Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc!
PostPoslato: Sub Dec 20, 2014 1:14 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 20, 2014 1:01 am
Postovi: 2
U poslednje vreme sam jako uplasen za svoje zdravlje.Ne znam gde bih ovo mogao da svrstam,jer stvarno imam vise problema.Najpre da pocnem od toga da imam 17 godina,ii imao sam seksualni odnos prvi put bez kondoma sa devojkom koju poznajem ali ne bas dobro ali koja tvrdi da nema polne bolesti.Moji problemi nastaju mozda 2 nedelje nakon toga.Odlazim na ekskurziju i tamo provalim da imam boginje,doktor je prvo sumnjao,ali kadda je video vodene plikove rekao mi je da je to varicela 100 %.I dobro vratim se ja sa eksurzije,ii odem do lekara koji nije siguran da li su to boginje te me salje kod koznog koji isto nije siguran.Ja tih 2,3 nedelje dok oni nisu provalili dal su to boginje il nisu nisam imao nikakvih problema sem neke vrtoglavice i neke glavobolje.Ja to kazem koznom ii oni me posalju kod infetologa koji kaze da je sve u redu ali da zbog vrtoglavice izvadim krv,zato sto je posumnjala da sam anemican kao i majka ali ispostavilo se da je sve uredu.Posle toga krecu moji pravi problemi.Krece drhtavica bez temperature,glavobolje,bol ispod desnog rebra,ponovno izlazenje crvenih tackica i bol u penisu.Ali za taj bol nikom nisam pricao.I zbog drhtavice odem kod lekara i posalju me da vadim urin i krv kao kompletnu analizu i to i uradim.I ispostavi se da je sve okej.Posalje me neurolog na snimanje mozda EEG i to snimim i ispostavi se da je i tu sve u redu.Ali moje stanje nikako da se poboljsa i dalje imam bol u penisu i te crvene tackice ii glavobolju i drhtavicu.Molim vas pomozite mi,ne znam sta da radim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc!
PostPoslato: Sub Dec 20, 2014 7:00 am 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Jun 22, 2013 6:00 am
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
a zasto dr-u nisi rekao za bol koji osecas?ne treba da se sramis,nemas ti nista sto nemaju sva ziva bica.nemoj se stideti svog tela ili onoga sto si radio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomoc!
PostPoslato: Sub Dec 20, 2014 2:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 20, 2014 1:01 am
Postovi: 2
Pa ne znam nije to neki ogroman bol,al sam jako poceo da se plasim zbog tih drhtavica,vrtoglavica,tackica koje izlaze.Osecam se slabo bas,bled sam i umoran stalno a nemam temperaturu nemam nista.Stvarno ne znam sta da radim,od kog lekara da trazim pomoc,na koje testove da odem?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 254 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: