Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Čet Mar 05, 2015 9:11 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
izveli smo punca kuci, zracenje zakazano za 15 dana, ali unoc je poceo da gubi dah..bas kad sam ja stigao sa puta i doneo ulje. Morali smo hitno sanitetom da ga vratimo za Uzice, jedva sam nagovorio dezurnog doktora da se radi punkicija i uspelo je, izvadjeno je 2l tecnosti braon boje i punac je prodisao ali pokrenut je usput neki tromb kao posledica, javilo se jos preko dana sa gusenjem, desna ruka je natekla i poplacela tamno plavo. Sad ga boli strasno, izgleda da nije gangrena, napipan je puls ali ni morfijum ne pomaze.
U principu, za kratko vreme je se drasticno nekoliko puta sve okrenulo u smislu poboljsanje-pogorsanje, sve mi lici da je kasno..jednostavno kasno je i otkriveno, bezmalo u zavrsnoj terminalnoj fazi.
Ono sto mogu sad reci je da sam siguran da cim se osete bolovi u ledjima, gusenje, temperatura i sl...ici kod doktora i odmah traziti skener..ako je bolnicki nesipravan (kao i uvek) onda odmah kod privatnika!!! Jako je vazno....jer vreme curi.

Ja sam inace, onako umoran i neispavan, skoro da nisam spavao 3 dana i vozio sam non stop...probao sinoc canabis..uzeo sam za velicinu zrna pirinca jer sam zeleo da vidim kako deluje, recimo da li ce da me gusi, pa da znam da ne dajem u tom slucaju puncu...
definitivno me je omamilo, poceo sam da se cudno osecam..mozda i neprijatno ili u svakom slucaju drugacije, glava mi je nesto otrnela jedno sat vremena, malo se oduzeli ekstremiteti, usporen govor i sl..pa sam trcao napolje i provetravao se a onda sam morao da nosim punca na stolici u sanitet niz stepenice, pa da vozim za Uzice i to me je malo otrglo..znaci, da sam uzeo 3 x tako na dan..Bogami bio bih u krevetu ili ko zan sta bi bilo sa mnom..jako je ono ipak.
Ujutru sam spavao ispred bolnice u autu mozda 3 sata, smrzao sam se ko nesreca, nisam bio ni novac u zurbi poneo, lose smo se svi obukli i tako...jos jedna bitna stvar u tim konfuznim stvarima MORA mozak ostati pribran sto je vise moguce!!!MORA da se zanemari i tamo sto rodbina panici i place i prevrce se u nesvest, i sto sam imao i gumi defekt usred guzve, i policija me kaznila za brzu voznju i more sporednih problema...onaj ko vuce te stvari mora ostati pribran i dosledan..inace ce sve biti jos gore. To je jako vazno.

pozz,

cubica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Mar 06, 2015 11:05 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 06, 2015 10:39 am
Postovi: 1
Gde si nabavio ulje,cubica?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Mar 06, 2015 3:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
ekinp je napisao:
Gde si nabavio ulje,cubica?


iz Hrvatske, ali ako bude kome trebalo kontakt ili nesto oko toga, davacu moj broj u PM pa da se cujemo, ne preko foruma i iz razloga bezbednosti a i zbog kojekkavih komentara, lakse mi preko tel da objasnim kako sam i sta uradio i uopste je vazno cuti se sa ljudima, lakse je i sigurnije, i valjace da podelimo svako iskustvo, lakse bude onom ko juri lek :( znate i sami sve. Meni je trebalo 15tak dana da pronadjem par sigurnih dobavljaca.

cubica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Ned Mar 08, 2015 4:21 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 20, 2014 12:22 am
Postovi: 11
cubica je napisao:
ekinp je napisao:
Gde si nabavio ulje,cubica?


iz Hrvatske, ali ako bude kome trebalo kontakt ili nesto oko toga, davacu moj broj u PM pa da se cujemo, ne preko foruma i iz razloga bezbednosti a i zbog kojekkavih komentara, lakse mi preko tel da objasnim kako sam i sta uradio i uopste je vazno cuti se sa ljudima, lakse je i sigurnije, i valjace da podelimo svako iskustvo, lakse bude onom ko juri lek :( znate i sami sve. Meni je trebalo 15tak dana da pronadjem par sigurnih dobavljaca.

svaka tebi cast za tu kupovinu ulja...ja to ne bih nikada uradio...bas iz razloga sto je to sve na crnom trzistu,nelegalno i mogla je biti macka u djaku......ova ti je dobra ...sigurni dobavljaci.....jedina po meni sigurica je pravljenje sopstvenog ulja.........

Želim svim onim osobama koje zele tako kupiti ulje u džaku da skrenem paznju na ovo:
..........1gram kanabisa na ulici je od 500 do 1000 din.
..........ja sam od 400 grama kanabisa(samo cvetova) dobio 40ml ulja
..........digitron u ruke,pa izracunajte koliko kosta pravo ulje od cvetova kanabisa

znam da ce me" neki" kritikovati zbog svoje iskrenosti,ali ja nikada nisam i necu igrati prljave igre....pozzz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pon Mar 09, 2015 7:44 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Mar 09, 2015 7:38 pm
Postovi: 1
Postovani,
Imam 6 bocica ulja od po 10 ml koje smo dobili iz Amerike.
Ulje je koristeno uspesno za terapiju u toku prosle godine.
Ukoliko je potrebno nekome slobodno me kontaktirajte porukom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2015 11:11 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Mar 10, 2015 11:02 am
Postovi: 1
Sestra mi ima rak dojke. Moze li neko da me uputi gdje mogu da kupim ulje od kanabisa?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2015 11:37 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
@pirs9002, ma znam sve ali znaj ga sad kad se zuri i vreme curi, ja sam nabavio od ovih jer mi je potvrdjeno iz blizih izvora da ga koriste i da deluje, cak sam i sam probao da se uverim..i opilo me je..sve drugo ne mogu da potvrdim :(

Inace, moram da vas obavestim da ulje nismo ni stigli da apliciramo...samo jednom, punac je umro 7.3. u 8 ujutru, na zalost. Bolest je tako rapidno napredovala da je to prosto neverovatno, noc pred smrt smo bili u bolnici i dali smo mu malu kolicinu i zaspao je, ujutru kad smo dosli vec je bilo gotovo...kazu da se nije mucio, nije imao bolove, za 5 min je bilo gotovo sve..

Tako da..ne mogu nista da potvrdim niti pruzim ikakav dokaz da je ulje dobro, na zalost, a voleo bih da mogu, lakse bi nam bilo svima.

Dan pre toga, stigli su nam i ubrzani rezultati iz Beograda sa plocica uzorak krvi..javili su da je krv prepuna metastaze i da je prici kraj...izgleda da je ovde vec bilo kasno sve jos na pocetku otkako smo saznali da ima karcinom i jos mnogo pre...

Ono sto na kraju moram da kazem, jer valja svaka info, karcinom je bio Adeno tipa..to ej nepusacki a punac je ostavio cigare pre 7 godina!!! Pusio je oko 30 izuzetno mnogo a onda naglo prestao i eto...

Dakle, ni cigare ni alkohol ni slicne droge ne valja napustati naglo!! Vec povremeno inace izazivaju ogroman stres za organizam!!! Sve u zivotu mora biti umereno i dosledno...sve nagle promene izazivaju stresove koje uz pad imuniteta dovode do aktivacije ove bolesti.

pozzz,

milan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2015 11:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
vezano za cenu trave po ''podzemlju'' imao sam ponudu iz Subotice 3e/1gr...preko prijatelja,,istrazili su za mene taj deo..jer sam sve probao...ali mi je prijateljski rekao da iako toga (na zalost) ima na tone...da je losa!! i da samo 2-3 x u mesecu naleti dobra trava...cak ni oni ne znaju koja je dobra..pola je izgled a pola je proba..znaci moraju da prbaju pa ako ih opije dobro..nju vrednuju kao bolju..

cubica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2015 2:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 04, 2015 6:18 pm
Postovi: 4
cubica,
ja ne mogu da vjerujem šta vam se ovako brzo izdešava. Zaista sam zatečena?! Iskreno moje saučešće. Zaista ne mogu da vjerujem. Možda je jedina utjeha to što se nije patio. Ali čovjek nikad nije spreman kad neko njegov drag odlazi. Ni da mu je 300 godina.
Koliko je imao godina? (ako nije indiskretno)

Jjoš jednom moja iskreno saučešće cijeloj porodici!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2015 4:13 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
pa eto..u 58. godini :(
zao mi je sto javljam ovako, ovde je zestoko uznapredovao karcinom za kratko vreme i kasno je otkriven vec u terminalnoj fazi plus su se pojavili dodatni problemi sa srcem, tako da molim sve da ih ova info ne sputava nego da se NE ODUSTAJE NIKAD, nada uvek zadnja umire!!! Ja jos uvek verujem da je izlecenje moguce!!! I zelim svima od srca da uspeju u tome i da se nikad ne predaju, a da ce sva ova prepiska malo po malo dovesti do vece baze znanja kako i sta raditi u takvim slucajevima ali i kako preventivno delovati da do toga uopste i ne dodje.

cubica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2015 4:40 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 20, 2014 12:22 am
Postovi: 11
[quote="cubica"]pa eto..u 58. godini :(
zao mi je sto javljam ovako, ovde je zestoko uznapredovao karcinom za kratko vreme i kasno je otkriven vec u terminalnoj fazi plus su se pojavili dodatni problemi sa srcem, tako da molim sve da ih ova info ne sputava nego da se NE ODUSTAJE NIKAD, nada uvek zadnja umire!!! Ja jos uvek verujem da je izlecenje moguce!!! I zelim svima od srca da uspeju u tome i da se nikad ne predaju, a da ce sva ova prepiska malo po malo dovesti do vece baze znanja kako i sta raditi u takvim slucajevima ali i kako preventivno delovati da do toga uopste i ne dodje.

cubice......sta reci........duboko saucesce...............ja nastavljam borbu kod svog tate sa kanabis uljem..........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Uto Mar 10, 2015 7:59 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Feb 04, 2015 6:18 pm
Postovi: 4
cubica je napisao:
pa eto..u 58. godini :(
zao mi je sto javljam ovako, ovde je zestoko uznapredovao karcinom za kratko vreme i kasno je otkriven vec u terminalnoj fazi plus su se pojavili dodatni problemi sa srcem, tako da molim sve da ih ova info ne sputava nego da se NE ODUSTAJE NIKAD, nada uvek zadnja umire!!! Ja jos uvek verujem da je izlecenje moguce!!! I zelim svima od srca da uspeju u tome i da se nikad ne predaju, a da ce sva ova prepiska malo po malo dovesti do vece baze znanja kako i sta raditi u takvim slucajevima ali i kako preventivno delovati da do toga uopste i ne dodje.

cubica

Uuuu mlad čovjek, baš mlad. Strašno. Pretpostvljam da nije išao doktoru ni kada je bio ''zdrav''. Mi smo ponekad sami krivi, zapustimo se, i sa mišljenjem šta meni može biti.... mada neki ljudi i svjesno neće da idu doktoru. Kažu dodijao im ovakav život pa da što prije završe sa njim. Ja ih u svojoj blizini imam sa takvim mišljenjem.
Nemam riječi!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Mar 25, 2015 10:24 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Mar 25, 2015 9:53 am
Postovi: 1
Ako neko ima pouzdan kontakt kako doci do kvalitetnog ulja sa vecim procentom thc-a molim da mi javi na bebimatea@ hotmail .com
Nije mi bitno iz koje je zemlje i gde moram da idem po njega samo da nabavim kvalitetno.
Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Sre Mar 25, 2015 3:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 20, 2015 10:39 pm
Postovi: 23
poslao sam vam PM ...

Milan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ulje od kanabisa-Canabis Oil, leči sve
PostPoslato: Pet Mar 27, 2015 11:41 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 06, 2015 7:08 pm
Postovi: 1
Postovani,
Ko ima proveren kotakt za ulje kanabisa u Holandiji, Poljskoj ili Ceskoj, molim da mi javi u PP. Radi se o raku pluca.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 513 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 102 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: