Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 6:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Ma tačno znam o čemu pričaš.

I ja sam nabavila posle onog papagaja novi ,ali nije to to ,obožavam i ovog i za njim ću crći ,ali ni sledeći neće biti ni kao ovaj ,ni kao onaj.

Tako je bilo i pre 15 godina kada sam umesto kuce koja je uginula uzela (našla na ulici) drugu,ali nije to ona,a sada ovu volim čini mi se ( ma ne čini mi se-nego jeste) kao porodicu,( u nekim trenucima i više ,kad me ovi naljute ona mi je tu kao maza jedna :wink: ) i opet ću naneti sebi bol kad i nje ne bude( ali čini mi se što sam starija sve teže podnosim gubitke i teže zaboravljam) pa me baš plaši taj trenutak.

Ali se slažem sa Ka1 da je jedan od načina (ne zaboraviti nego podići sebi raspoloženje) novim kućnim ljubimcem.

Kažem ti ja čekaj da bebac malo poraste ,pa da zajedno čupkate uši novom zeki


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 8:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ja bih za pocetak "porazgovarao" sa tim veterinarom. Sta je on to njemu dao? Kakva je to bila terapija? Kakva dijagnoza? Kako je zeka uginuo tako brzo i to neposredno nakon dobijene inekcije i lekova? :x

A kada klinac malo poraste, OBAVEZNO zivotinju u kucu, poznato je da su deca koja odrastaju sa zivotinjama daleko normalnija od onih koje roditelji od malih nogu uce da sutiraju pse itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Uto Maj 15, 2007 11:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Ka1 je napisao:
A kada klinac malo poraste, OBAVEZNO zivotinju u kucu, poznato je da su deca koja odrastaju sa zivotinjama daleko normalnija od onih koje roditelji od malih nogu uce da sutiraju pse itd.


Skroz tačno!

A što sam ja ostala u šoku prošle nedelje ,baš ovo o čemu priča Ka1, mom drugaru,koji je odveo kod veterinara svog francuskog buldoga na redovnu vakcinaciju i izašao bez njega ,jer je ''veterinar'' malo jače stezao njuškicu i ugušio ga.Čovek je bio u šoku ( a pošto je ''nezgodan momak'' bojim se da kad sam ga zvala veterinar ne prodje isto kao i pas)
Tužba je već podneta za ubistvo.

Ja sam u šoku od toga ko sve radi ,pa valjda je nešto učio u toj školi :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 16, 2007 12:41 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Ma ko ce sad utvrditi od cega je uginuo zeka. Ionako smo ga vec zakopali pod boric. Uostalom to ga nece vratiti i nece odagnati tugu iz mog srca. Hvala vam u svakom slucaju na podrsci i razumevanju. Vecina ljudi mi je rekla: pa dobro to je samo zec! Nemaju oni pojma!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 16, 2007 4:17 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Teski su to trenuci... mozda ce nekima zvucati cudno (u najmanju ruku) ali ja sam, kad mi je kuca, posle 13 god. zivota kao clan porodice, uginula (ja bih pre rekla umrla) danima plakala mnogo vise nego sto sam za nekim ljudima, prisecam se i sada vrlo cesto... tuzno... :cry: sto je jos teze, bila sam uz nju kad je izdahnula, secam se da sam se pitala kako da zadrzim taj dah... da joj ga vratim...i onaj pogled... jao rasplakacu se opet.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 16, 2007 4:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Jao, Iksa ja sam ionako ovih dana sva nešto sentimentalna, ne da sam se rascmizdrila sad kad sam čitala kako si tužno opisala ,

Citiraj:
Vecina ljudi mi je rekla: pa dobro to je samo zec! Nemaju oni pojma!

Što reče Dea, ali samo da znaš da to nisu ljudi ,jer ako neumeš ceniti živo biće, životinju,drvo,biljku i sve ostalo- izvini to onda nije razumno ljudsko biće ,nego pra čovek koji se uči tek emocijama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 16, 2007 4:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Ma ako cujem da neko ne voli zivotinje, odmah ga drugacije posmatram. I mene su gledali ko marsovca jer zamalo nisam nervni slom dozivela tada... i naravno da volim zivotinje, nikada mi nista lose nisu uradile. A ljudi??? Pih, vise puta!

A sada da pohvalim tetku, ona je medju onima koji radije nebi jeli pre bi dali zivotinji. Desilo se skoro da je u nekom dvoristu videla kucu vezanu vrrrrlo kratkim lancem (toliko kratkim da ne moze da legne) i ona je usla u kucu, predstavila se da je iz drustva za zast. zivotinja i da ce uzeti kucu ukoliko joj odmah ne obezbede dug lanac i pristojno mesto za spavanje. Uradili su to vlasnici.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 16, 2007 4:49 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 24, 2004 7:22 pm
Postovi: 2202
Lokacija: Nemacka
Da i meni je moj zeka uginuo u narucju. Celo popodne mi je lezao sa glavicom na ramenu. Nikada necu zaboraviti onaj pogled gde kao da moli da mu pomognem. Da sam samo mogla! Sad sebi prebacujem da sam mozda trebalo jos jednom da ga odvedem kod veterinara, ali sve sam se potajno nadala da ce se oporaviti i da su oni vec uradili sve sto je bilo potrebno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Maj 16, 2007 8:46 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ajde dosta ****, i ja cu da placem sada!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 17, 2007 11:55 am 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
I ko kaze da je Ka1 bezosecajan???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 17, 2007 1:47 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ko to kaze? :o Pa to niko nije rekao. Vi pojma nemate o cemu pricate, niste svesni... ja bezosecajan? :o ali ok, necu da vas ubedjujem u suprotno, vi mene ne poznajete...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 17, 2007 2:43 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
Citiraj:
... ja bezosecajan?


pa nisi, cim volis zivotinje :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Maj 17, 2007 10:57 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
Ma nemate vi pojma o meni, ali to i jeste "mana" ovakvog nacina "druzenja".


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Maj 19, 2007 12:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Maj 05, 2007 7:37 pm
Postovi: 7
Zivotinje su zaista lek za dusu...Macke koliko god da zrace pozitivnom energijom,kazu da su opasne...Piostoji bolest macijeg ogreba pri cemu ti bakterija ulaze u organizam i stvaraju simptome slicne mononukleozi,sto verovatno i nije tako opasno,jer lekari ne prave neku frku oko toga...Takodje se moze desiti da progutas,ili udahnes maciju dlaku i da se ona zalepi za pluca,sto moze biti komplikovano,posebno kod dece...Postoji tu jos toga...
Ali i pored svega toga ja mog macka ne bih mogla da ostavim,jer je ipak nekako postao clan nase porodice...
Iako postoje te opasnosti od macke,ne mora da znaci da ce ti se to i desiti.Neki imaju macke po 15 godina pa nikad im nista ne bude...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 74 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 229 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: