Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: PITANJE ZA ADMINISTRATORA ....
PostPoslato: Pet Dec 24, 2004 7:02 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 22, 2004 1:51 am
Postovi: 2
CEMU SLUZI OVAJ MEDICINSKI FORUM AKO JE 50% PITANJA OSTALO BEZ ODGOVORA ! MISLIM DA (ako je uopste bitno sta ja mislim?), KADA JE U PITANJU ZDRAVLJE, VRLO BITNO JE DA POSTAVLJAC PITANJA DOBIJE KONKRETAN I TACAN ODGOVOR. MADA SE MENI CINI (a ne mora da znaci da sam i pravu!), DA JE DRUGA POLOVINA PITANJA, NA KOJA JE ODGOVORENO NEPRECIZNO I NEDORECENO...
INACE SAMA IDEJA SA OVAKVIM FORUMOM JE PUN POGODAK I AKO SE UNAPREDI AKTIVNOST STRUCNJAKA I AZURNOST ODGOVORA BICE ZA SVAKU POHVALU !!! OSTAJE NAM DA CEKAMO I DA SE NADAMO...

HVALA NA RAZUMEVANJU (ako ga bude!)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 25, 2004 12:26 am 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Dekice, forum sluzi da bi bar 50% ljudi dobilo odgovor na svoje pitanje. Posto vidim da mislis da si kompetentani da na drugih 50% odgovoris preciznije pozivam te da se ukljucis u diskusije. Ukoliko mislis da mozes durgacije da doprineses forumu, nekom konkretnom idejom ili sponzorstvom, slobodno se javi. Tako bi najbrze unapredili aktivnost strucnjaka i azurnost odgovora a vreme cekanja skratili na minimum.

U svakom slucaju, hvala i na pohvalama i na kritikama. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Dec 25, 2004 11:22 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 22, 2004 10:00 pm
Postovi: 5
admin je napisao:
Ukoliko mislis da mozes durgacije da doprineses forumu, nekom konkretnom idejom ili sponzorstvom, slobodno se javi. Tako bi najbrze unapredili aktivnost strucnjaka i azurnost odgovora a vreme cekanja skratili na minimum.


I sta sad, neko treba da vam trazi strucnjake i da vam juri sponzore. Pa tako bi i ja mogao da otvorim npr. automehanicarsku radionicu a da nemam pojma o popravci automobila i da nemam zaposlenog mehanicara. I ako se nekom popravlja automobil neka dovede svog majstora!!!

Mislim, stvarno mi nije jasno kako ste otvorili ovakav forum ovako bezveze. Niste valjda mislili da ce doktori i ljudi koji se razumeju u to (a samim tim i po ceo dan rade razne dijagnoze i lece ljude) da dodju ovde i da u slobodno vreme rade to isto. Pa ne ide to tako.

U svakom slucaju ideja za sajt je odlicna, e a sto je ovako bezveze realizovana...
Ipak najverovatnije da ce se vremenom javiti i ti strucnjaci. Ali ovo je jedini sajt koji se bavi ovom problematikom i ako ti se ne svidja, nemoj da ga posecujes, jel da?!?!
indijanci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 26, 2004 1:03 am 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Loco, ako mislis da ti je poredjenje na mestu, probaj da tako otvoris automehanicarsku radionicu... Ako znas "kako to ide" probaj da pokazes na konkretnom primeru.

Jednostavno nije moguce pronaci strucnjake iz svih oblasti za koje postoji interesovanje odjednom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Dec 26, 2004 2:05 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Okt 07, 2004 1:07 pm
Postovi: 374
Lokacija: Beograd
Iskreno rečeno ja sam na ovom forumu dobilamnoge odgovore za koje lekari jednostavno nisu imali vremena, a i stekla sam neke prijatelje koji su mi jako pomogli obzirom da su već stekli iskustvo u svemu kroz šta ja sada prolazim.
Sa gledišta jednog novootkrivenog dijabetičara ovaj forum je super stvar, a o našim lekarima neću da lajem jer svi znamo koliko traje interesovanje za pacjenta kod 90% onih kod kojih se lečimo :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Cudno je sve u nasoj Srbiji....
PostPoslato: Sre Dec 29, 2004 9:59 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 22, 2004 1:51 am
Postovi: 2
:cry: Slazem se i sa jednima i sa drugima!
Ali da bi se sajt unapredio potrebna je pomoc medicinskih strucnjaka a ne nas korisnika foruma (koji trazimo pomoc!) i za to nije potrebno nikakvo sponzorstvo vec dobra volja i malo vremena koje "nasi" doktori ili nemaju ili nece da ga trose "za njih verovatno bezveze"....
Ja nisam strucan a i sto se tice sponzorstva zivim studentski zivot pa i nisam bas u situaciji da nekog sponzorisem!
Ali Gospodine A potrazite sponzore, ima ih sigurno!
Potrazite i strucnjake valjda neki od njih imaju savest!
Meni je interesantno da u nasoj lepoj zemlji svi hoce u Evropu a niko nece da mrdne dupetom!?
Koja je to misterija srpskog mentaliteta pitam se....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Čet Jan 27, 2005 11:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
...........


Poslednji put menjao danka dana Sre Feb 23, 2005 1:06 pm, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 28, 2005 1:07 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Dec 22, 2004 10:00 pm
Postovi: 5
Evo ja se dobrovoljno javljam kao strucnjak za problem u oblasti bolesti zavisnosti, ali samo narkomanija, bez alkoholizma i pusenja i kocke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pet Jan 28, 2005 3:08 am 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Loco, drago mi je da si zainteresovan da pomognes. Osecaj se slobodnim da ucestvujes u diskusijama na tu temu. Ukoliko se pojavi potreba, formiracemo i poseban forum na temu narkomanije.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: hhhhmmmm.....?
PostPoslato: Sub Feb 12, 2005 6:35 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 5:43 pm
Postovi: 3
Ideja za ovakav forum je stvarno odlicna. Slazem se sa tim da sponzorstvo i nije od neke pomoci za ovakav forum. Po mom misljenju jedino dobra reklama moze da poveca posecenost sajta (foruma), a samim tim i kvalitetne sagovornike. Sto se tice savesti mislim da u ovom trenutku ne treba da se pozivamo na nju, ljudi danas (nazalost) rade samo za novac. Admin. treba da nadje kolege koji imaju svoje privatne klinike da se besplatno reklamiraju na njegovom sajtu, i da svi zajedno podignu nivo sajta tj. foruma.Samo interes moze da privuce ljude iz struke da ucestvuju u diskusijama. Kasnije (danas-sutra) mozda proradi i savest pa ce mo imati jedan od najkvalitetnijih foruma na Balkanu i sire, sto iskreno zelim.

_________________
Najbolji dokaz mudrosti je uvek biti dobro raspoložen!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ??
PostPoslato: Pon Feb 21, 2005 10:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sub Feb 12, 2005 5:43 pm
Postovi: 3
Da li iko gleda ovaj forum???????

_________________
Najbolji dokaz mudrosti je uvek biti dobro raspoložen!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Feb 21, 2005 10:45 pm 
Korisnikov avatar OffLine doktor.rs tim
Pridružio se: Uto Avg 14, 2001 2:00 am
Postovi: 403
Lokacija: Beograd
Da, pored svake teme postoje i dva broja. Prvi prikazuje broj poruka u postavljenoj temi, a drugi broj pregleda-citanja posmatrane teme.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: