Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 6:39 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Lu postoje domace cink tablete,proizvodi Anafarm Bg,cena oko 250 din(koliko se secam).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 7:50 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Jul 01, 2006 9:20 pm
Postovi: 427
Lokacija: Beograd
bobo, jel si koristio te cink tablete? Kakvi su rezultati?

Ja sam počela da pijem PROPOLIS kapi, jer sam mrtva bolesna poslednja 3 dana :(, otišao mi imunitet, imam temperaturu i neki mutirani grip, i lice mi se jako pročistilo, ne znam da li je od kapi, ali i ranije kad sam pila ih pila lice mi je bilo extra, tako da su verovatno kapi uticale na "blistav ten", naravno, pored AD-a.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 8:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
bobo001 je napisao:
Lu postoje domace cink tablete,proizvodi Anafarm Bg,cena oko 250 din(koliko se secam).


Hvala bobo ,srce si !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 05, 2006 9:07 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Nista Lu,zaboga!
Nenna dobar je cink za kozu!
E nudila mi radnica u drogeriji neki propolis u vidu nekog melema koji se maze na lice,kao potpuno je prirodan i daje dobre rezultate,nisam uzeo,uzecu bas da probam.Zato kod tebe nije to slucajno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 3:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
Kolko je dinara jedan Euro ??


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 8:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 8:49 pm
Postovi: 85
nenna je napisao:
bobo, jel si koristio te cink tablete? Kakvi su rezultati?

Ja sam počela da pijem PROPOLIS kapi, jer sam mrtva bolesna poslednja 3 dana :(, otišao mi imunitet, imam temperaturu i neki mutirani grip, i lice mi se jako pročistilo, ne znam da li je od kapi, ali i ranije kad sam pila ih pila lice mi je bilo extra, tako da su verovatno kapi uticale na "blistav ten", naravno, pored AD-a.

-------------------------------------------------------

Taman sam ja nesta slicno hteo napisati,ja sam isto primetio da kad god bi imao temperaturu tj. bio bolestan,pijuci caj,andole, aspirine meni bi se lice ocistilo i nebi mi izlazile bubuljice,mora da neke veze imaju antibiotici koje pijemo za vreme prehlade.

Nedavno sam citao da je dobro i efikasno za bubuljice maska od aspirina.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 06, 2006 8:27 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 8:49 pm
Postovi: 85
A ovde mozete malo vise da procitate o tim aspirin maskama.

http://makeupalley.com/product/showrevi ... and/Masks/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hejjjjjjjj
PostPoslato: Čet Nov 09, 2006 5:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
Ja proctiao sve na onom gore linku , i tek tako reda radi i probao , 5 aspirina rastopio u par kapi vruce vode i par kapljica meda i namazao na lice i poslje 20 -tak minuta saprao vodom.............
posle 3 dana koristenja CUDO NEVIDJENO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemogu sam sebi da vjerujem kako to djeluje ODLICNO ........
ma ne ODLICNO je mala rijec da se to opise, imao sam od akni oziljaka jos od mladosti , i evo iz dana u dan NESTAJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 09, 2006 8:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Mar 31, 2006 2:53 am
Postovi: 70
mario1976 je napisao:
Kolko je dinara jedan Euro ??

79 :roll:

_________________
"Budi ono što jesi da bi postao ono što zaslužuješ!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hejjjjjjjj
PostPoslato: Čet Nov 09, 2006 9:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Mar 20, 2006 1:12 pm
Postovi: 164
Lokacija: Beograd
mario1976 je napisao:
Ja proctiao sve na onom gore linku , i tek tako reda radi i probao , 5 aspirina rastopio u par kapi vruce vode i par kapljica meda i namazao na lice i poslje 20 -tak minuta saprao vodom.............
posle 3 dana koristenja CUDO NEVIDJENO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemogu sam sebi da vjerujem kako to djeluje ODLICNO ........
ma ne ODLICNO je mala rijec da se to opise, imao sam od akni oziljaka jos od mladosti , i evo iz dana u dan NESTAJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ima logike u svemu tome s obzirom da je aspirin nista drugo do acetilsalicilna kiselina.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hejjjjjjjj
PostPoslato: Pet Nov 10, 2006 2:22 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Maj 23, 2006 12:30 am
Postovi: 63
mario1976 je napisao:
Ja proctiao sve na onom gore linku , i tek tako reda radi i probao , 5 aspirina rastopio u par kapi vruce vode i par kapljica meda i namazao na lice i poslje 20 -tak minuta saprao vodom.............
posle 3 dana koristenja CUDO NEVIDJENO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemogu sam sebi da vjerujem kako to djeluje ODLICNO ........
ma ne ODLICNO je mala rijec da se to opise, imao sam od akni oziljaka jos od mladosti , i evo iz dana u dan NESTAJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mario,

Nisam bas najbolja sa engleskim, pa bih te zamolila da mi kazes jel to preporucljivo mazati svaki dan i koliko dugo se sme koristiti ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ODGOVOR
PostPoslato: Sub Nov 11, 2006 3:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Nov 02, 2006 12:55 pm
Postovi: 9
Lokacija: Rotterdam , Netherlands
Evo koliko sam ja shvatio, neki od njih tamo na onom sajtu za ovu masku govore da to rade svaki dan , neko od njih to radi svaki 2-gi dan , neko jednom sedmicno....niko jos nije imao problema, s tim da ova maska (upozorujem ) odlicno djeluje na masnu i mesovitu kozu , dok sa suhom kozom je malo drukcije ,ova maska suhu kozu isusuje mnogo vise nego sto ona vec jest , tako da na suhu kozu nebi se trebalo stvaljati svaki dan ......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 11, 2006 11:00 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jul 25, 2005 2:25 pm
Postovi: 514
Kako se tacno pravi ta maska?!?Jer ste sifurni da nema kontraefekta?!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Nov 11, 2006 4:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Okt 07, 2006 5:50 pm
Postovi: 33
Lokacija: nis
Ja sam još pre nekoliko godina pročitala u jednom intervjuu Jenifer Lopez da i ona ima po koju bubuljicu pa da stavlja izmrvljen aspirin preko noći i ujutru je sve ok. Ne znam samo zašto to do sada nisam nikad probala ali probaću još večeras. Počela sam svaki drugi dan da stavljam glinu koža se zaista hidrira ali obavezno pomešajte sa flaširanom vodom a nikako sa česme. BTW pre neki dan sam razmišljala o francuskim termalnim vodama na koje bacismo tolike pare a nije li naša zemlja prebogata termalnim izvorima. Posebno ću izdvojiti Prolom vodu koja je odlična kožu. Tako sam došla na ideju da kombinujem glinu ili recimo aspirin sa prolom vodom. Naravno reći ću vam ukoliko bude nekih efekata. U svakom slučaju tu nema parafina o kome svi govore kao o kancerogenom sastojku ili drugim naftnim preradjevinama koje su obavezni sastojci svega što mi koristimo. Pa čak i Vichy a i Avene koriste te iste osnove za svoje proizvode.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: hejjjjjjjj
PostPoslato: Sub Nov 11, 2006 6:18 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Okt 19, 2005 8:49 pm
Postovi: 85
mario1976 je napisao:
Ja proctiao sve na onom gore linku , i tek tako reda radi i probao , 5 aspirina rastopio u par kapi vruce vode i par kapljica meda i namazao na lice i poslje 20 -tak minuta saprao vodom.............
posle 3 dana koristenja CUDO NEVIDJENO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemogu sam sebi da vjerujem kako to djeluje ODLICNO ........
ma ne ODLICNO je mala rijec da se to opise, imao sam od akni oziljaka jos od mladosti , i evo iz dana u dan NESTAJU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------------------------------------------------

Evo super da ti pomaze bas mi je drago.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 172 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 85 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: