Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: problem sa erekcijom
PostPoslato: Uto Jan 11, 2005 12:19 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 11, 2005 12:09 am
Postovi: 3
imam 21 godinu i imam problema sa erekcijom, u spolnom odnosu skoro uopste ne mogu postići pravu erekciju, tu i tamo se dogodi, ali jako retko i na kratko, a i onda nakon toga vrlo brzo i prerano ejakuliram. Do pre godinu i po dana sve je bilo u redu, no nakon toga sa svakom curom s kojom sam bio imao sam istih problema, pošto su to sve bile kratke i prolazne veze, mislio sam da je problem u meni jer nije bilo velike privlačnosti između mene i tih cura, ali i kada mi se stvarno svidi neka devojka sex na brzaka uvek propadne......prilikom masturbacije nemam nikakvih problema niti sa jutarnjom erekcijom......sta mi je ciniti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 11, 2005 12:51 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Savetujem da pokusas sa unosom vitamina E u ishranu, mogao bi piti nedeju dana Origogal SE jer sadrzi selen koji je koristan za bolji osecaj sexualnog nagona. Ukljuci i med u ishranu. Ali evo naceg jos boljeg. Pokusaj da se uzdrzavas od sexa nedelju dana, pri tome mislim na potpuno uzdrzavanje, na misli o sexu i suprotnom polu uopste. Posle toga pokusaj postepeno ukljuciti sexualnu pomisao tako sto ces jedan dan imati, tri dana nemati, dva dana imati, dva nemati... Ovo je bitno zbog uspostavljana hormonske ravnoteze. Nakon svega toga, ako si se pridrzavao, trebalo bi da nema problema.
Mada je stabilna visemesecna veza sa osobom koja se dobro poznaje i voli ipak najbolji osnov zdrav seksualni odnos... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Jan 11, 2005 1:47 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 11, 2004 2:09 am
Postovi: 103
Lokacija: Beograd
To sto si napisao veoma lici na psihogenu impotenciju ali bez obzira na sta meni lici ili bilo kome drugom na ovom forumu NAJISKRENIJI savet ti je da ides kod urologa i da se posavetujes sa njim ne zato sto ja mislim da je to nesto opasno vec zato sto ce ti NAJSTRUCNIJE misljenje dati samo urolog! Verujem da kao i mnogi imas neku vrstu stida da odes i da se pozalis lekaru ali veruj mi da je veci stid ako nastavis tako da se prepustas sudbini! Prosto razresi sa tim da li je nesto ozbiljno ili ne i ako treba kasnije muski se prihvati da to resis! Bilo na koji forum da odes ne moze ti niko dati konacno resenje vec ti moze povecati samopouzdanje da to nije blam ni stid! Takodje nije ni "fer" "zamajavati" nekoga nekim "lekovima" a ne znati pravu etiologiju bolesti! Odidji kod urologa samo hrabro pa nam ispricaj sta je bilo i tu cemo izvuci prava korist od ovog foruma!
Ulivati laznu nadu znaci nestrucnost!
Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 22, 2005 8:53 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 11, 2005 12:09 am
Postovi: 3
....hvala na savetima.....posetio sam urologa cija ja konacna dijagnoza bila da posetim psihologa jer kaze da je to stvar pre za njega....cak mi je i preporucio dobrog.......pitao sam ga za unosenje vitamina E nasta mi je rekao da to ni slucajno ne radim,ne znam zasto ali se bas uzbudio kada sam mu to rekao.......HVALA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 22, 2005 9:09 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Zasto li je rekao da ne treba ni slucajno da uzimas E, naravno ne velike kolicine vec uobicajne dnevne doze jer vitamini su uglavnom preporucljivi kod svih poremecaja. Bas me zanima. Da li neko od prisutnih moze da nasluti zasto je urolog ovako reagovao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 03, 2005 3:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 09, 2004 9:38 pm
Postovi: 6
Lokacija: Novi Sad
Pozdrav Boki. Sto se tice vitamina E. Moja devojka ga je unosila u vidu nekih tableta, nebili joj koza bila elasticnija. Mozes misliti. Procitala je negde da je vitamin E dobar za prevenciju od BORA. Da bi kasnije saznala da to NE treba da radi jer je suvise mlada i na taj nacin ce samo ubrzati proces nastanka istih. To je ono sto ja znam. Pa ti izvuci zakljucak. Znam da je smesno.

PS. Ne treba zanemariti cinjenicu da postoji razlika da li unosis vitamine u njihovom prirodnom obliku ili su oni sintetizovani.(tablete ...)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Za adolescenta
PostPoslato: Čet Feb 03, 2005 3:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 09, 2004 9:38 pm
Postovi: 6
Lokacija: Novi Sad
ja sam imao slicne simptome tj. S tom devojkom sam se zabavljao par meseci i sex je bio fantastican ALI bukvalno preko noci pocelo je da mi se desava ono sto je i tebi. ........
Na kraju sam utvrdio da je uzrocnik toj prici bila Chamidia Trahomatis.

Kako kazes da si bio kod urologa nadam se da ti je rekao da bi mozda mogao da uradis test na istu.

Chl. t. ti je jedna od najrasprostranjenijih polno p. bolesti. Ako se igras bez gumice. Uradi TEST OBAVEZNO.
ne bih da te zaplasim ali u ovoj zemlji svaka 6. riba je ima po nekim statistikama.

Nelecenje iste je sterilnost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 04, 2005 3:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 11, 2005 12:09 am
Postovi: 3
uradicu sigrurno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 06, 2005 11:21 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 18, 2005 10:41 pm
Postovi: 88
Lokacija: Beograd
adolescent je napisao:
....hvala na savetima.....posetio sam urologa cija ja konacna dijagnoza bila da posetim psihologa jer kaze da je to stvar pre za njega....cak mi je i preporucio dobrog.......pitao sam ga za unosenje vitamina E nasta mi je rekao da to ni slucajno ne radim,ne znam zasto ali se bas uzbudio kada sam mu to rekao.......HVALA


Ajde, majke ti , pitaj tog tvog urologa zbog čega se toliko 'uzbudio' na tvoje pominjanje vitamina EEE !? Živo me zanima!
Uzimam ga povremeno i na mene odlično deluje: želja i seksualna moć mi se povećava, koža mi je mnogo boljeg kvaliteta, brže se odmaram od fizičkog napora... pazi, ovo nije atosugestija jer sam prvo primetio ove promene na sebi (i to drastične) pa tek onda saznao za dejstvo vitamina E. Inače, uzimam Sant E Gal ! Pozdrav!


Poslednji put menjao Mr.No dana Uto Feb 08, 2005 10:08 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 07, 2005 11:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Sta su to sintetizovani vitamini?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Feb 08, 2005 10:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 18, 2005 10:41 pm
Postovi: 88
Lokacija: Beograd
Boki je napisao:
Sta su to sintetizovani vitamini?

Misliš zato? OK, nije isto što i prirodni zbog x stvari ali, zar je to razlog za 'uzbuđenje'? ;-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 10, 2005 2:32 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 05, 2005 7:52 am
Postovi: 321
Lokacija: Pisite mi na mail
Ma ne, pitao sam to jer sinteticki ili sintetizovani vitamini, kako kaze djole, ustvari ne postoje jer su svi vitamini uvek prirodni, ma ukojem obliku da su, jedino sto sa tabletama 'gutamo' boju, stabilizatore itd., ali oni nisu skodljivi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Feb 10, 2005 3:12 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Jan 18, 2005 10:41 pm
Postovi: 88
Lokacija: Beograd
OK, slažem se, tu su i bioflavonoidi (zbog kojih je nar najbolji izvor vitamina C itd...) i sl., ali me interesuje samo jedno: zašto se taj lekar toliko 'uzbudio'? Možda nije (i sigurno nije) zbog boje i sl... o tome pričam!
A što se tiče teme: sinko, dok radiš radnju misli samo na sex ( a ne na recimo ispite, neuspeh omiljenog fudbalskog tima i sl. , u tom trenutku za tebe ne postoji ništa drugo osim one male ( a može i malo veće) vlažne rupice (ili već šta voliš) ;-)
Ajd' pa se opameti iii, ne zamlaćuj se sa psihijatrima već uživaj u sexu, možeš ti to, samo hrabro napred!!! Navijam za tebe :D 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Feb 27, 2005 11:51 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Feb 27, 2005 11:37 pm
Postovi: 2
Nekoliko meseci sam hodala sa deckom koji nije mogao postici erekciju, odnosno uvek je bila delimicna, nikada penis nije bio dovoljno cvrst. Uz to je imao i preranu ejakulaciju. Pokusavala sam ga nagovoriti da poseti lekara, ali uzalud. Tvrdio je da samo moje strpljenje moze pomoci. Ja bih imala strpljenja, ali se plasim da je mozda bolestan ili ima neki organski poremecaj, te da moje strpljenje u ovom slucaju i ne znaci mnogo. Ovo nije pitanje, jer smatram da samo lekar moze da mu pomogne, ali sam zelela da podelim sa vama ovo moje iskustvo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 146 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: