Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Pomoc ........
PostPoslato: Čet Feb 12, 2009 2:28 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pon Jul 07, 2008 1:04 am
Postovi: 45
Lokacija: nalazim se svida gde mogu da se povredim
e ovako imam 14 godina i sad trenirao sam fudbal 7 godina i sad trener je imao obaveze meke i reako je da ne moze vise da nas trenira i prebacio me za Drugi klubi sad bilo je doboro tamo ali trener nije bio isti ovaj bi da igras i sa izlomljenom glavom ali njega samo zanimaju pare i da pobedi ne pita dal mozes ali nema veze i sad nekako sam se olenjio trebam da idem 5 Km-do treninga i nazadi tamo da se mucim po terenu koji ima vise blata nego trave i jos kad igramo sa 92 godistem nas izubijaju i sad a nisam neki igrac odnosno nekad odigram lepo bez greske a nekad ne mogu da se sastavim nezanm de bijem..a kad se vracamo sa treningaili opet idem 5 KM-a do kuce ili idemo prevozom koji ima nas 40 a ima 20 sedista i na pripremama mi nije bilo nesto zabavno..mislim oni se zezaju u 4 sata kad brate imamo odmor i meni nije do zezanja i zezaju se posle 12 a ja ne vidim na oci ali nema veze i sad kad kazem necu da treniram nekako me dusa boli kao da cu da placem...a ipak me mrzi da idem i izgubio pola dana i mog druga isto mrzi da ide tako i ja kazem ocu i on kaze nemoj da zaebavas toliko is trenitao i sad neces i svaki dan trening a uporedio sma 1 mesec treniranja i ne treniranja kad je bio raspust sa treningom je bio smor spavam do pola 7 i smor ceo dan izgubiom pa ne mogu sa drustvom da izadjem da se ezamo nego moram na trening a kad je bio raspust bilo je extra spavao sam do pola 2 ma extra pa basket poslepodne pa malo sony sa drugom pa do 5 ostanem budan na netu se zezam extr aje bilo i sta sad moje pitanje glasi sta da radim da trenitam i dalje ili ne ??unapred hvala...

_________________
pomozite molim vas :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Feb 13, 2009 3:06 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 02, 2002 2:00 am
Postovi: 511
:o


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: