Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: kamen u bubregu
PostPoslato: Pet Okt 21, 2005 9:36 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Okt 21, 2005 9:17 pm
Postovi: 1
imam u ljevom bubregu kamen,isto tako u desnom.bolove sam jake imao na ljevoj strani.uzimao sam diclofenac.koristio sam 4 puta laser tehniku za razbijanje kamena,60%kamena je izaslo prilikom mokrenja,i imao sam krv u mokraci.na zadnjem snimku kamen postoji istina bolovi su malo laksi ali postoje pogotovo kad se krecem ili kad radim.sve to traje godinu dana,na zadnjem razgovoru sa doktorom urologom mi je receno da simptomi koje sam ja dao ne odgovaraju bolovima kamena u bubregu .dobio sam novi pregled ali za tri mjeseca i receno mi je da uspostavim kontakt sa svojim doktorom u vezi bolova na toj istoj strani ona misli da je kicma.nisam pametan kamen jos je tu i ja sam skoro 100%siguran bol dolazi od kamena u bubregu.sta da radim i postoji li kakav caj za izmokravanja kamena u bubregu.unaprijed vam puno hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Okt 28, 2005 2:05 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Feb 21, 2005 12:06 am
Postovi: 101
Postoji preparat Rowatinex, kapsule i kapi, sta je kome lakse za upotrebu. Njih preporucuju bas za kamen i pesak u bubrezima,tj, za lakse izbacivanje i prevenciju stvaranja. Puno raznih tecnosti (ne gazirano , naravno,najbolje voda i cajevi,ima ih raznih pitati u apotekama, mada svi imaju slican sastav,bar na ovim nasim prostorima). Meni je lekar uvek govorio i puno kretanja, previse sedenja i mirovanja uopste doprinosi stvaranju kamicaka.
Sve najbolje.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 117 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: