Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Doktor Milan Stanković iz Niša?
PostPoslato: Pon Okt 19, 2009 9:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:46 pm
Postovi: 75
Lokacija: Nis, Srbija
Početkom novembra zakazana mi je operacija nosa - korekcija devijacije nosne pregrade, i mala estetska korekcija kostiju i hrskavice. Interesuje me, ima li neko iskustva sa ovim lekarom i kakvi su vam utisci? Unapred hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Doktor Milan Stanković iz Niša?
PostPoslato: Pet Nov 13, 2009 9:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Apr 03, 2009 1:46 pm
Postovi: 75
Lokacija: Nis, Srbija
S obzirom na to da na ovu temu nisam dobila odgovor, htela sam samo da vas obavestim da je operacija prosla odlicno, u slucaju da neko od vas razmislja o ovakvoj operaciji na ORL u Nisu. Operisana sam pre 9 dana. Prekjuce mi je skinut gips. Iskreno, nesto me je veoma iznenadilo je sto me bukvalno nista nije zabolelo sem vadjenja tampona iz nosa (4 dana posle operacije). Nos izgleda savrseno - vrlo slicno kao ranije, samo simetricnije, a i sasvim je ravan. Disem, na svoju veliku radost, sasvim normalno i mnogo bolje nego ranije.
Pretpostavljam da Amerikanci preuvelicavaju i preterano dramatizuju celu situaciju na televiziji, i sto se tice bolova, i tezine oporavka, i svega ostalog. Za sada imam mali otok u korenu nosa, koji bi trebalo da nestane ubrzo, mada je stvarno neprimetan, ako uzmemo u obzir cinjenicu da sam operisana pre malo vise od nedelju dana. Takodje, ostale su mi samo dve minijaturne modrice [ispod ociju, sirine oko 1 cm, visine oko 5mm, i pretpostavljam da ce se i one povuci jako brzo. Sve u svemu, izuzetno sam zadovoljna.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 38 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: