Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Nov 22, 2007 9:36 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
dr ivica je napisao:
Privatno pitanje, alo OK :) Joca je u redu, aparat je ludeo, nema znakova nikakve hiperglikemije. U svakom slucaju, pokusavamo da se malo uzdrzimo od hrane, jer njegov apetit je neogranicen... :)

Sve najbolje.


Hvala na odgovoru,i bash se radujem da je sinchek ok! To jeste da je samo aparat poludeo bio.Privatno jeste bilo pitanje ,ali pisali ste na javnom i s`toga nisam smatrala da treba da pitam na pp?A bash me interesovalo kako je sad i da li je ono bila jedno od greshaka samomeracha?Jako me obradovalo da je greshka bila u pitanju ,i bilo bih mi jako zao jer ste vi jedan od retkih lekara koi toliko zele ljudima i to ovde anonimnim ,pomoci savetima i odgovorima na nashe muke i tegobe.
Hvala vam na angazovanosti i pozrtvovanosti , davanju svog slobodnog vremena i sebe na nas.Sve najbolje u zivotu zelim vama i vashoj porodici,sinchek nek napreduje ,verujem da je poteshko apetit mu smanjiti.Ali josh malo pa ce i prve simpatije,ljubavi i on ce sam to korigovati :) .Jer bit ce FACA 8)
Laq i prijatnu noc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 23, 2007 12:12 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 6:46 pm
Postovi: 28
http://healthcare-economist.com/categor ... pensation/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 23, 2007 12:21 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Dec 27, 2005 7:47 pm
Postovi: 881
Silan, ne znam kako nalazis ove plate, ja ne uspevam pa moram da te zamolim da pogledas ako ti nije tesko kolike su plate psihologa? Hvala


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 23, 2007 11:31 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 6:46 pm
Postovi: 28
girl_from_nowhere je napisao:
Silan, ne znam kako nalazis ove plate, ja ne uspevam pa moram da te zamolim da pogledas ako ti nije tesko kolike su plate psihologa? Hvala


http://www.bls.gov/oco/ocos056.htm#earnings

molim!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 12:25 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Pet Avg 04, 2006 3:49 am
Postovi: 50
Lokacija: Srem
Plate lekara su realno niske, obzirom na težinu i odgovornost njihovog posla. A o sestrama i ostalom med. osoblju da ne govorimo.

Iako sam svakako za to da se plate koriguju u svim profesijama, ne mogu da ne primetim da ovi prktično ne smeju da štrajkuju, ali prosvetari to rade po redovnom planu...

Nije ni njihov posao lak (iako se ne može meriti sa medicinom), ali brate malo su preterali sa skraćivanjem časova :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 1:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Nov 19, 2007 6:46 pm
Postovi: 28
Vrba je napisao:
Plate lekara su realno niske, obzirom na težinu i odgovornost njihovog posla. A o sestrama i ostalom med. osoblju da ne govorimo.

Iako sam svakako za to da se plate koriguju u svim profesijama, ne mogu da ne primetim da ovi prktično ne smeju da štrajkuju, ali prosvetari to rade po redovnom planu...

Nije ni njihov posao lak (iako se ne može meriti sa medicinom), ali brate malo su preterali sa skraćivanjem časova :roll:


http://www.payscale.com/research/US/All ... ers/Salary

Evo, plate nastavnika u Americi su 4 PUTA manje od plata lekara internista, pa se ne bune


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 9:33 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Apr 17, 2007 2:58 pm
Postovi: 436
Silan je napisao:

Evo, plate nastavnika u Americi su 4 PUTA manje od plata lekara internista, pa se ne bune


Pa dobro, verovatno se ljudi ne bune zato sto nemaju istu platu kao lekari, nego zato sto od te plate ne mogu da plate sve racune.

Ali gledano na to koliko dugo strajkuju, vec nekih deset godina... posledice su katastrofalne. Deci na prijemnom na fakultet nece posluziti opravdanje sto nisu imali casove u srednjoj skoli. Niti jednog dana na poslu nikog nece biti briga sto nekog pojedinca njegova skola nije osposobila za rad, dobice otkaz.

Secam se jos dok sam ja upisivala fakultet, koliko su se djaci iz drugih gimnazija (posto moja nije nikad strajkovala) naplacali privatnih casova da bi nadoknadili propusteno. :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 4:22 pm 
Korisnikov avatar OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Nov 25, 2007 4:15 pm
Postovi: 25
pih, pa bas nam je drzavni aparat dunsterski kad ima tako neizbalansiran budzet


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Nov 25, 2007 8:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Mar 16, 2006 1:33 am
Postovi: 1329
Lokacija: BEOGRAD
Suzdržavala sam se al ne mogu više a da se ne oglasim.... :lol:

Samo ovoliko, kad lekari ,profesori i ostali od kojih zavise naša deca i mi ,budu imali i polovinu onoga što imaju oni koji žderu po ceo dan u skupštini za 20 dindži, onda imamo pravo da se bunimo kakve su plate i ko koliko i zašta radi.Živimo u kaubojskoj državi ,hrana najskuplja a plate mizerne , samo kriminalci(ne kažem ko spada u iste ,ima ih iz svih branši :lol: ) i političari ovde profitiraju!

Pozdrav svima ,odoh da lečim virus ! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Nov 26, 2007 1:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 4:43 pm
Postovi: 235
Lokacija: MK
Da se i ja ukljucim
Vi ste u srbiju i dobri....
MK.....
Pocetna plata "obicnog" lekara opste prakse, sto kaze dr Ivica, je 250 eura, dok policajci "prasinari" imaju vise.... A sudije..... Ne bih o njima, oni su daleko....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 25 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 208 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: