Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 104 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:08 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 06, 2007 3:31 pm
Postovi: 297
mislim da bi sledeca dijeta mogla da bude skuvati jedno krilo od zmaja, uho od majmuna i potopiti jedan makadam da prenoci pa onda dati majji i jefimiji da se malo prociste ili napune otrovima? nikako da razlucim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:09 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
leajj je napisao:
nisam al niste na mom intelektualnom nivou pa samim tim ne zelim da gubim vreme i objasnjavam stvari koje svakako ne bi mogli da razumete. ne treba mi pretraga htela sam da vas obavestim o par clanova.

i zaista se veoma, veoma sam iznenadjena da smatrate da dajem los primer.

daj Boze da Srbija ima vise ovako losih primera u svakom vidu kao sto sam ja.

prema kome sam ja to bila uvredljiva? vi ste stavili nick macadamia koji podseca na makadam odnosno kockasto kamenje kojim su se poplocavale ulice.

ili ste vi samo drveni advokat manje inteligetnijim drugaricama?


Ne znate šta je macadamia? Toliko o Vašoj opštoj kulturi. Predlažem Google kao pomoć u odgonetanju te velike misterije. Što se Vašeg ophođenja prema ostalim forumašima tiče, pogledajte malo Vaše postove samo u ovoj temi. Ne sumnjam da će osoba sa Vašim "intelektualnim nivoom" lako uočiti o čemu govorim.

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:11 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Macadamia draga, ako se dobro organizujete u zivotu (sto ocito nije Vas slucaj) mozete mnogo toga da uradite, jer imate 24 sata na raspolaganju 365 dana u godini. Ako treba savet, slobodno mi se obratite, moze i na pp, bice mi drago da Vam pomognem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:15 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 06, 2007 3:31 pm
Postovi: 297
Ne znate šta je macadamia? Toliko o Vašoj opštoj kulturi. Predlažem Google kao pomoć u odgonetanju te velike misterije. Što se Vašeg ophođenja prema ostalim forumašima tiče, pogledajte malo Vaše postove samo u ovoj temi. Ne sumnjam da će osoba sa Vašim "intelektualnim nivoom" lako uočiti o čemu govorim.

to za mene zaista nije misterija niti me zanima. a super su vam ti arshini vi se ponasate ko seljancura i prostakusa i to je ok a kad vam neko odgovori onda se uvredjena rospija i najstrasnije osudjujete hehehe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:16 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
grazza je napisao:
Macadamia draga, ako se dobro organizujete u zivotu (sto ocito nije Vas slucaj) mozete mnogo toga da uradite, jer imate 24 sata na raspolaganju 365 dana u godini. Ako treba savet, slobodno mi se obratite, moze i na pp, bice mi drago da Vam pomognem.


A po čemu zaključujete da moj život nije dobro organizovan?

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:19 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
leajj je napisao:
to za mene zaista nije misterija niti me zanima. a super su vam ti arshini vi se ponasate ko seljancura i prostakusa i to je ok a kad vam neko odgovori onda se uvredjena rospija i najstrasnije osudjujete hehehe


To za Vas, draga leajj, itekako jeste misterija. Da nije, ne biste počinili takav gaf i reč "macadamia" povezali sa "makadamom".

Zamolila bih Vas da mi ukažete na mesto na kome sam se ponela na način koji pominjete?

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:21 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 06, 2007 3:31 pm
Postovi: 297
hocete da obelezim celu ovu diskusiju od prve do seste strane? hajte molim vas! mozete vi i sami da kliknete i ponovo sve prodjete nije valjda da moram da radim copy/paste?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:24 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
leajj je napisao:
hocete da obelezim celu ovu diskusiju od prve do seste strane? hajte molim vas! mozete vi i sami da kliknete i ponovo sve prodjete nije valjda da moram da radim copy/paste?


Zapravo, neobično bih cenila kada bi to uradili. Nađite jedno mesto u kome sam uvredila bilo kog forumaša.

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:25 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Po tome sto gospodjo ili gospodjice, niste zadovoljni svojim zivotom, nego sreca i uspeh Vam zavise od toga koliko cete osoba na forumu, da tako nazovem, nadmudrite recima. Draga moja, nije to svrha zivota. Jednom se zivi, treba se smejati, igradi, uzivati, a ne svadjati se i prigovarati. Pridruzite nam se na nasem sajtu, i shvaticete o cemu govorim. Uvek ste dobrodosli i Vi i svi ostali koji ste spremni da sa nama podelite radosti zivota.
Dodjite, cekamo Vas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jun 06, 2007 3:31 pm
Postovi: 297
hocete copy/paste?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:30 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
grazza je napisao:
Po tome sto gospodjo ili gospodjice, niste zadovoljni svojim zivotom, nego sreca i uspeh Vam zavise od toga koliko cete osoba na forumu, da tako nazovem, nadmudrite recima. Draga moja, nije to svrha zivota. Jednom se zivi, treba se smejati, igradi, uzivati, a ne svadjati se i prigovarati. Pridruzite nam se na nasem sajtu, i shvaticete o cemu govorim. Uvek ste dobrodosli i Vi i svi ostali koji ste spremni da sa nama podelite radosti zivota.
Dodjite, cekamo Vas.


Verujte, moj život je itekako ispunjen. Pogotovo smehom, naročito kada pročitam poneki post na ovom delu foruma. :wink: Inače, gospođica.

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
leajj je napisao:
hocete copy/paste?


Da. I to konkretno sa tekstom uvrede, i kome je upućena. Naravno, poželjno je da malo elaborirate kontekst uvrede.

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: as ipak pozivam da
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:44 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Draga gospodjice, ako Vam je zivot ispunjen smehom samo kada citate postove sa ovog foruma, ja Vas pozivam da nam se ipak pridruzite, bice mi osobito zadovoljstvo da Vas naucim da se smejete i drugim stvarima i uzivate u zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:47 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 11:25 pm
Postovi: 1276
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ISUVIŠE BOLESNIKA I (NE)DOKONIH ISKOMPLEKSIRANIH SNOBOVA!!!!!!KOJIMA JE TAKO DOBRO ORGANIZOVAN ŽIVOT!!! ČOVEČE,UPROPASTIŠE SVOJE DIVNE DUGE PRSTIĆE I PROTRAĆIŠE SVOJU GENIJALNOST,TJ.MOŽDANE VIJUGE NA TAKO PRAZNE RASPRAVE!!!!
JU! JU! JU! JU! JU! :lol: PA KO SE TO TOLIKO KUVA DA NE MOŽE DA ISKULIRA NI JEDNU KRITIKU? AL SMO BEEEEEEEEESSSSSSSSNIIIIIII !!!!
JA STVARNO ODOH,A VAMA , DRAGIM MOJIM PAMETNIM,SLATKIM GĐ-AMA,KOJE NE HODATE ULICAMA , KAO MI OSTALE ULIČARKE, ŽELIM PUNO SREĆE U NASTOJANJU DA NE BUDETE DEBELE,JER,JBG-A , IZGLEDA DA NIJE SVE U "KULTURI" , NI VAŠOJ DOVITLJIVOSTI I SPREMNOSTI DA POKUŠATE DA IZVREĐATE SVE,AL BUKVALNO SVE KOJI NE DELE VAŠE MIŠLJENJE...IZGLEDA,DRAGE MOJE, DA PATITE OD TOGA DA SE , BAR MALKICE , DOPADNETE I FIZIČKI....ŠTO IZGLEDA NE POLAZI ZA RUKOM...UPSSS....DIJETOM... :D :D :D...VEROVATNO JE OVO KUVANJE ZMAJEVA,MAJMUNA ITD.POSLEDICA APSTINENCIJALNE KRIZICE... :wink: MA GRICNITE NEŠTO...ČISTO DA SE SKINETE MALO SA FORUMA I MOŽDA DOBIJETE VOLJU DA ZAPALITE U POZORIŠTE...LIMUZINOM,NIKAKO ULICOM,VEĆ JE MRAK...KO ZNA...
A JA ĆU ZAISTA POSLUŠATI SAVET

JASSE je napisao:
[
Zmajche pali bre :wink:

PA ETO,PALIM.......KISSSSSSSS!!!!!!!!!!!! :D

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=jb6WHPsj ... re=related

ACTA EST FABULA. SAPIENTI SAT .
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Feb 16, 2008 10:52 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Pet Dec 14, 2007 1:56 pm
Postovi: 1351
Jel ovo zmajcek prica za laku noc za decu koja nisu dobra?
juju, koja to bese prica?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 104 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: