Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Problemi sa erekcijom - impotencija
PostPoslato: Pet Jan 25, 2008 12:10 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 24, 2008 11:56 pm
Postovi: 2
Pozdrav...Imam 23 godine i vec duze vreme (6.5 meseci) imam problema sa erekcijom...Pocelo je u julu prosle godine i tada je bilo najgore...nisam mogao prilikom masturbacije ni najblazu erekciju da dobijem ili bi ona bila veoma slaba i naravno nisam mogao da dobijem erekciju ni kad sam bio sa devojkom...Uplasen, otisao sam kod seksologa, uradio sam analizu testosterona,LH i Prolactina, sve je bilo u granicama normale (testosteron malo nizi, ali i on u granicama normale 13.6nmol/L , a normalno je od 8.4-55.4) ..Doktor mi je za 7 dana uzeo 100e dao tablete Male Fuel, a zakljucak je bio da je to na psiholoskoj bazi... Posto se stanje nije popravilo mnogo, uzimao sam vijagru 25mg ponekad i 12.5mg kako bih mogao da imam odnos sa devojkom...Stanje je sada bolje...ujutru neposredno nakon sto se probudim, ponekad, imam 100% erekciju ali ona ne traje dugo (15tak sekundi), al i dalje prilikom masturbacije, a ni odnosa sa devojkom ne mogu da imam 100% erekciju...mozda 80% ili malo vise sto je ponekad dovoljno za odnos a ponekad ne...

Imate li neki savet i ako jeste na psiholoskoj bazi sta bih mogao da preduzmem? (najvise me plasi to sto ni prilikom masturbacije ne mogu da imam 100% erekciju)

Hvala puno!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 25, 2008 12:17 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Jan 24, 2008 11:56 pm
Postovi: 2
I da...sto se tice stresa, u to vreme (u junu-julu) jesam bio pod malo vecim stresom, bio mi je i malo povisen pritisak, al stvari su se odavno vratile u normalu (uzimao sam B i E vitamin) i prestao da se nerviram naravno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Jan 26, 2008 5:28 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Mar 14, 2007 8:46 pm
Postovi: 1001
Ako su druge opcije iskljucene, onda se radi o psiholoskoj kocnici, koju ne mozes resiti nikakvim vitaminima, tabletama i lekarima. Treba da odes kod psihoterapeuta, mozda u neko savetovaliste, da pokusas da proniknes u srz tvog problema. Jer u 23, sa svim drugim rezultatima (a i jutarnjom erekcijom) razloga mora biti emotivne prirode.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 118 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: