truditi i dalje, nadam se da ce biti rezultata, ici cu i kod pomenutog nutricioniste pa da vidimo sta on kaze

medjutim, da li postoji sansa, da se ishranom nece nista postici, odnosno da je problem genetski..ili nesto drugo u pitanju

ima li neki metod da se koza lica postane izdrljivija, ja redovno umivam lice cajem od zalfije.. sta bi jos mogao od prirodnih preparata da uvedem (za spoljnu upotrebu)

Citiraj:
za kozu i kosu bolje da uvedes zitarice - one sadrze vitamin b.
posebno su vazni ovas i proso, ne moras ih kuvati, vec jednu kafenu solju isperi dobro kroz tekucu vodu, a zatim ostavi u ciniji sa dovoljno vode da ih prekrije 24 casa. nakon toga isperi i mozes u njih dodati suvo grozdje, nekoliko badema ili koju suvu sljivu, smokvu.


od zitarica, uzmem ponekad ab kulturu i u nju sipam ovsene pahuljice i ostavim da odstoji sat vremena
nedavno sam poceo da jedem i ove nove keksice koji su se pojavili
Wellness i Mills (oni su od integralnog brasna) i prijaju mi..
sto se tice vitamina B, redovno pijem kombuhu, ona bi trebalo da sadrzi sve vrste vitamina B..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 16, 2007 8:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Sep 20, 2007 8:47 am
Postovi: 120
Darko_NS je napisao:
od zitarica, uzmem ponekad ab kulturu i u nju sipam ovsene pahuljice i ostavim da odstoji sat vremena
nedavno sam poceo da jedem i ove nove keksice koji su se pojavili
Wellness i Mills (oni su od integralnog brasna) i prijaju mi..
sto se tice vitamina B, redovno pijem kombuhu, ona bi trebalo da sadrzi sve vrste vitamina B

ne keksice, oni u sebi osim zitarica imaju i aditive i ostale nepotrebne stvari kojima samo ponovo opterecujes organizam, a njih pokusavas da se resis kako bi sredio kozu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 18 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 58 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: