Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc molim svrab na glansu
PostPoslato: Pon Dec 03, 2007 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2007 2:46 pm
Postovi: 11
Molim nekog da mi pomogne sta da radim, ne bezim od poseta doktorima, ali mozda neko ima savet sta da radim pre toga, tj.mozda je nista ili je mozda bolje uraditi neke testove pa otici sa rezultatima
Moj problem je sledeci
Pre par meseci sam ustanovio da iam genitalni herpes, pojavni oblik je bio bas mali ali je postojao, lecio sam se aciklovirom i cekao da prodje kao sto i jeste, kad se ponovo pojavio posle mesec dana probao sam Aciklovir i Bioptron lampu sto je izgleda pomoglo jer se ne ponavlja.
Napisao sam ovo da bi mi mozda neko rekao da li postoji veza izmedju herpesa i mog sadasnjeg problema. Vec desetak dana me pecka, najvise ujutru i uvece na samom glansu, tj ispod samog ruba sa desne strane i vide se u erekciji sitne kvrzice koje izgledaju kao da su ispod koze u nizu. Pristalica sam i malo alternativnijih metoda lecenja
Unapred zahvalan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 03, 2007 11:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
To sto si opisao kao male kvrzice po obodu penisa,moguce je da su Tisonove zlezde(ima ovde na forumu o njima).
Ali peckanje,mravinjanje svakako da sugnalizuje na herpes.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 04, 2007 1:57 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2007 2:46 pm
Postovi: 11
Sad sam malo procesljao ranije postove, stvarno ima toga dosta, mada i ja kao i jos neki posetioci nikad nisam cuo za Tisonove zlezde, a mislim da sam svasta cuo..
Izgleda isto ali ja imam problem sto me pecka, malo me izludjuje, prvo herpes pa sad ovo. Taman sam pre oko godinu dana pomislio kako sam imao srece da za 10tak godina seksa nisam nista zakacio, kad ono....
Ako iko ima neku ideju oko tog svraba neka kaze.

Nije bas vezano za ovu temu ali da li ima nesto sto bi se moglo mazati ili piti kao preventiva ili posle seksa, da se malo smanji verovatnoca raznih zaraza


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Dec 04, 2007 8:40 am 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Prevntiva je KONDOM !

Ne znam sta te buni oko peckanja....rekoh vec da je vrlo moguce da je to opet herpes.Ne mora uvek da se ispolji mehuricima,ako pocnes na vreme da mazes onda do mehurica nece ni doco.
Medjutim,ti ne znas za sigurno da li je herpes ili nije.
Zato moras lekaru da bi uradio neke analize.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 17, 2007 1:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Dec 03, 2007 2:46 pm
Postovi: 11
OK, razumem... A da li imate neki predlog gde bi trebao otici na pregled i analizu.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Dec 17, 2007 3:13 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ako hoces u drzavnu,treba ti uput lekara opste prakse za mikrobiologiju a ako hoces kod privatnika,ne treba ti uput...samo pare :D

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 114 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: