Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Fimoza?
PostPoslato: Sub Jun 28, 2014 9:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 27, 2014 10:39 pm
Postovi: 3
Pozdrav svim uvazenim clanovima ovoga foruma.
Ja mislim da imam tu fimozu,kozica mi uvek preko glansa.Jedino u slucaju erekcije ona se smanji ali opet moze da se prevuce preko glansa. Imam i frenulum. Sada me zanima da li se to mora operisati,mislim da mogu imati polne odnose bez problema,sta vecina ljudi uradi za to? Da li mi to moze prestavljati nekakve probleme? Citao sam na forumu da se od toga moze dobiti tumor penisa?? Molim strucan odgovor. Hvala :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Fimoza?
PostPoslato: Sub Jun 28, 2014 12:33 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
fimoza je stranje kad je otvor kozice tesniji pa ne mozes potpuno lako da svuces kozicu u erekciji...frenulum imaju svi, problem je samo kad je on kraci, pa tad i on moze da pravi smetnje prilikom svlacenja kozice...trebalo bi obaviti pregled da se vidi tacno u cemu je problem, pa da se onda to resava...da li ce biti problema prilikom odnosa ne moze da se zna dok ne probas, moze ih biti, mozda i ne...ali ako immas problem sa fimozom ili kracim frenulumom veca sansa je da bude nekih smetnji, pa jezato bolje da se to resi...a sta god da je u pitanju, ili kozica ili frenulum, obe stvari se resavaju potpuno lako...kad je suzenje kozica manjeg stepena, nekad se to moze i vezbanjem jos prosiriti...u svakom slucaju savetujem pregled, nema razloga da to trpis... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Fimoza?
PostPoslato: Sub Jun 28, 2014 12:47 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 27, 2014 10:39 pm
Postovi: 3
Hvala Vam na odgovoru. Ali kod mene nije suzena kozica pa kao da zateze ,jednostavno izgleda da puno prekriva penis. Nema nikakvih smetnji lako navlaci ,nimalo ne zateze i mislim da ne bi bilo nikakvih smetnji u toku polnog odnosa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Fimoza?
PostPoslato: Sub Jun 28, 2014 1:36 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
mozda je kozica onda samo malo vece duzine, ali ako nemas nikakvih smetnji da je svuces rukom do kraja da se otkrije ceo glavic i ako nista ne zapinje, onda bez brige, ne bi trebalo da bude problema pri odnosima :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Fimoza?
PostPoslato: Sub Jun 28, 2014 5:08 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Jun 27, 2014 10:39 pm
Postovi: 3
Ma sve bez problema :D Ona je samo duza nego sto treba biti :D Znaci to nije fimoza? Hvala vam


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 79 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: