Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: cudan osecaj..
PostPoslato: Sre Dec 26, 2007 12:58 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2007 11:46 am
Postovi: 146
U poslednjih par meseci desava mi se da kad se smejem duze imam osecaj kao da mi ponestaje kiseonika, kao da mi malo fali da se onesvestim. Isto to mi se desava i kada popijem kafu, samo sto je tada jace. Nisam cak sigurna za smejanje, mozda je to samo kada popijem koka-kolu.. moze li ovo da ima ikakve veze sa kofeinom i da li se nekome desava nesto slicno?

Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 26, 2007 1:55 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 12:09 am
Postovi: 612
Ili je pritisak ili kofein, ... alinajbolje idite kod doktora jer je tesko ustanoviti ovako sta je konkretno u pitanju!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 26, 2007 12:55 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 18, 2007 12:18 pm
Postovi: 99
:o

Moja logička pretpostavka. Smeh je vama verovatno jedina fizička aktivnost kojoj se bavite, a i ona vam se desi povremeno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 26, 2007 5:38 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2007 11:46 am
Postovi: 146
imam 17 godina, tako da sam prilicno fizicki aktivna :)
a inace se smejem cesto, ali se ovo desi ponekad...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Dec 26, 2007 6:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 18, 2007 12:18 pm
Postovi: 99
To što imate 17 godina ne znači da ste fizički aktivni.

..neke droge? nešto?

U svakom slučaju blago vama što padate u nesvest od smejanja i što se smejete često.

lol

Al probajte recimo, da pretrčite 100m, ili da se peške popnete na 10 sprat. Pa ako padate u nesvest, pravac lekaru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 27, 2007 8:42 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2007 11:46 am
Postovi: 146
da, drogiram se redovno, pijem i pusim. pfff, naravno da ne!
A, nigde nisam rekla da padam u nesvest, ne padam...
i fizicki jesam aktivna...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Dec 27, 2007 10:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 18, 2007 12:18 pm
Postovi: 99
Razumem. Ne padate u nesvest već vas hvata nesvestica i gubite dah. Kažem da je meni smešno ako vam se to ne dešava kad ste fizički aktivni, već isključivo kad se smejete. Eto čak sam našao na internetu nekoga ko ima sličan problem. Kuvcajte na google.

faint from laughing

ha ha

Imajte molim vas na umu da na ovom forumu ima ljudi koji pate od ozbiljnih pa i smrtonosnih bolesti, kojima vaš problem može da izgleda čak i uvredljivo. Ako ne bezosećajno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 12:03 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2007 11:46 am
Postovi: 146
neu3no je napisao:

Imajte molim vas na umu da na ovom forumu ima ljudi koji pate od ozbiljnih pa i smrtonosnih bolesti, kojima vaš problem može da izgleda čak i uvredljivo. Ako ne bezosećajno.


Hvala sto pokusavate da pomognete, ali nije u redu sto ovo kazete. Znam ja za ovo sto ste rekli, ali mene moj problem brine (eto vama za informaciju-pre nepunu godinu dana sam se izlecila od leukemije, tako da dobro znam kako je biti ozbiljno bolestan). Verujem da nema nikakve veze sa tim, ali sam samo htela da cujem da li se ovo desava jos nekome.
I ne znam zasto bi ovo nekome izgledalo uvredljivo....
P.S. a ako vama moj problem izgleda smesno, molim vas da vise ne postujete u ovoj temi. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 8:27 am 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Mar 15, 2006 10:18 pm
Postovi: 57
Za [b]Neu3no[/b]: zaista ne znam koji je Vas problem i odkud Vam pravo da neciji problem ismevate. I nisam do sada primetila da se na ovaj forum javljaju samo ljudu koji imaju VELIKE probleme, svako ima pravo da postavi pitanje, a vi NE MORATE da odgovarate :-?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 12:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 18, 2007 12:18 pm
Postovi: 99
*Mica* je napisao:
neu3no je napisao:

Imajte molim vas na umu da na ovom forumu ima ljudi koji pate od ozbiljnih pa i smrtonosnih bolesti, kojima vaš problem može da izgleda čak i uvredljivo. Ako ne bezosećajno.


Hvala sto pokusavate da pomognete, ali nije u redu sto ovo kazete. Znam ja za ovo sto ste rekli, ali mene moj problem brine (eto vama za informaciju-pre nepunu godinu dana sam se izlecila od leukemije, tako da dobro znam kako je biti ozbiljno bolestan). Verujem da nema nikakve veze sa tim, ali sam samo htela da cujem da li se ovo desava jos nekome.
I ne znam zasto bi ovo nekome izgledalo uvredljivo....
P.S. a ako vama moj problem izgleda smesno, molim vas da vise ne postujete u ovoj temi. Hvala.


To što ste rekli sada bitno menja stvar. Ja se izvinjavam, ali vi nemojte da se vređate. Niste nam rekli vašu istoriju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 7:12 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Jul 05, 2007 4:43 pm
Postovi: 235
Lokacija: MK
Nije ni bilo potrebno, a i ona ne bi to rekla da je niste tako ismevali...
A sto se tice "ozbiljnosti" i "neozbiljnosti" problema, to je subjektivno...
Svakome se njegov problem, cim ga je postavio kao takav, cini dovoljno ozbiljnim.... Znate ono "Svaka planina nosi svoju tezinu".
A mi, kao sto je rekao dakili, ako hocemo odgovorimo, a ako ne ne moramo....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 7:20 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Uto Dec 18, 2007 12:18 pm
Postovi: 99
Mislim da mladu gospođicu nisam ismevao jer ja to nikad nikad ne radim.
Možda moj humor nije prošao. Eto.

Drago mi je da ste se izlečili *Mica*.


Prijatelji?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 9:29 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 9:07 pm
Postovi: 1484
Lokacija: VMA
Mlada damo, ne ljutite se!
Nije retko da na ovaj forum "upadnu" i oni kojima ovd svakako nije mesto! Kao drugo, niste naveli "istorijat" svog zdravstvenog stanja, pa je svakako i delovalo pomalo neozbiljno: "po nekad, kada se smejem imam nesvestice". Iz istog razloga ni ja se nisam ukljucio u diskusiju.
Elem, kakav vam je krvni pritisak, krvna slika, biohemizam?
Posaljite sve vase nalaze, poslednje kontrole, malo blize i detaljnije podatke o dosadasnjim Dg i lecenju, kako bi mogli konkretnije da razgovaramo.
Pozdrav!


_________________
sva pitanja u vezi kalkuloze urotrakta (kamen u bubregu i mokraćnim kanalima) mozete poslati na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 9:49 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Mar 20, 2007 11:46 am
Postovi: 146
Smatram da moja bolest nema veze sa ovime, zato je i nisam navela... Inace, krvna slika mi je fenomenalna, kao i biohemija... krvni pritisak uglavnom malo nizi, oko 105/65... ali takav je oduvek i nije pravio smetnje.. a i nije toliko nizak za moje godine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Dec 28, 2007 10:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 9:07 pm
Postovi: 1484
Lokacija: VMA
Ne postoji pritisak za odredjeno godiste, no, ako vama do sada nije smetao a oduvek je bio nesto nizi od uobicajenih vrednosti, verovatno da vam on ne stvara smetnje. Sto se kafe i cole tice, izbegavajte ih, jer hoce da provociraju nesanicu, nervozu i poremecaje srcanog ritma.
Ukoliko se tegobe nastave, a kazete da vam je KKS sa biohemizmom u referentnim vrednostima, prosetajte malo do kardiologa.
Pozdrav!

_________________
sva pitanja u vezi kalkuloze urotrakta (kamen u bubregu i mokraćnim kanalima) mozete poslati na [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ] 
Idi na stranicu   1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 318 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: