Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Neprestani bolovi u kuku
PostPoslato: Čet Avg 07, 2014 11:34 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 07, 2014 10:32 am
Postovi: 3
U decembru 2012. godine imala sam prelom vrata butne kosti, urađena je operacija, ugrađena su tri titanijumska šrafa. Posle 18 meseci kost je savšeno srasla, a mene je i dalje bolelo kao i posle oprecije neprestano, uradila sam sve analize čak i magnetnu rezonancu gde se pokazalo da je kičma u savršenom stanju i da ne dolazi do nekroze kuka, oko šrafofa se nije najbolje videlo tkivo jer je bilo zatamljeno zbog metala. Pa sam se odlučila na operaciju vadjenja šrafova, koja je i urađena 12 jula 2014.god. sada je bol istog možda i jačeg inteziteta mesec dana posle operacije vađenja šrafova. Moj ortopet je rekao da ako su šrafovi pritiskali nerve da mora da prođe 6 nedelja do 2meseca da bi se oni potpuno regenerisali, ja to razumem, ali meni se bolovi ni malo ne umanjuju i dalje su istog inteziteta i vrlo jaki. Što se tiče hoda i pokretljivosti noge to je sasvim u redu, samo su bolovi problem.
Molim Vas ako možete da mi ogovorite na moj problem jer su bolovi više neiztrživi posle skoro 2 godine.
Bila sam kod skoro svi specijalista: ortopeda, neurologa,psihijatra, radiologa, fzijatra i niko ništa nije mogao da mi pronađe. Rođena sam 1975.godine uskoro punim 40 godina, a sve ovo mi prestavlja problem da odem drugi put na van telesnu oplotnju(ako je bitno obe operacije su urađene po opštom anestezijom).
Srdačan pozdrav, nadam se brzom odgovoru.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 73 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: