Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Visestruka povreda skocnog zgloba!!POMOC!!
PostPoslato: Ned Dec 07, 2014 7:29 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 07, 2014 7:07 pm
Postovi: 1
Pozdrav, prvi put sam povrijedio skocni zglob u septembru 2012 godine na treningu..otok,bol nemogucnost pokreta.Doktor kaze 15 dana imobilizacije (7 dana sam ispostovao, skinuo gips i nastavio normalnim tokom treninzi i ostalo) u decembru 2012 godine ponovo sam ga povrijedio gdje sam ispostovao 15 dana imobilizacije te odradio fizikalne terapije.Nakon toga sam ga ponovo povrijedio ali doktoru nisam isao nego sam se kod kuce lijecio (R.I.C.E) posto je za 5 dana sve bilo u redu malo sam odmorio te nastavio sa treninzima.Bez povrede sam bio par mjeseci gdje sam se maximalno pripremao za sezonu,presao u drugi klub te u novembru 2013 godine sam ga ponovo povrijedio ovaj put " zestoko " dijagnoza "Lasio lig t.f. et daltoid.dex. odustane se od imobilizacije zbog otoka,lokalho hladno Lioton gel spolja analgetika pp" nakon toga 6 sedmica imobilizacije koju sam ispostovao, pa 15 dana fizikalne terapije i pauze na treningu od skoro godinu dana.Prije mjesec dana sam se ponovo poceo pripremati odigrao dvije utakmice sve bilo u redu, da bi jucer u prvoj minuti posle skoka za loptu i doskoka na noge osjetio bol ispod zgloba.Bol se javlja prilikom savijanja zgloba prema sebi i prilikom savijanja koljena i naginjanja naprijed.Nema otoka.Nadam se da mi neko moze pomoci jer ne bi da odustanem od kosarkaske karijere pa makar i amaterske.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Visestruka povreda skocnog zgloba!!POMOC!!
PostPoslato: Pon Dec 08, 2014 10:27 am 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Ако је до зарастања и регенерације хрскавице и осталог ткива, много ће помоћи ако један јак магнет учврстиш на зглоб и носиш га бар 20 сати свакодневно. Магнет овакав https://www.magnet-shop.com/neodymium-m ... ::245.html или ако ти је овај превелик овакав https://www.magnet-shop.com/neodymium-m ... :1290.html

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 90 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: