Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: NIJE SVE U SEKSU ALI BEZ NJEGA SMO VEOMA TUŽNI...
PostPoslato: Pet Maj 09, 2008 8:38 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 1:20 pm
Postovi: 14
Imam 46 godina. Potičem iz nasilja u Bosanskoj porodici gde je to malo izraženije nego u drugim delovim stare juge. Od malih nogu gledam krv majke i sestara. Preživeo sam, kažu da sam ostao normalan, električar sam i radim svoj posao veoma kvalitetno. Dugo nisam smeo spavati sa devojkama zbog straha da mi se neće dići Kao mali igrao sam se mame i tate i osetim da mi penis nabrekne do pucanja skoro i čim, kao uteram on spadne. To je bilo sa 6-7 god. To me i sada stiglo? Imao sam i seksa sa muškima isto kao dete, komšije, bili smo samo radoznali... Sa devojkom sam se dobro namučio dok se jednu noć nije digao kao torpedo, posle 9 meseci držanja za ruku... Posle tri godine smo raskinuli. Oženio sam se i nisam imao problema sve do pre oko 4 god. Digne mi se uvek, ali se veoma brzo ispumpa, minut dva, nekad malo duže... Inače ja sam bio tip koji je mogao seksati po nekoliko sati bez svršavanja na kraju bih morao ručno... Sada takođe brzo svršim, iako uzmem viagru recimo jednu nedeljno u 3 ili 4 puta(100 gr.). Drži me dugo ali brzo svršim posle par minuta. Zanima me kome bih trebao da se javim za detaljan pregled. Žena mi je mlađa 14 god. mnogo je volim i razume me veoma dobro. Ne zna za vijagru ona je protivnik toga... Trenirao sam fudbal veoma dugo kao i trčanje. Propušio sam u 22 ostavio pre dve godine. pušački vek 22 godine. Dobrog sam zdravlja malo sam se ugoio oko 15 kg. nego što bi trebalo.Imam dva sina i ćerku i super brak želeo bih da se izlečim ako je moguće Koristio sam pre dve godine neke prirodne kapi ne znam ime oko deset eura su, ali mi nisu pomagale... Eto moje biografije pa ko je stručan očekujem odgovor hvala puno i pozdrav svima.
Ime mi je "tragač" jer tragam za lekom i pomoći.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 10, 2008 9:42 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Posto si zreo covek sa poprilicnim zivotnim kao i seksualnim iskustvom,svaki savet ovde bio bi prakticno suvisan u tvom slucaju jer mislim da sve sto bismo mogli ovde da ti kazemo ti vec sam znas.
Za pomoc je potrebno da se javis urologu koji ce te pregledati da najpre vidi da li je fizicki sve ok.Ako jeste,potrebno ti je lecenje od strane nekog seksologa koji bi eventualno utvrdio psiholosko poreklo tvojih tegoba.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 10, 2008 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 1:20 pm
Postovi: 14
Hvala na odgovoru, treba mi predlog koji doktor je pouzdan jer sam bio kod dva tri koji su samo uzeli pare za par lepi reči (laži). Ovo je tema koja bi trebala ostati tajna jer je ne prijatna i zato je koriste jer znaju da nikom ne možemo reći da smo prevareni. Ovaj forum je nešto najidealnije gde čovek može da otvori dušu i da ispriča sve što mu je na srcu. Pročitao sam ovde mnogo sličnih problema ali nema odgvora zašto bi recimo ja sada brže ejakulirao nego pre. Zašto mi je pre bilo ukrućenje po nekoliko sati a sada drži samo minut dva ogromna razlika. Da li možete preporučiti doktora nekog jer ja neznam ni jednog. i da li mi vi možete objasniti razlog te promene koja nije baš mala... Ili možda hranom može da se reši deo problema. pozdrav i hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 11, 2008 1:48 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Ja jedino mogu da vam preporucim jednog seksologa iz Nisa,jer ja tamo zivim.On je profesor psihijatrije.
ja licno bih vam rado pomogla ali zaista nisam strucna....mogu da poslusam sve sto vas muci ali ne znam koliko bi to pomoglo da vam se erekcija povrati.
Ako zelite da otvorite dusu,ja sam tu u ulozi slusaoca i nekog ko ce vas razumeti...

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 12, 2008 12:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 1:20 pm
Postovi: 14
Doktoka hvala Vam puno, problem sam već opisao interesuje ma kako su moguće tolike promene odjednom, bukvalno preko noći. Dugo sam sebe ubeđivao da će proći da je nemoguće da će se to meni desiti .., plus što sam fizički veoma zdrav. Jedino kilaža je otišla malo gore, ali i pre sam bio puniji.. Život je čudo? Više mi je žalije moje žene koja bi se ponekada "pokidala" od seksa, a ja ležim nemoćan... Teška situacija, a rešenja nema, ne može se ni kupiti. Jedino dobro što me ona razume i uvek mi kaže bićeš ti opet dobro, bićeš ti opet moj jebač... a ja... Znam i vidim da nisam jedini, vidim da je medicina napredovala mnogo pa se nadam boljem. Međutim problem su lažni doktori prevaranti koji uzmu pare, slažu te i ostave te da ti duša plače, zajedno sa golom ženom u krevetu... Kao i oni koji leče od steriliteta, pokupe ti pare a dete možeš gledati samo komšijino... Gde će im duša? Ako se neko izlečio ili našao rešenje za ovaj moj problem i ne samo moj neka piše, duša će mu u raj.... Svima pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Maj 12, 2008 8:03 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 1:20 pm
Postovi: 14
Nisam napisao da noću satima imam jake erekcije i čim počnem da pomeram penis levo ili desno odmah počinje da se polako ispumpava. Ako ga ne diram satima će stojati tvrd? Da li ima objašnjenja za ovo ponašanje Da li mogu dobiti e male od profesora seksologa vašeg prijatelja ako je moguće, ili ako neko zna nekog proverenog "majstora" za ove probleme večito zahvalan - TRAGAČ !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 14, 2008 6:57 pm 
Korisnikov avatar OffLine Moderator
Pridružio se: Ned Jan 29, 2006 9:59 pm
Postovi: 1910
Zasto ne odes kod urologa,,,tvoj mi problem ipak lici na problem fizicke a ne psihicke prirode jer imas nocne erekcije ali prilikom pomeranja erekcija spadne.Neka ti urade neko ispitivanje,npr snimanje krvnih sudova penisa i slicno.
Mail tog doktora nemam,imam broj telefona ali ne znam koliko ce vam to koristiti.

_________________
Molim,postavljajte vasa pitanja na forumu jer slanjem meni na pp imate manje sansi da vam bude odgovoreno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 15, 2008 9:19 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 1:20 pm
Postovi: 14
Ako Vi smatrate da mi može koristiti broj telefona Vi mi pošaljite, a kod urologa ću otići za koji mesec jer sam na bolovanju i imam privatno sa firmom problema tako da ne mogu ubrzo otići. Veoam sam Vam zahvalan na svakom odgovoru, ako nešto usput saznate možete mi javiti ovde. i ne samo meni..., verujte mi mnogi se stide i napisati... Ja sam ladno otišao kod doktora sve mu ispričao, on me ošurio i eto me ovde... Opet ponavljam ovaj forum je prava stvar, fale samo adrese PRAVIH doktora, mislim na ljudskost, a ne otimače para.... Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Maj 18, 2008 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 1:20 pm
Postovi: 14
Postavio bih pitanje da li se organizam navikava na viagru pa posle određenog vremena, da recimo treba povećavati dozu, kao i kod drugih lekova? Ja sada komotno mogu tabletu od sto grama da podelim na 4 dela. Ako smrvim tabletu u ustima, zubima, i popijem dva deci vode ona počne delovati za par minuta. Jedino me buni ponekad mi oči budu izraženo krvave te se primeti da sam uzeo vijagru, mislim samo ja znam... Malo je neprijatno prići ženi a oči vam kao u drakule, da li je to normalno, i koliko dugo doza može ostati ista. Ako popijem 50 grama ili četvrtinu od sto grama isti je učinak. Opet brže svršavam recimo desetak minuta do petnaest maksimalno. Zašto organizam sada deluje tako a ne kao pre, trebalo bi da postoji objašnjenje, verujem da nisam ni prvi ni jedini koji je u ovakvim problemima.... Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 21, 2008 11:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 1:20 pm
Postovi: 14
Vragolasta nemate da odgovoriš na ovo zadnje pitanje i da li bi htela da mi pošalješ broj telefona da nazovem tog tvog prijatelja doktora. hvala puno pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: OSMEH NA LICU...
PostPoslato: Ned Jun 29, 2008 12:33 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 08, 2008 1:20 pm
Postovi: 14
Želim da kažem da sam koristio oko 4-5 tableta vijagre i to, odgrizem malo od stogramske otprilike četvrtinu pa je sazvaćem u ustima i prah zalijem vodom, skoro uvek sa kafom nes. Posle svega par minuta tableta bi počinjala delovati i to dobro. Uvek sam pio na gladan stomak i veoma sam zadovoljan. Čak i sledeći ceo dan sam imao erekciju, i to kao nekada, zavidnu. Žena je primetila promene ali mudro je odćutala, a ja sam joj neformalno rekao da od kako trošim maslinovo stopostotno ulje osetim da mi se muškost vraća.... Posle par nedelja i tih tableta, ostavši bez tablete a kod žene u zagrljaju sam osetio da raste... Više ne koristim vijagru sve je ok. Jednom sam samo uzeo čisto radi uroka neki dan. Mnogo mi se vratila psihička sigurnost. Mogu reći da je tableta veoma dobra po 24 sata mi se može javiti erekcija, normalno u prekidima. Psiha čoveka je čudo, sada znam da sam zdrav i moram otići na detaljniji pregled čim se dočepam Srbije. Ovo sam napisao u želji da pomognem jer sam prezadovoljan, takođe svima želim da se osećaju kao i ja!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 77 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: