Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: molim vas za odgovor
PostPoslato: Sub Sep 20, 2008 3:01 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 2:49 am
Postovi: 4
Sve se desilo prije 5-6 mjeseci,gledao sam oprah i doktora OZ-a ,pricao je o raku testisa i o samopregledu. S obzirom da sam hipohondar legao sam i pipao se po testisima,osjetim na desnom kao neki cvoric,ispod koze nesto kao pola zrna kafe...nisam imao mira i odmah odem na radiologiju, na ultrazvuku mi je doktorica pregledala testise,bubrege,prostatu..sve je u redu..to je njezin nalaz...
bio sam miran 10-tak dana i onda opet pocnem razmisljati o tom cvoricu,odlucim posjetiti pravog urologa, uradio je prvo obican pregled pa onda UZ (testisi,bubrezi...) i po njemu je sve u redu.
Pitam se kakve su sanse da je na ultrazvuku nesto promaklo, moze li ovo biti sta ozbiljno i dali da idem i trecem doktoru. vise sam dojadio sam sebi sa doktorima ali me ovo muci,imam 26 god i pravo sam opteretio psihu s ovim cvoricem...unaprijed zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 22, 2008 12:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 16, 2008 12:31 pm
Postovi: 30
ne razumem se mnogo ali to sto ti napipavas mogu biti potecene zlezde recimo.ako si radio nalaze dva puta i sve je ok opusti se jer u suprotno-postajes hopohonder. ili kad god te uhvati psiha ti pogledaj rezultate :D
zelim ti sve najbolje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Sep 22, 2008 7:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 2:49 am
Postovi: 4
Hvala ti news, tjesim se rezultatima ali uvijek pomislim da mozda nisu dobro vidjeli na ultrazvuku ili da sam mozda trebao ici na ultrazvuk sa kolor doplerom :-? :)
valjda ce biti sve u redu,lijep je zivot i nedo bog bolesti .
poz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Sep 27, 2008 1:25 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Sep 20, 2008 2:49 am
Postovi: 4
Evo da se javim, morao sam otici opet kod urologa :) nije mi kvrzica dala mira,pogotovo nocu. Jutros sam bio i sve je u redu, kaze da je ta kvrzica u stvari vena koja je malo otecena, kaze mozda je i prije takva bila ali mi je opet preporucio da vadim krv,s obzirom da je privatna poliklinika u pitanju mislim da je ipak to bilo da mi izbije jos para iz dzepa ,tako da nisam krv vadio s obzirom da nemam nikakvih tegoba niti je sta sumnjivo na ultrazvuku.
Eto toliko poz ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 88 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: