Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Mekan kao dusa
PostPoslato: Uto Maj 27, 2014 3:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 27, 2014 2:18 am
Postovi: 1
Pozdrav ljudi, imam 19 godina, nikad nisam imao bilo kakvih problema sa polnim organom, prezadovoljan sam velicinom nemam nikakvih kompleksa sto se toga tice, problemi su poceli da se javljaju kada su poceli problemi sa nesanicom tj kasnije malo, nekih godinu dana... pio sam lekove za smirenje : ksalole, lozerpame, bromazepame, bendzokse i mnoge druge ... npr dok sam pio te tablete i kada bi me devojka oralno zadovoljavala ne bih mogao da ejakuliram duze nego obicno, uzitak je bio tu.. sve je bilo normalno sa mnom u pocetku, video sam da tablete mogu samo zlo da donesu osobi poput mene pa sam prestao da ih uzimam, ranije kada bi' se uzbudio on bio bi u erekciji non stop, sada ako ga "ostavim" samo na sekundu erekcija slabi i uglavnom u potpunosti nestaje i tako svaki put, nisam imao zelju za seksom, bio sam dosta i depresivan i agresivan, zatvoren u sobi bih punio glavu crnim mislima.. sada kada sam povratio samopouzdanje i resio sve povratilo se i to ali teze dozivljavam kakvu takvu erekciju i veoma kratko traje bio je tvrd kao beton sada nema uzitka ne osecam se prijatno jer je dosta meksi, narocito glavic koji kao da ne postoji jer ne osecam uzitak kao nekad, vec pola godine imam ovaj problem a sramota me je da odem u bolnicu jer ne znam kod kog se to ide i sta treba da radim, ne pijem, ne pusim, od sesa cu da umrem i veoma sam zabrinut da cu morati da pocnem da koristim preparate za potenciju a to ne zelim, ako je neko imao slicne probleme pomoc bi mi dobro dosla, da napomenem da sam ranije u osmom razredu masturbirao po vise puta dnevno (5+) i svakog puta bi bio tvrd kao beton, mozda se to odrazilo tek sad, ne znam vise ni sta da napisem :roll: :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 105 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: