Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: jako bolan problem
PostPoslato: Čet Jun 12, 2008 12:08 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2005 11:03 am
Postovi: 25
Procitao sam skoro sve teme na forumu koje su bi mogle da nalikuju ovome sto ja sad osecam, ali posto se nigde nisam nasao resio sam da otvorim novu temu.
Naime
problem - uvecan i bolan levi testis i deo donjg stomaka oko prepone
pre deset godina operisao sam varikelu obostrano
pre dva meseca posle pada (prilicno jakog) poceli su bolovi u levom testisu i delu stomaka sa leve strane dole (kao da ide bol skoro do kicme)
bio na pregledu pre dva meseca prvom i od tad imao terapiju longacefom, baktrimom, dovicinom, chimoral forte (pio u dva navrata).
na ultrazvuku utvrdjena levo konsekutivna hidrokela, eho testisa obostrano uredan.
Alfa feto protein i beta HCG u granicama normale (kao i svi ostali nalazi iz krvi koji su super)
Dijagnoza doktora Epididymitis acc.lat sin. in sanationem, hydrocele operativno do jeseni.
SUBJEKTIVNO - boli me mnogo i frka mi je vec. proslo je dva meseca, nikad vise lekova i ajde da kazem nije bas da je isti intezitet, ali nema vidljivog pomaka. Levi testis mi je znatno uvecan, kad ga pipam oseti se kao da u njemu postoji kesa sa vodom + jedan do koji je toliko bolan da ne smem da ga pipnem.
E sad ne bi ja davio nego vidim da doktor kod koga idem vec prica ma nemoguce, ma sta nemoguce boli ljudi i to mnogo. Sad mi je rekao operacija, a kada je sve pocelo rekao je da dok boli (dok traje upala) ne treba da se operise. Nadam se da nisam udavio i ocekujem bilo kakvu pomoc. Verujte mi da bi pristao i da mi sad odstrane celu kesu sa sve testisom samo da me vise ne muci. Dajte savet molim vas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 12, 2008 3:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2005 11:03 am
Postovi: 25
ajte bre doktori studenti i ostali, pomagajte ljudi izgore skroz. neki predlog, ispitivanje terapija. gde i sta dalje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jun 13, 2008 4:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2005 11:03 am
Postovi: 25
sad vec polako postajem ocajan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: f
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 1:50 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
a bakterije---mozda one prave problem--jesi li pregledao prostatu--probaj piti sto vise uvin caja i limunade nezasladjene---


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Jun 18, 2008 4:49 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2005 11:03 am
Postovi: 25
ok, ali ne mogu bakterije posle pada, mora da je nesto drugo, dajte bre ljudi neki savet ako nista drugo dajte predlog gde da idem kod kog urologa, u koju kliniku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: s
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 12:38 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
e pa nisi bre udaren u glavu :-) vec u jaja
izvini malo sale
valjda znas da treba otici kod doktora opste prakse pa ce ti on reci kod koga dalje
a ne da cekas tako da ti neko sa foruma kaze konkretno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jun 19, 2008 10:41 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Maj 05, 2005 11:03 am
Postovi: 25
e moj vaso saljivdzijo, pa da si procitao moje postove video bi da ja kod doktora idem vec dva meseca ali ne pomaze. nego kapiram da bi po opisu neko mogao da mi pomogne i kaze javi se kod ovog doktora on je dobar za to ili tome slicno, tvoj savet je malo... pa bezveze, u svakom slucaju hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: s
PostPoslato: Pon Jun 23, 2008 1:35 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Jul 12, 2005 1:46 pm
Postovi: 2402
sto jes jes--malo sam na brzinu citao pa nisam bas shvatio al nadam se da ces ti mene shvatiti da ipak moras lekara pitati-gde dalje da ides ili kod koga-ja sam imao i imam slicnih problema vec 15 godina pa mi bude smesno kad vidim reakciju nekih koji su tek na pocetku (daj Boze da nisam u pravu),vec da ste na kraju--problema.
Nije iskljuceno da ne mogu biti i bakterije- i ko zna sta-ja sam imao bruh a krenuo kod urologa jer sam imao male tegobe te prirode a posle operacije bruha da ti ne pisem sta sam sve imao----vec sam pisao na ovom forumu vise puta al hvala Bogu (a malo i ovom forumu) pa i lekarima sada drzim pod kontrolom--nadam se,,makar nemam vecih tegoba
Samo budi strpljiv--ne odustaj i ne cekaj da ti neko kaze lekara koji ce te izleciti za 10ak dana i kraj---to bi bilo previse ocekivati a svaka pomoc je dobrodosla i svaki savet a ti pronadji sta ti odgovara.
Srecno i ne brini---ko trazi taj ce i naci ko ne veruje pomoci mu je tesko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 102 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: