Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: pomozite mi!
PostPoslato: Ned Dec 28, 2008 9:25 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Dec 28, 2008 8:00 pm
Postovi: 2
Lokacija: makedonija
Kako da nabavim tribestan i koliko to kosta?Kod nas u Makedoniji to nisam mogao da pronagem.ako neko zna molim nek mi pise na e-mail.Hvala unapred


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 28, 2008 9:31 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 22, 2007 11:25 pm
Postovi: 1276
Mogao bi isto pitanje da postaviš na podforumu pitanja i odgovori,da uvećaš šansu da dobiješ odgovor,napiši kao naslov teme naziv leka,ja ne znam o kakvom se leku radi pa ti ne mogu pomoći,pozdrav.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=jb6WHPsj ... re=related

ACTA EST FABULA. SAPIENTI SAT .
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomozite mi!
PostPoslato: Ned Dec 28, 2008 10:53 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sre Jul 18, 2007 1:26 pm
Postovi: 3326
Lokacija: Svuda i nigde
mrmnik je napisao:
Kako da nabavim tribestan i koliko to kosta?Kod nas u Makedoniji to nisam mogao da pronagem.ako neko zna molim nek mi pise na e-mail.Hvala unapred

Pozdrav !
Evo naletih na ovaj Blog ili ti post ,sa jednog foruma,te cu ti copy/paste ! :wink:

Nataly,

ja,odnosno moj suprug pije Tribestan takodje za povecanje broja i pokretljivosti spermatozoida.Terapija je vec pri kraju tako da pocetkom sledece nedelje idemo na kontrolu.Ako ti nije kasno javicu ti kada stignu rezultati(dan posle davanja uzorka).Ja sam mnogima pisala o ovom leku,neznam mozda i tebi,a cula sam samo pozitivne komentare od onih koji su ga koristili.Jedna cura ciji je suprug pio tribestan je sada u drugom stanju i do kraja jula bi trebalo da se porodi.Lek prema onome sto pise u prospektu ne moze da skodi,jer je na biljnoj bazi.Nemoj da vas uplasi to sto ga predstavljaju kao balkansku vijagru jer kazem ti iz iskustva uopste tako ne deluje(ako me muz ne vara jedino).Moj muz pije zadnju tablu trece kutije(inace pije se 60 dana po tri tablete dnevno odnosno ukupno tri kutije).Ne moze da se nabavi u Srbiji osim ako ti ga neka apoteka po narudzbini donese.Lek u Bugarskoj(Sofiji)kosta 35 evra i ako bas nemas nekog da ti ga donese mozemo da se cujemo ,javi mi se ja cu da zamolim coveka koji je nama donosio da i vama donese.
Veruj mi nista ne preterujem a mislim da smo u istim g . . . . . . tako da zelim da ti pomognem koliko mogu.Inace moj muz je prvo imao oligospermiu sa manje od 16 miliona a kasnije hipospermiu sa 35 i 46 miliona a sada ako Bog da nadam se bice mnogo vise zahvaljujuci Tribestanu.

MARIJA

Slika
P.S
Teshko ce biti ovde za taj lek !Stavi pitanje za pomoc !Na temi,Pitanje i Odgovori,mozda ima neko i iz Bugarske ili nekog ima tamo !A mozda i Vi takodje !
Da imam tamo bilo koga ?Pokushala bi bar !Ali nemam stvarno Slika !Nadam se da cete uspeti !!
SRECNO!
Slika Slika

_________________
Slika
"Ne jadikuj mnogo nad sitnim bolovima, jer bi sudbina mogla početi da te leči - krupnim."
Neruda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: pomozite mi!
PostPoslato: Uto Maj 24, 2011 9:18 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Avg 04, 2009 3:42 pm
Postovi: 24
za mesec ipo dana 350 000 spermatozoida! Imao je nulu jako dugo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: