Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Nisam pametan...
PostPoslato: Pon Jun 16, 2014 3:16 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jun 16, 2014 2:32 pm
Postovi: 1
Evo ovako, pre 3-4 dana mi se na glansu penisa pojavila kao neka ranica, pre bih se usudio reci rascep, nalazi se tacno izmedju rupice za mokrenje i ostatka tkiva sa leve strane, kazem rascep zato sto izgleda kao da je neko napravio zarez na tom mestu i sada je razdvojeno.Ne vidi se mnogo kada je penis opusten ali kada je podignut ili kada bih prstima rasteglio jasno je vidi rascep kao nekakav kruzic, ne veliki mozda ima oko cetvrt cm ili za nijansu manji.Ne krvari ne svrbi ne pece niti mi smeta,iznutra je boja ista kao i spolja na glansu, jedino je vizuelno prisutno i nije se do sad sirilo niti skupljalo.Ironija je u tome sto se to pojavilo 2-3 dana nakon sto su mi pocele izbijati ranice na sakama(3 na desnoj i 2 na levoj) koje su malo vece od toga na penisu i kada su izbile onda su i krvarile ali su se povukle i sada je ostala samo jedna koja se jedva vidi.Ono sto me uplasilo jeste to kada sam se obratio za savet jednom lekaru(ne u ambulanti vec jednom poznaniku) on je izjavio da je takve ranice vidjao kod sifilisa :D i da bi trebalo da se testiram. Imam 19 godina i nisam imao odnose, on tvrdi da se moguce zaraziti bez odnosa pa me interesuje vase misljenje sta bi moglo biti i da li je testiranje uopste i moguce u tako ranom stadijumu, hvala unapred...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 84 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: