Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: los rad srca i nizak pritisak.
PostPoslato: Uto Sep 02, 2014 1:58 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Sep 02, 2014 2:13 am
Postovi: 6
Obracam se ovde ljudima sa iskustvom kako bi mi pomogli, jer kod nas gde ja zivim, su doktori najmanje doktori.
Jos pre pola godine sam imala problema sa nedostatkom gvozdja, skroz je biko na minimumu, uzimala sam ampule i lekove da pijem, pa je bilo bolje.
sad ne znam dal da sumnjam na to, jer kad god ustadem dok sedim, lezim, meni je tesko u glavi, stvori se kao neki vakum i skroz mi potamni ispred ociju, kao da izgubim svest, i posle nekoliko sekundi prestaje.
Dalje...
Pre par nedelja je poceo bol negde ispod pazuha kod dojke na levoj strani, doktor opste medicine kaze da je to srcani misic, pocelo je lose pumpanje srca, osecala sam kako stane pa ponovo kuca i kako bas tesko pumpa, kao da ce izaci iz grudi. Konstantno tri nedelje mi je bio jako nizak pritisak 90 sa 50, 100 sa 60, nekad i 80 sa 40. Kada mi je doktor opte prakse izmeriopritisak kaze da nije strasno i da i ona uvek ima nizak pritisak i kako to podnosi. Na sve ovo sto sam rekla, dobila sam uput za labolatoriju, da proverim krvnu sliku jer sumnja na anemicnost, a sto se tice rada srca dobila terapiju: 1x1 midol 100mg ili cardiopirin, 2x1 bedoxin. Pritisak je i dalje nizak ali ja nisam dobila ni uput internisti ni nista. Zato mi je potrebno strucno misljenje.
Unapred hvala na odgovoru...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 64 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: