Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4997 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 334  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Čet Jul 31, 2014 1:20 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
Ma nije se vratio prob, pu pu..nego naidje period kad iskoci nekoliko, uglavnom male sa belim vrhom, ali nekad budu one crvene koje stoje po nedelju dana pa me nerviraju..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Čet Jul 31, 2014 2:22 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 28, 2014 5:20 pm
Postovi: 7
Bole te uvo, to je realno ništa :D A recite mi vi koji ste završili terapiju, da li vam se i ako jeste posle koliko vremena koža ponovo počela normalno mastiti ? Ili ima neko kome je ovo za sva vremena isušilo kožu što je zapravo dobra stvar :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Čet Jul 31, 2014 3:51 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
Vratila se relativno brzo, ali u skroz korektnoj kolicini, nisam kao tiganj kakav sam bio pre, i to se masti samo celo :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Sub Avg 02, 2014 2:46 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 28, 2014 5:20 pm
Postovi: 7
A da li ti si koža pojačano masti kada imaš neku fizicku aktivnost? Meni se stanje lica uvek pogoršavalo nakon što odigram fudbal ili bilo koju jaču fizicku aktivnost a dok sam uzimao roakutan bukvalno šta god da sam radio masti nema ni na vidiku (bukvalno da sam se mazao mašću ne bi je bilo od roakutana :D ). ALi sad se pitam šta će biti nakon što sam prestao prosto ne mogu da poverujem da će se to smiriti znajući kako je bilo, a pogotovu što često pikam fudbal ili trčim ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Ned Avg 03, 2014 1:54 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
Ma brate lagano, radi sve normalno, uzivaj u zivotu :D ..posle treninga kad dodjes kuci tusiranje i dovidjenja :D..ja nekad i ne odem odmah kuci na tusku posle basketa, tako da nemas frke.. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pon Avg 11, 2014 7:11 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
E drugari..treba mi necije iskustvo i informacije o kremi EFFACLAR DUO. Koji je njen zadatak? Da li mozda sluzi kao lek ili samo za negu koze? Ako sluzi kao lek da li se nanosi samo na bubiljice ili i preventivno da ne bi izasle? Hvala. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Avg 12, 2014 12:58 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 18, 2014 2:45 am
Postovi: 7
bassivity91 je napisao:
E drugari..treba mi necije iskustvo i informacije o kremi EFFACLAR DUO. Koji je njen zadatak? Da li mozda sluzi kao lek ili samo za negu koze? Ako sluzi kao lek da li se nanosi samo na bubiljice ili i preventivno da ne bi izasle? Hvala. :)


Ja sam koristio effaclar duo PLUS (+) ,ona je novija. Krema efikasno stiti od pojave crvenih i smedjih mrlja,otcepljuje pore,koristi se kod koze sklone nepravilnostima.Nanosi se na celo lice. Bez parabena je . Nanosi se ujutru i uvece,nakon ciscenja lica gelom.

Kremu sam koristio oko mesec ipo-dva i zaista je izvanredna.Nije masna,koza je brzo upije i nekako sam imao osecaj kad je nanesem da su mi fleke od bubuljica manje vidljive.Mirise,i mislim da je krema vredna svih pohvala,kao i ostali LRP proizvnodi. Takodje mi je prilicno brzo uklonila flekice od bubuljica i nepravilnosti koje imam. Koza mi je lepo prihvatala kremu do nedavno,od kad je lice uzasno pocelo da me pece nakon njenog nanosenja,iz meni nepoznatog razloga.Juce sam je naneo na lice i bukvalno sam dobeo kao opekotine u predelu usana. Definitivno je najbolja krema koju sam do sad koristio,ako izuzmemo problem koji mi je napravila i definitivno bih nastavio da je koristim kad bih bio u mogucnosti.Takodje sam procitao negde da krema ne pomaze(tacnije ne hidrira dovoljno) kozi koja je dosta suva. Nadam se da sam ti malo pomogao,pitaj ako te zanima jos nesto u vezi kreme.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Sre Avg 13, 2014 9:19 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Jan 08, 2012 4:59 pm
Postovi: 141
Anonimacc je napisao:
bassivity91 je napisao:
E drugari..treba mi necije iskustvo i informacije o kremi EFFACLAR DUO. Koji je njen zadatak? Da li mozda sluzi kao lek ili samo za negu koze? Ako sluzi kao lek da li se nanosi samo na bubiljice ili i preventivno da ne bi izasle? Hvala. :)


Ja sam koristio effaclar duo PLUS (+) ,ona je novija. Krema efikasno stiti od pojave crvenih i smedjih mrlja,otcepljuje pore,koristi se kod koze sklone nepravilnostima.Nanosi se na celo lice. Bez parabena je . Nanosi se ujutru i uvece,nakon ciscenja lica gelom.

Kremu sam koristio oko mesec ipo-dva i zaista je izvanredna.Nije masna,koza je brzo upije i nekako sam imao osecaj kad je nanesem da su mi fleke od bubuljica manje vidljive.Mirise,i mislim da je krema vredna svih pohvala,kao i ostali LRP proizvnodi. Takodje mi je prilicno brzo uklonila flekice od bubuljica i nepravilnosti koje imam. Koza mi je lepo prihvatala kremu do nedavno,od kad je lice uzasno pocelo da me pece nakon njenog nanosenja,iz meni nepoznatog razloga.Juce sam je naneo na lice i bukvalno sam dobeo kao opekotine u predelu usana. Definitivno je najbolja krema koju sam do sad koristio,ako izuzmemo problem koji mi je napravila i definitivno bih nastavio da je koristim kad bih bio u mogucnosti.Takodje sam procitao negde da krema ne pomaze(tacnije ne hidrira dovoljno) kozi koja je dosta suva. Nadam se da sam ti malo pomogao,pitaj ako te zanima jos nesto u vezi kreme.

E hvala..prvo pitanje-znaci od nje se nece mozda smanjiti izlazenje bubuljica? i drugo-kakav gel? da li je neophodan?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Čet Avg 14, 2014 2:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Maj 18, 2014 2:45 am
Postovi: 7
Da li ce od nje prestati da ti izlaze bubuljice..hm.Meni se stanje lica malo poboljsalo(sto se tice izlazenja bubuljica) . Ali krema odlicno otvara pore,i koliko ja znam,prvenstveno se koristi za uklanjanje flekica i nepravilnosti,za ujednacavanje tena koze.
Kakvog gela? pod ovim sam mislio na bilo koji gel za ciscenje lica,verovatno si do sad neki koristio. Bio to Avene cleanance gel,effaclar gel za ciscenje,Hidracure gel za ciscenje lica itd.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Sub Avg 30, 2014 12:39 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 09, 2014 10:40 pm
Postovi: 4
2 i po meseca od terapije i nemam nikakvih rezultata. O dalje mi izlaze velike,bolne bubuljice i nikako da mi se ocisti lice,bez da mi izadju neke nove... Jel ovo normalno? Pijem teraoiju jos 2 i po meseca,ukupno 5, po 60mg dnevno... Neki savet? Jel se nekom isto desavalo? Vidim da su ljudi uglavnom prezadovoljni cim krenu sa terapijom...pa me buni sto meni toliko treba da vidim prvi rezultat


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 02, 2014 10:49 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Feb 24, 2014 1:04 am
Postovi: 6
To je normalno, meni je izlazilo prva 4 mjeseca, bilo sve gore i gore i onda odjednom prestalo, pio sam oko 7 mjeseci, prije mjesec dana sam pestao. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 02, 2014 11:41 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pet Feb 15, 2008 6:28 pm
Postovi: 129
Marina2711,

Sasvim je normalno,cak je i pogorsanje ocekivano.Meni se sve sredilo na samom kraju,znaci posle punih 5 meseci terapije i oda tada evo 4 godine super.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 02, 2014 11:47 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jul 09, 2014 10:40 pm
Postovi: 4
Hvala ljudi,bas ste me utesili <3


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Uto Sep 02, 2014 6:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 15, 2013 12:39 pm
Postovi: 11
Pozdrav svima.
E meni sada definitivno treba ozbiljna pomoc... ne znam da li ima svrhe da vas gnjavim time koliko se lose osecam zbog lica itd... dotle da se ne mogu udati za osobu sa kojom sam 7 godina u vezi i voli me takvu kakva sam ali kompleks je preveliki i zbog drugih, tako da... tesko mi je i na posao sto ide... sve se manje druzim sa ljudim... ma razumete me.
Problem imam minimum 10 godina,sada imam 29, prvo je bilo resevanje u KOTO DERMi, tu krece moje nagomilavanje problema, pa posle kod kozmeticarke nekih 3,4,5 godina vise i ne znam, nije da se problem nije smanjio ali je i dalje postojao. Naime, to su potkozne crvene, koje ne gnoje, koje bole i mogu se zadrzati nedeljama i ostavljaju fleke za sobom... Posto sam iz malog mesta, zamislite nemamo dermatologa, ali cujem prosle godine za jednog u penziji koji mi odmah prepise roaccutan, terapija je bila mesec dana svaki dan po 20 mg a narena 4 meseca po 10mg dnevno. Zapitala sam se da li je isuvise slabo, medjutim tvrdio je da nije.
Jeste bilo slabo, evo sada 5 meseci po prestanku terapije se vracaju, desni obraz se puni iz dana u dan, naravno ocaj je opet tu.
Treba mi pomoc kome da se obratim, tj da me uputite na dermatologe koji su vama pomogli, npr mia_81, wucko, shomy, dana85, kneginja...
Vise ne verujem da cu ikada svoj problem resiti i bez sminke izaci napolje...
Hvala unapred svima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Roaccutan!
PostPoslato: Pet Sep 05, 2014 3:07 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 15, 2013 12:39 pm
Postovi: 11
Ne znam šta se dešava ali izgleda da nikome ne stižu poruke na pp koje pošaljem...
mia_81 molim te da mi pošalješ na pp mail na koji mogu da ti se javim.

Hvala puno


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4997 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1 ... 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331 ... 334  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 137 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: