Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomozite
PostPoslato: Uto Maj 19, 2015 10:10 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Maj 19, 2015 9:46 pm
Postovi: 1
Zdravo,nova sam ovde.Cula sam da je ovaj saj mnogo dobar,pa bi zelela da svoje iskustvo podelim sa vamma i naravno da mi hitno date neki savet,jer cu da poludim,nocima ne spavam.Pre 5dana mi se zavrsila mens.normalna,skroz okej,i drugarica mi je pozajmila neki ulozak ne znam koji je bio,naravno zapakovan,koji sam nosila,medjutim kada sam ga makla od toga trenutka sam osecala svrab.Mislila sam da ce to samo od sebe da prodje,dok nisam osetila peckanje prilikom mokrenja,posto sam imala pesak pre par meseci,mislila sam da je to u pitanju.Taj svrab se vise nije mogao trpjeti,non stop sam se tusirala,sto mi je bar malo pomoglo.Ali dzabe.Nazvala sam ginekologa,i posto nije imalo mesta da mi zakaze rekao mi je da kupim krenu canestan i da je mazem spolja a takodje da pijem urinarne cajeve.Nasla sam na internetu da su brusnica i borovnica dobre za infekcije,pa sam uzela da pijem,nakon cega sam osetila da mi je bolje al bas malo,stavljala sam i malo bijelog luka.Vec dan mazem canestanom i mogu reci da mi je svrab mnogo mnogo smanjen,tek da ga sa vremena na vreme osetim.Prilikom mokrenja osecam blagi svrab,ne peckanje.Ali sirasti sekret jos stojii.A prilikom stavljanja kreme,osecam peckanje,i postaje mi bas vrelo.Molim vas pomozite mi.Ne znam sta vise da radim,strah me da je gljivicna infekcija,a za to sam cula da se ne moze izleciti.Zanima me vase misljenje? S postovanjem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomozite
PostPoslato: Sre Maj 20, 2015 3:03 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pon Avg 05, 2013 7:03 pm
Postovi: 10526
Вероватно јесте гљивична инфекција. Штета је што не знаш која марка улошка је била. Приметио сам да се све чешће јављају проблеми као што је твој, што указује на веома лош квалитет уложака који се продају. Мислим да израз "лош квалитет" није прави назив за уложак који је заражен гљивицама. Једино "оправдање" за улошке може да буде ако су лоше складиштени и били изложени влаги, итд.

Нема ти друге него да истрајеш са Канестеном. Има и других антигљивичних крема па се и оне могу испробати. Могла би да пре мазања канестеном убациш испирање содом бикарбоном (супена кашика соде бикарбоне на литар топле воде). После немој да се испираш чистом водом већ се само обриши и онда намажи.

_________________
Форум се распао па не могу да пратим нове коментаре. Можете да ми пишете на емаил записан на мом сајту www . aca . rs под Контакт.

Имајте на уму да све савете користите на сопствену одговорност.
>
aa_aca, aa aca, aaaca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Pomozite
PostPoslato: Čet Maj 21, 2015 7:52 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sub Maj 26, 2012 8:36 pm
Postovi: 176
verovatno jeste gljivicna infekcija,potrebne su ti vaginalete,mozes uzeti cansen,nistatin ili lomexin ,bilo koje u slobodnoj su prodaji,naravno obavezno se javi ginekologu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 190 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: