Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Operacija nosa
PostPoslato: Čet Avg 14, 2008 5:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 14, 2008 4:58 pm
Postovi: 1
Zna li netko koliko bi koštala operacija nosa,htjela bih smanjit kljuku i nosnice i maknuti grbicu...imam ogroman nos :cry: i kolika je dobna granica...

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: operacija nosa
PostPoslato: Ned Avg 24, 2008 2:02 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:29 pm
Postovi: 37
Ja takodje hocu da operisem nos :D !! Jos uvek se raspitujem i otprilike bi taj zahvat trebao da kosta oko 1500 - 2000 eura !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Avg 24, 2008 10:28 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 07, 2008 5:21 pm
Postovi: 16
Kad smo već kod operacije nosa ja to planiram da uradim već duže vreme ali ne znam koje su klinike pouzdane.Bila bih VEOMA zahvalna kada bi mi neko pomogao u pronalaženju dobre a ipak ne tako skupe klinike. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Okt 28, 2008 11:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 28, 2008 11:33 am
Postovi: 8
Najbolji je doktor Bjelic na VMA. Ja sam prezadovoljna.
Sto se tice cene sve ukupno izadje manje od 40.000 dinara.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: operacija nosa
PostPoslato: Pon Nov 03, 2008 11:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jul 17, 2008 7:29 pm
Postovi: 37
Da li neko moze da podeli iskustvo sa operacijom nosa, u uzasnoj sam frci, ne znam kakav je postoperativni tok i sl., pa ako neko ima iskustva neka napise nesto, moze i na pp. Hvala !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 18, 2008 11:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Dec 18, 2008 10:59 am
Postovi: 11
Lokacija: bg
ja sam 2x oprisala nos, jednom sa 15 god i drugi put sa 21 (sad imam 24). Posle prve operacije sam povredila nos u nepaznji, a postho vam je tada kost jako osetljiva i najmanja povreda moze da dovede do preloma, stho se kod mene i desilo. Sa spoljne strane nije bilo nikakvih promena, ali su mi se disajni kanali potpuno zatvorili. hrkala sam i chesto sam imala upale grla, a disanje na nos mi je bila misaona imenica... nekoliko godima kasnije shvatila sam da cju iz zdravstvenih razloga morati na josh jednu operaciju i poshto je hirurg koji me je prvo put operisao u medjuvremenu oboleo od raka i umro, otishla sam na VMA kod ORL hirurga - Dr. Bijelicja i jako sam zadovoljna. On je reshio zdravstveni problem i josh malo estetski doterao nos po onom shto je njemu estetski bilo bolje. Promena je minimalna ali zaista izgledam lepshe.

Shto se tiche same operacije, nemojte se plashiti. Dobijete jednu bocu i zaspite, a kad se probudite sve je vecj gotovo. Bol posle operacije se suzbija analgeticima koje vam doktor prepishe. Najneprijatnije od svega je to shto ne mozete da dishete na nos jer cje biti zatvoren tamponima i to shto morate da spavate u sedecjem polozaju - i to dobrih par nedelja. od toga mogu malo ledja da bole. By the way, vadjenje tampona nije bolno, nemojte da vas neko naplashi. Malo je neprijatan osecjaj... to je to, ako vas zanima josh nestho pitajte.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 05, 2009 11:17 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
cao svima!! Ja vec duze vreme planiram da operisem nos, sto iz estetskih a sto iz zdravstvenih razloga. Jos u osnovnoj skoli sam zadobila jak udarac palicom i vrh nosa je malo pomeren i imam grbu, sto je estetski, priznacete, ruzno. E pa sam lepo odlucila da tu brigu otklonim pa bih zamolila da mi neko kaze konkrteno kakav je taj dr. Bijleic? Procitah negde od forumasa da mu je taj doktor skinuo grbu sa nosa laserom, da li je to zaista moguce? Jer ako jeste, eto mene, sto da se patim od otoka i bolova posle operacije,a sama pomisao na tampone u nosu... :o Jos nikada nisam ni anesteziju primala pa me i od toga strah... Ma od cega sve nije. Nego bitno mi je da doca bude ok i da nema nikakvih kasnijih asimetrija posle operacije, kao sto procitah da se javlja nekakva grbica i da tesko prolazi.
Veliki pozdrav svima!! :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 2:44 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Apr 02, 2009 4:05 am
Postovi: 62
Laser nije carobni stap... i posle njega ce biti otoka, bolova, tampona, kalupa i sve sto mora da prati oporavak nakon rinoplastke. Vazan je konacni rezultat, a kako ce vam otkloniti kost neka ostane na hirurgu.
Anestezije su sad dobre i kvalitetne obicno - zaspao-probudio se. :wink:

_________________
http://www.reklamiranje/
http://www.reklamiranje/forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Maj 08, 2009 10:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 26, 2009 5:26 pm
Postovi: 133
Plastic Surgeon je napisao:
Laser nije carobni stap... i posle njega ce biti otoka, bolova, tampona, kalupa i sve sto mora da prati oporavak nakon rinoplastke. Vazan je konacni rezultat, a kako ce vam otkloniti kost neka ostane na hirurgu.
Anestezije su sad dobre i kvalitetne obicno - zaspao-probudio se. :wink:

Znam da ce se javiti otoci i posle lasera, barem pretpostavljam, bitno mi je samo da se to dobro uradi, ono sto ce biti u skladu sa mojom fizionomijom lica. Ne trazim sada nemoguce vec samo da se uradi sve sto treba da izgleda prirodno. Ima onih koji se zale da im nesto nije srazmerno uradjeno ili da se javljaju asimetrije, tj. nekava mala kvrzica itd... Naravno, sve je to individualna stvar... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 18, 2009 6:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 21, 2009 3:37 pm
Postovi: 5
Znam par ljudi koji su kod dr Gacevica operisali nos i jako su zadovoljni.

Ja sam kod njega skinula veliki mladez koji sam imala na licu i prezadovoljna sam, s obzirom da je proslo mesec i po dana, oziljka skoro da i nema.

preporuka za dr Gacevica :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 6:24 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 08, 2009 5:55 pm
Postovi: 7
Samo prolazim je napisao:
Najbolji je doktor Bjelic na VMA. Ja sam prezadovoljna.
Sto se tice cene sve ukupno izadje manje od 40.000 dinara.



zar je moguce!? operacija nosa samo 40.000 dinara?! ja sam bila na VMA pre mesec dana i operacija bi me kostala sve ukupno oko 140.000 dinara, jer se sve placa odvojeno - anestezija, operacija, bolnicki dan... - pri cemu je sama operacija - rinoplastika - 112.000 dinara. mada ja nisam vojni osiguranik, mozt je u tome fora?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 6:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 08, 2009 5:55 pm
Postovi: 7
Samo prolazim je napisao:
Najbolji je doktor Bjelic na VMA. Ja sam prezadovoljna.
Sto se tice cene sve ukupno izadje manje od 40.000 dinara.



Zar je moguce!? Operacija nosa samo 40.000 dinara?! Ja sam bila na VMA pre mesec dana i operacija bi me kostala sve ukupno oko 140.000 dinara, jer se sve placa odvojeno - anestezija, operacija, bolnicki dan... - pri cemu je sama operacija - rinoplastika - 112.000 dinara. Mada ja nisam vojni osiguranik, mozda je u tome fora?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Jun 08, 2009 10:23 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Čet Feb 19, 2009 10:30 am
Postovi: 61
To je na ORL odeljenju u tome je fora


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jun 09, 2009 3:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 08, 2009 5:55 pm
Postovi: 7
Mira29 je napisao:
To je na ORL odeljenju u tome je fora


ali ja nemam devijaciju, vec kada sam imala sest-sedam godina imala sam povredu, nije bio prelom, ali nos mi je sada, naravno, grbav i malo kriv u stranu sto se vidi odozdo, pa i sam doktor je napisao - kifoza i skolioza nosa. Ne znam da li bi me na ORL odeljenju operisali...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Jun 14, 2009 10:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jun 14, 2009 10:18 pm
Postovi: 2
Lokacija: beograd
zdravo svima ..
citala sam mlocas price od strane JASNE za WMA.. da je operacija nosa estecka hirurgija kostala 1500 e xaxaxx
. DR. BJELIC je nacelnik ORL na WMA
ja sam uradila devijaciju nosa i ujedno setecku, ostala sam jedana dan duze u bolnici i svega sam platila tacno 36 000 din..
Moram da napomenem da je dan lezanja od predvidjenih dva dana dodatno (2 000 din )
Inace svaka osoba reaguje drugacije na operaciju,ja iskreno nista nisam osetila, niti sam primala inekcije za bolove : :) sreca,.
Primanje za operaciju i sama priprema za operaciju je malo teza . tj. suzdrzavanje od hrane i vode.. uglavnom operacije krecu posle vizite od 8.30 h i operizu najkasnije do 12 h.. posle 2 h dobijes caj koji moses da pijes.. a sutradan ides kuci ako sve bude uredu i to najkasnije do 11 h jer sledeci pacijenti ulaze od 12 h do 13 h..
za sve ostalo netreba da bude vasa briga vec lekara ..
vase je smo da slusate kao vam kazu ...
ewo ja idem 19 ovog meseca na prvu kontrolu..
jos uvek mi je nos natecen ali se vidi oblik .. da malo je vise natecen izmedju oka i izmedju obrca de su naravno i bili radovi :)
ja se unapred izvinjavam jasni ali malo je preuvelicala sve :)
ovo sam rekla jer mi neko od lekara radi bas tu ..
ORL
poz svima koji zele lepsi izgled ..
hrabro i bez ikakvih cimanja ipak na WMA rade jako dobri lekari...
( tamo se ipak lece , poluticari,sportisti,vojna lica i td. ) :)

Ps. inace nemoj da vam se smeju kad dodjete gore i trazite nos od andjeline joli ili tako neku cicu .. rade nos po vasem obliku lica..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 32 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: