Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nizak Free T,LH,FSH,DHT
PostPoslato: Pet Jun 28, 2024 2:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jun 26, 2024 8:01 pm
Postovi: 2
Slika
Slika
30M 85kg, fizicki sam aktivan 5 godina. Nekako mi je dnevno razpolozenje "meh", ulenjio sam se, sve sto radim je preko k***a. Kad odradim vezbe pre sam se osecao dobro a sad posle vezbanja sam umoran i moram da dremnem da mi se energija obnovi. Ovo vazi cak iako spavam 8 sati. Ne pamtim kad sam imao jutarnju erekciju, ne pamtim kad sam legao da spavam i probudio se naspavan. Jos par interesantnih cinjenica, imam 30 godina jos uvek mi izlazle bubuljice, imam neredovnu stolicu tipa 4-5 dana nema nista pa onda 2-3 dana ima i tako u krug. Celavim a od brade nista (interestano jer nemam visok DHT koji je odgovoran za celavost i za rast brade). Desi se otprilike jednom mesecno da se probudim i da se osecam dobro, pun energije i motivacije, visok libido (kao i pre sto je bilo) i to traje otprilike 2 dana i posle opet po starom sa jednom razlikom, dobijem one bolne bubuljice sto im treba 2 nedelje da nestanu, zato i mislim da mi nesto nije u redu sa hormonima. Ne znam ni zasto sam ovo ispisao kad je odgovor svakako da odem kod endo koji odlazem mesec dana jer me mrzi da zivim. Pa jel mozda neko imao slicno iskustvo?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: