Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pilonidalni Sinus - Pomoc Molim vas
PostPoslato: Ned Jul 27, 2014 9:05 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Jul 27, 2014 8:57 pm
Postovi: 1
Pozdrav,

Imam pilonidalni sinus tj. uraslu dlaku, i sada trazim za prirodni(kucni) nacin kako da se resim toga jer imam OGROMAN strah od doktora. Na ovom forumu sam naisao na ovaj post:

HeLiCo_pTeR je napisao:
Evo i ja sam imao isto iskustvo...samo sto mi doktori nisu dali to da operisem,jer se navodno operacijom skidaju neki zivci ili tako nesto,nisam ukapirao bas...dali su mi da mazem mandaricu na to mesto i posle 3 dana bolova to se provali(boli uzasno,a isto tako i izgleda)...tri puta sam do sada to radio i svaki put je jako bolelo,bukvalno nisam mogao da se pomeram...i rekli su mi jos,da to prirodno provaljivanje mandaricom (mesavina rakije, meda i brasna koliko se secam) traje oko 3-4 puta....pre 8 meseci mi se desilo poslednji put i vise nisam ni osecao da ce se povratiti...videcu sta ce biti dalje,nadam se da je proslo:)


Moze li iko molim vas da mi kaze detaljnije sta je ta mandarica i kako da je koristim, kada da je mazem, koliko da stoji itd.? Molim vas neko da mi pomogne sa ovim, inace uraslu dlaku sam otkrio pre sedmicu/dve, nemam nikakvih bolova, nista mi ne smeta sem sto se neprijatno oseca i iz nje izlazi nesto zuto.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 316 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: