Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: DA LI JE NEKO CUO ZA DOKTORA TALE?
PostPoslato: Ned Jul 08, 2007 6:40 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Pet Mar 24, 2006 6:23 pm
Interesuje me da li je neko cuo ili mozda imao iskustvo sa doktorom zvani Tale pravo ime ne znam,znam da ima ordinaciju u hotelu intercontinental,nisam ni suguran za sta je specijalista samo znam da mu se obracaju ljudi sa problemima kicme i kazu da je jako dobar ali i isto toliko i skup.[/b]

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 08, 2007 9:05 pm 
Stalni član
Stalni član

Pridružio se: Pet Mar 04, 2005 12:42 am
Ako nisam pobrkao o kome se radi, on nije lekar.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Ned Jul 08, 2007 11:21 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Pet Mar 24, 2006 6:23 pm
moguce i to,a sta jos znas,kazi,kazi.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 7:35 pm 
Stalni član
Stalni  član

Pridružio se: Uto Jun 19, 2007 1:18 am
Cuo sam za tog tipa, a pre dve-tri godine sam gledao i neku TV emisiju u kojoj je on demonstrirao to sto KAO zna. Kazem KAO jer ja nemam nikakvih direktnih saznanja o tim "narodnjackim" metodama lecenja. Medjutim, dok sam se aktivno bavio sportom imao sam prilike da srecem sportiste koji su isli na "tretmane" kod takvih narodskih vidara (zovu ih kostolomci) i po njihovom tvrdjenju uvek je to bilo vrlo uspesno. Doduse rec je uvek bila o ramenu, skocnom zglobu, potkolenici, stopalu, ruci, laktu.... Kad je rec o kicmi tu nisam siguran pogotovo zbog toga sto i lekari specijalisti za kicmu nisu bas suvereni u toj oblasti... rekao bih da mnogo jos tu nepoznanica ima... Tako da treba razmisliti dobro da li se predavati kostolomcima.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pon Jul 09, 2007 10:54 pm 
Aktivan član
Aktivan član

Pridružio se: Pon Dec 19, 2005 3:35 pm
Licno nisam imao iskustva sa njim,sad tek saznah iz posta dr.Veljka,da uopste nije lekar.Video ga samo jednom ali sam zato imao mnogo susreta sa ljudima koji su ga posecivali i koji ga hvale.Verovatno se bavi nekim manipulativnim tehnikama i to verovatno radi uspesno po onome sto sam do sada imao prilike da vidim.Takodje sam cuo i da naplacuje.Lepo bi bilo da neko napise nesto o njemu ali ko je sam imao iskustvo,da i mi znamo vise detalja. :)

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 12:39 am 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Čet Nov 27, 2008 11:41 pm
Jako me ljuti kada cujem sta se sve prica o dr. Taletu.
Svaka cast svakome, ali dr. Tale je jedan i jedini...

Ovo pisem iz licnog iskustva.
Moj suprug i ja smo njegovi pacijenti.

Discus herrnia L5-S1 je zadesila mog supruga. Samo onaj ko je imao ovu bolest moze znati kroz sta je on prosao.
Isli smo svuda gde smo mogli naci bilo kakvu vrstu pomoci.
Obisli sve bolnice i klinike koje se iole bave ovom bolescu.
Potrosili gomilu para da bi njemu bar malo bilo bolje.
Pri tom je non-stop bio pod lekovima i injekcijama koje mu ni za kratko nisu otklonile bol.
Uzasna bol u levom kuku, koja se spustala sve do stopala nije mu davala mira skoro dva meseca.
Na kraju mu je i palo stopalo, tako da ga uopste nije ni osecao...
Svi doktori kod kojih smo bili, a verujte bilo smo kod mnogih, su preporucivali operaciju.
Na pitanje kolika je uspesnost operacije govorili bi 50%, sto je moglo da znaci da bi mu stanje i posle operacije bilo isto!!! I onda cemu to???

M.M. ima 30 godina, u braku smo tri godine i jos nemamo dece.
Nismo zeleli nista da rizikujemo.

O dr.Taletu sam cula samo reci hvale od ljudi koji su se lecili kod njega.
Posle mesec dana pokusavanja da sutim u kontakt sa njim napokon sam uspela. Mom odusevljenju nije bilo kraja.
Zakazao nam je termin istog dana.

Verujte mi da nisam od onih koji lako veruju drugima, ako se sami ne uvere...

Posle samo JEDNOG minuta, koliko se moj suprug zadrzao kod doktora Taleta u sobi, izasao je i rekao da nema vise bolova. Stajao je pravo, sto do tada nije bio slucaj...

Jos uvek ide na terapije posto jos uvek malo hramlje, ali doktor Tale je ubedjen da ce se i to srediti. I ja mu verujem!!!

I da napomenem doktor Tale je specijalizirao microhirurgiju ( da, da neverne Tome microhirurgiju) , i verujte mi da zasluzuje ne samo postovanje nego mnogo, mnogo vise od naseg naroda kojeg neizmerno voli.

Vrh

Tema posta:
PostPoslato: Pet Nov 28, 2008 9:54 pm 
Stalni član
Stalni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Covek je pre svega fizijatar pa posle sve ostalo, akupresurolog i ko zna shta je sve josh specijalizirao poshto pola godine nije u bgd.

Ordinira u Hotelu Interkontinental, soba 218, ali pozovite recepciju hotela pa ce vam oni reci da li je u bgd i ako nije kada se vraca.

Vrh

Tema posta: Re: DA LI JE NEKO CUO ZA DOKTORA TALE?
PostPoslato: Pon Maj 17, 2010 10:58 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Uto Jan 12, 2010 11:21 pm
Ono što ja mogu da kažem za ovog dr je vezano za plaćanje ,jer ipak mi živimo u zemlji Srbiji ,na brdovitom i siromašnom Balkanu.Naime doktor nije hteo da kaže ,ni pod razno svoju cenu ,prvih 5 tretmana od po 2 minuta(dijagnoza početak početka diskusa) po njegovom opisu "lakog slučaja".Na insistiranje pacijenta svaki put bi mu rekao "Ma ne brinite ,vi ste lak slučaj moći ćete vi to da platite još ćemo da damo i popust"!
I onda ,dolazi 6-ti tretman i saopštava da treba ugovor da se sklopi ,da daje garanciju godinu dana(o čemu on priča o kompjuteru,kolima ili kičmi?!) da će tretman trajati još mesec i po dana i da je cena 700 EUR!!!!!!
Zamislite kakv ŠOK!!!Ako ja pitam svog doktora koliko će me to koštati onda treba to i da kaže pa ja ako mogu lečiću se a ako ne mogu zahvaliću mu se i reći doviđenja al ja ne mogu toliko da vas platim što ne znači da vi ne vredite toliko.
I ovde nije pitanje da l on vredi toliko il ne ,vredi on sigurno ali nastup mu nikako nije dobar.Pa nismo mi Šumaher kojeg je lečio i dobio mercedes(bar tako pričaju)!

Vrh

PostPoslato: Pet Okt 29, 2010 6:11 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Pet Okt 29, 2010 5:47 pm
Vidim ovde da ljudi neznaju ko je ustvari DR TALE, ali slozicu se sa Tanjom22,ko nije imao iskustvo sa njime nemoze da komentarise. Mene je pre nekoliko godina lecio i zahvaljujuci njemu sada funkcionisem kao normalan covek. kao prvo on nije kostolomac,da bi preuzeo nekoga da leci mora videti njegove nalaze,i otvoreno ce da kaze da li to moze da izleci ili ne,nema zavlacenja. Jeste,i ja sam isao 3 ili 4 puta pa sam onda saznao koliko kosta terapija,ali do izlecenja a ne zalecenja,i sada kad vratim film unazad i duplo da me je kostalo vredelo je svaki dinar, a svi mi kada bi stavili na papir koliko smo dali para kojekakvim drugim lekarima,dosli bi do zakljucka da smo njima dali mnogo vise para,bar kod mene je to slucaj. A to sto je napisano da je dobio mercedes od Sumahera,ako je to istina onda svaka cast,covek je verovatno iz zahvalnosti to uradio, a i to mnogo govori o njemu,nebi Sumahera lecio bilo ko. Toliko od mene,verujte,to sto sada mogu normalno da funkcionisem dugujem samo njemu,a u pitanju je diskus hernia. Pozdrav svima!

Vrh

PostPoslato: Pet Nov 05, 2010 1:02 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Pet Nov 05, 2010 12:46 pm
kako je tacno ime dr.Taleta? Ima li neko br.telefona? I sam imam probleme sa diskus herniom,l4,l5,s1...Vidim da je nekima pomogao,interesujeme koliko uspesno i kojom metodom leci?

Vrh

PostPoslato: Pet Nov 05, 2010 11:28 pm 
Stalni član
Stalni član
Korisnikov avatar

Pridružio se: Uto Mar 25, 2008 2:32 pm
Zove se Tihomir, broj sam vec rekla koji je, zovite 988 i trazitebroj telefona recepcije u hotelu i kazite broj sobe i dobicete sve informacije!

Lechenej se zasniva na refleksologiji i akupresuri!

Vrh

PostPoslato: Sub Dec 25, 2010 2:08 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Sub Dec 25, 2010 1:47 pm
Pozdrav!
Pre više od 15 godina sam išla kod dr Taleta, i moja mama,zbog kičme, koju su uneli, a izašla je bez bolova na svojim nogama. On je neverovatan, a što je najbitnije, ako prihvati lečenje, garantuje izlečenje, inače vas ne prima.
Nije lepo da neko piše na pamet stvari o kojima nema pojma i da time omalovažava ljude i daje pogrešne informacije.
Dr Tale je Tatomir Drinčić, jedan od najboljih mikrohirurga na svetu (bar tada je bio), na specijalizaciji je bio kao stipendista Ujedinjenih Nacija,tada je sarađivao sa lekarima na VMA. To što on radi je akupresura.
Što se tiče cena, slažem se da su ogromne za naše uslove, ali koliko zdravlje košta???? Da li postoje pare koje bi mogle da plate život bez bola, i izlečenje od nečega gde je klasična medicina nemoćna. To što ne kaže cenu odmah je zato što mora da proceni kako organizam reaguje i koliko će trajati terapija.
Pored ortopedskih problema, znam da je lečio i muški i ženski sterilitet vrlo uspešno.
Ko ima mogućnosti, od sveg srca preporučujem dr Taleta.

Vrh

PostPoslato: Pet Avg 19, 2011 2:18 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Pet Avg 19, 2011 1:33 pm
bila sam pacijent dr.tale mozda dve tri godine sam isla s malim prekidima kod njega na terapiju,tad i tc piramida.sta je on studirao i gdje,to neznam,moj slucaj tj.dijagnoza bila je diskus hernija l5 s1,diskopatija i jaka lumboishialgija,pre njega obilazila sam razne doktore,i priznate i nepriznate tj.narodske,niko mi tad nije pomogao dok nisam otisla kod taleta i necete verovati pomoglo je.samo ko hoce kod njega da ide bez snimka ct ili magnetne nece vas tretirati,covek je genije ,nacin na koji on radi nije bolan a vi ste posle par tretmana znatno bolje,u ovoj drzavi pare jesu problem i meni je bilo skupo ,jos izbeglo lice bez stana,posla.verujte ,samo onak koji je imao takav problem moze da me razume,tale nije ni lopov ni prevarant,vrlo prijatan covek od oko 50 god.al majstor u svom poslu pa zar bi mogao svako da bude fizioterapeut intera,e to nemoze svako ako je i dobio taj automobil sta kome smeta.ordinaciju sad ima u hot.interkontinental.ja mu zelim sve najbolje i vama koji ovo citate.pozdrav za sve.

Vrh

PostPoslato: Sre Sep 14, 2011 11:27 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Sre Jun 08, 2011 12:04 pm
Mozda nije direktno vezano za naslov teme, ali me zanima da li ima tema o namestanju atlasa po metodi dr.Shumperlija?
Ja imam pozitivna iskustva sa tim pa bih se ukljucila u rasparavu i iznela iskustva.
Za dr Talea sam cula ali nemam saznanja o uspesnosti izlecenja.

Vrh

PostPoslato: Pet Jan 27, 2012 3:17 pm 
Novi član
Novi član

Pridružio se: Pet Jan 27, 2012 3:06 pm
Da li neko zna neki broj da se kontaktira dr Tale?Tj kako da se zakaze pregled kod njega?Znam da je trenutno u Bg i da radi u Interkontinentalu ali ne zele da ga kontaktiraju sa recepcije vec samo preko njegovog mobilnog pa ako neko zna neka napise hitno je

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 49 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Izdvajamo za vas:

Sva vremena su u UTC + 2 sata