Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: sta mi moze biti?
PostPoslato: Ned Jul 19, 2015 2:52 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jul 03, 2015 9:02 am
Postovi: 9
Ne znam gde da ostavim poruku, pa sam se odlucila ovde.. nadam se da ce mi neko odgovoriti i pomoci..

U maju sam imala menstruaciju 9.5. I 21.5. (izazvanu escapelle pilulom). Poslednji put odnos sam imala 3.6. bez zastite, ali bez ejakulacije. Menstruacija mi je kasnila, pa sam otisla kod ginekologa, i rekla mi je da nisam trudna, da mi je desni jajnik policistican i da imam tecnosti u douglasu (?), i da se javim za 2 ned.ukoliko ne dobijem menstruaciju. Prepisala mi je polygynax vaginalete zbog nekih bakterija koje sam imala. Treceg dana koriscenja vaginaleta 10.07. sam dobila menstruaciju i trajala je kao i svaka druga, 7 dana, bol u stomaku.. tad me i pocela boleti glava, medjutim u sredu na poslu dok sam sedela me uhvatila vrtoglavica i imala sam osecaj da se oko mene okrecu stvari. To se ponovilo i popodne, kuci. To se nastavlja, samo jos gore. Konstantno osecam bol u potiljku i ponekad se javi u celu, iznad levog oka. Nekad mi se zavrti u glavi. Takodje me boli zeludac, imam osecaj sitosti (sa zeludcem imam vec vise od 2 god.problema) i neka blaga mucnina, koja nestane kad podrignem. U grlu kad gutam osecam knedlu, i nos mi je zapusen, pa ne mogu normalno da disem, nego zevam. Poslednji put mi je pritisak bio 105/76 uz 108 otkucaja. Ponekad se desi, dosad 1 ili 2 puta, da su mi ruke i noge trnule. Cesto se preznojavam. Nadam se da sam sve napisala, ne znam dal sam anksiozna pa preterujem, ili mi stvarno neki djavo fali..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: sta mi moze biti?
PostPoslato: Pon Jul 20, 2015 9:33 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Па ти имаш приличан број проблема али нису сви у глави. :wink:

Висок пулс због мањка уноса воде. Низак притисак вероватно збом мањка соли, мршавости....

Болови у глави и вртоглавица вероватно због ниског крвног притиска.

Проблеми са желуцем због мањка желудачне киселине, последица тога је пораст отпадних киселина што изазива проблеме са грлом.

Утрнутост ногу и руку може због свачега, а најчешће је кичма узрок.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 218 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: