Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pomoc !!!
PostPoslato: Pon Jul 28, 2014 7:56 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jul 22, 2014 12:57 am
Postovi: 12
evo ovako .. imam 16 godina i pušim cigare već godinu dana, ne živim zdrav život, jedem noću stalno, preskačem doručak.. do pola 5 sam na kompjuteru (ujutro), ali krecem se danju, igram košarku, fudbal.. tinejdžerski klasično.. iskreno trava me ne interesuje toliko i ne uzimam je, ali prije nekoliko sedmica mislim da je u kutiji cigara koje smo društvo i ja našli bilo to.. nije uopšte tako izgledalo kad smo uzeli iz kutije, ali posle nas je puklo tako da je to bilo to.. ee ovako sada.. kada smo ispušili cigaru uzeli smo onaj filter, zapalili i uvlačili na nos taj dim.. posle neka 2 sata kada nas je popustilo to ludilo meni nije bilo dobro.. vidio sam da mi oni zglobovi iznad prstiju, one kosti iznad svakog prsta mijenjaju boju i bilo mi je hladno po rukama.. srce ubrzano kuca, hladan znoj i bol u predjelu dijafragme koja malo prestane pa počne .. tako mi je bilo 2 dana i šta ću ja odem doktoru.. odradim ekg srca.. otkucaja u minuti 60 i nešto, normala.. onda izvadim krv i željezo mi bude nisko tačnije 8 (a normala 11-28).. pio sam one tot hema (10 inekcija) i tu me u tih 10 dana bolio stomak i tamna stolica što je i sama nuspojava.. i prestane i to.. medjutim ja sam se prepo i počeo da čitam o raznim bolestima i tako se isprepado.. šta god da se dešava sa mnom ja pročitam na netu o tome i pomislim na najgore.. i ajd ja ponovo odradim nalaz zeljezo 11, eritrociti 4.9 (a bili 4.7) leukociti 9.6 (a bili 8 gdje sam se ja prepo opet..) .. doktor kaze da su nalazi super, al ja se opet ne osjecam najbolje.. često mi se dešava da su mi suva usta.. da osjecam bol u predjelu dijafragme.. onako ko da pulsira..nekad i u donjem stomaku, al to ponekad.. 3 dana nije tako pa onda dan jest tako.. da sam umoran .. i imam problema sa ledjima vec 2 godine otprilike posto sam za kompjuterom prije bio nonstop.. toliko.. da li neko zna mozda sta se sa mnom dešava??? :( odgovorite molim vas..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 263 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: