Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Potreban savet neurologa
PostPoslato: Sre Maj 07, 2008 2:54 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Maj 07, 2008 2:44 pm
Postovi: 10
Lokacija: Srbija
Nisam znala tacno gde da smestim temu.Ima problem koji traje vec dva meseca. Pocelo je tako sto me je zabolela leva plecka, rame i ruka. bol pocinje negde u sredini gornje polovine ledja, i kao neka zica ide kroz plecku, niz ruku sve do prstiju koje povremeno trne, kao cela saka. Tesko mi je da ruku drzim spustenu ili niz telo. Jako me boli misic ruke ispod ramena, kao da ima stalnu upalu misica. Bol me jako iritira, postala sam jako nervozna, jer nikad ne prolazi. Obavila sam niz pregleda, NMR vrata i gornjeg dela kicme. NMR vrata je pokazala znakove degenerativnih promena, NMR gornjeg dela kicme da nema diskus hernije. Radila i elektromioneurografiju, i nema znakova motorne bolesti neurona, ali nije iskljucena lezija kod prsljena C7, odnosno nesto mi iritira koren nerva. Primila sam oko 30 injekcija (voltaern, ketonal, dexason, i dva diprophosa), ali slaba vajda. Sta da radim?
Napominjem da radim, mnogo vremena provodim u voznji, imam dete od 3 i po godine oko kojeg uvek ima posla,...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: