Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Sta da radim
PostPoslato: Uto Jan 31, 2006 10:31 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Jan 31, 2006 8:49 pm
Postovi: 1
Imam bebu od tri meseci...skoro od rodzenja hranim je formulom(NAN).sve do skoro dobro je napredovala jela je bez nikakvih problema.Evo ima nekoliko dana ,hoce da jede,place ali kad pocne da pije napravi nekoliko gutljaja i pocne da se gadi,da se grci ,da se steze,i posle toga kao da je popila sve a ustvari 10-20 grama i nastavja kao da vise nije gladna ,dnevno popije oko 200 grama staj je strasno malo. Bila sam i kod lekara(pedijatra)i kaze da nema nikakvi obolenja,mislim nazeb,temperatura ili bilo sto.mislim da cu poludeti.
Ima oko 5100 grama a rodila se sa 2700grama
IMA LI KO ISKUSTVA ..MOLIM NEKA JAVI


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 01, 2006 12:00 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jan 23, 2006 7:46 pm
Postovi: 26
Lokacija: Skopje Makedonija
kada je moj Miha imao isto toliko 3 mes. imao je iste simptome pa je na kraju izaslo da se radi o upalu uha. Pritisni ga za uvo i ako place onda je to to . Ako nije probaj promeniti polozaj hranenja mozete i u krevet pa ti da ga naslonis na ruku i da jede ali da znas da je u doba kada sve vise prati stvari iko sebe i gubi interes za hranu. Ne znam na koliko sati jede i kakva je krvna slika ali nemoj da brines jer kad ogladni dobro na pr. nakon 3 sata i te kako ima da jede. Promeni i flasicu ili nesto ucini drugacije. Moj je hteo da jede u moje ruke dok ga setam po stan. Nemoj to ciniti. Probaj i pisi opet. Samo se ne sekiraj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Feb 01, 2006 1:27 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Maj 02, 2005 10:18 am
Postovi: 168
Lokacija: Subotica u srcu
I ja mislim da je u pitanju upala uha posto smo i mi imali slican problem,doduse malo kasnije. Ako beba place i kad probas da je stavis u krevet tj. u horizontalni polozaj onda je sigurno uho jer u tom polozaju se povecava pritisak na bubnu opnu i raste bol. Ako mozes da odes kod drugog pedijatra da joj pregleda usi.
Takodje probaj da promenis polozaj za hranjenje-vise sedeci.
Pozdrav i javi sta je bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 06, 2006 3:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Dec 31, 2005 4:57 pm
Postovi: 26
Imala sam slican problem, samo sto je moj malisa bio 2.5 meseca, sa razlikom sto sam ja mog dojila. Odbijao je i dojku i flasicu, povratio je jednom kad sam ga naterala da jede i odustala od toga. Ne znam da li je uticalo to sto smo mu poceli ubrizgavati dva tri puta dnevno Marisol (rastvor za nos) i posle ispumpali iz nosica sto smo mogli ili nas je proslo samo od sebe posle par, mozda cak i nedelju dana. Javi sta se desava.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 82 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: