Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autor Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 4:20 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
etro, da ti sapnem nesto u poverenju

Slika

Mnogo si nesto pocela da branis admina

Slika

Si dobro?Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 4:58 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
:D :D :D :D :D
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ma ja ti spadam u one ljude koji veruju da sve crno i nije tako crno kad vec pricamo o bojama. :wink:

E a gde si nasla te smajlije?
Otkrij nam tajnu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 5:10 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Ma jel da su simpaticni, malo razbijaju ovu ustirkanu atmosferu, pa i forum depresija.org je veseliji od ovog naseg Slika

Evo predlog adminu da ih ubaci, osim nekih par bezobraznih Slika Slika

http://www.deephousepage.com/smilies.htm

Admine, pozdravljaju te clanovi entuzijasti koji i u crnoj boji vide mnogo bele

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 04, 2007 7:02 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Slika

Nas ovaj admin Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 07, 2007 10:55 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Dzaba smo krecili...Slika
Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Apr 07, 2007 11:28 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Ma nema veze...ionako je kraj opustošio...a i jedna nova tema je pokrenuta na Pitanja i odgovori, pa mozda da se preselimo tamo...ja sam vec ostavila komentar, a imam utisak da mi nece biti i jedini. :)
Baci pogled :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 08, 2007 3:35 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Ned Maj 22, 2005 9:18 pm
Postovi: 931
I naravno, kao sto mi admin jednom prilikom rece, eto i mene da jos malo smorim... :lol: Uopste ne pratim ovu sobu pa sam propustio desavanja. Dakle, moji predlozi:

1. Banovati ObGyn

2. Legendi Ivici dati sva moguca i nemoguca prava na ovom forumu - smeniti kvazi admina Vladu.

3. Napisati PRAVILA koja ce se strogo kontrolisati i kojima ce biti ustanovljeno pod kojim uslovima i ZASTO se postovi brisu a teme zakljucavaju.

4. Reci jasno i glasno narodu KO STOJI IZA OVOG FORUMA !!!

5. Specilajno za Majju napraviti sobu HEPATITIS C. :lol:


Neko rece da pozadina bude PINK bolje... ima nekoliko prelepih foruma sto zenskih sto onih koje se bave ovom tematikom u toj boji... ali na tim forumima vlada pink raspolozenje... ovde je raspolozenje sve samo ne pink... ovde bi vise odgovarala BLACK pozadina...

Ovaj forum je definitivno i sto se tice vizuelnog izgleda i sto se tice sadrzajnosti na samom dnu, ovako izgleda phpBB softver za forum po default-u, znaci bukvalno u njega nije ugradjeno 1 promil truda.

I sami vidite koliko im je stalo do foruma kad' se 10 dana niko ne javlja na ovu temu... uzgred, uopste se ne zna ko je ko, da li je samo Vlada admin ili ih ima vise...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Ned Apr 08, 2007 4:04 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Apr 18, 2005 11:09 pm
Postovi: 312
Ja mislim da Vlada nije admin, vec samo urednik sa datim privilegijama na odredjenim podforumima.
Admin je boss koji je nesto u fazonu
Slika

Meni je pisao da kao planira promene, ali je problem u kesiranju sajta od strane pretrazivaca....mislim to je posao koji traje maximum nedelju dana i za to vreme forum moze neometano da funkcionise.Eto toliko o izgovorima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 09, 2007 12:24 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
Meni se dopada bas ova boja podloge - ne iritira oci a ni nerve. Nikako ne bi valjala pink ili roza ili crna - to sve zamara oci.
A i mnogo je vazniji sadrzaj.

Kol`ko se secam (a zaista sam dugo na ovom sajtu), ranije je ovde bila samo razmena iskustava jer nije bilo uopste lekara (a i to je nesto jel` tako).
Retko koji lekar ce se baktati sa kuckanjem i davanjem saveta zadzabe... mozda ako ima neki kozmeticki-dermatoloski salon, pa reklame radi (sto ja razumem), ali tek onako da odgovara, toga nema.
Zato, kada se pojave osobe kao sto je dr Ivica, to treba cuvati.
A nekada se dogadja da bas takve osobe budu verbalno napadane od strane nekih koji se predstavlaju kao lekari (sto ne znaci da i jesu lekari).
Zato mene interesuje, kako da budemo sigurno da je onaj ko se predstavlja da je lekar zaista i lekar, a da ne pominjem kako biti siguran da je specijalista, a tek subspecijalista (bilo je studenata medicine koji su se tako i predstavljali i koji su takodje bili od koristi).

Bilo je dermatologa (bar su se tako predstavljali) koji su pricali gluposti o hepatitisu C, sto je vrlo opasno jer su to bile dezinformacije koje su mogle direktno stetiti.

Ja sam odavno shvatila kao Net moze biti izvanredno sredstvo i za informisanje, za samoobrazovanje, ali isto tako i za prevaru!
Tako da mislim da na to treba najvise obracati paznju, a sa avatarima cemo lako.
pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 09, 2007 2:07 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 26, 2006 11:57 pm
Postovi: 3256
Lokacija: Beograd
Samo da se slozim sa Dankom, od prve do poslednje!!! :D


Pozz, majja :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Pon Apr 09, 2007 2:50 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
Što se skinova tiče, dovoljno je da admin postavi kao izbor 3 ili 4... pa da sam korisnik u podešavanjima profila odabere koji mu odgovara... Problem rešen. Džiiz... :roll:

Kao što pomenuh i drugoj temi, ne bi bilo loše da se otvori poseban deo foruma, gde će moći da se diskutuje o drugim stvarima, nevezanim za medicinu.

Nego, Danka reče nešto veoma interesantno... kako da znamo da je osoba koja se predstavlja kao lekar - zaista lekar. OK, za neke znamo, neki su ostavili puno ime, prezime, radno mesto, pa i kontakt telefone... Možda ipak ne bi bilo loše da se uvedu neki "rangovi", tj korisničke grupe, tako da će "provereni korisnici" imati određenu prepoznatljivu oznaku pored svog imena. Takođe, neka vrsta "disclaimera" ne bi bila loša, tek da se forum ogradi od eventualnih posledica nastalih praćenjem saveta datih od nekvalifikovanih osoba. Naravno, i sami forumaši, koji nisu kvalifikovani bi pre davanja bilo kakvog saveta trebalo da se ograde i naglase da nisu stručni. A ne da im skače "za vrat" ko stigne. 8) You know what I mean... :lol:

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 11, 2007 12:55 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Dec 14, 2006 9:36 pm
Postovi: 806
i tako... :roll:

mozemo mi da bistrimo nove ideje kol'ko hocemo, vidim ja da nema nista od toga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 11, 2007 8:01 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Uto Apr 06, 2004 2:00 am
Postovi: 1003
ma, samo da se opet en pojave navalentni tipovi, daleko im lepa kuca...
Ja sam rekla da sam zadovoljna izgledom foruma, ali bih se priklonila vecini sto se toga tice - mislim ako bude neko glasanje, ja sam tu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 11, 2007 10:44 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Jan 10, 2005 1:18 am
Postovi: 733
Lokacija: Beograd
Ocigledno da adminu nas jedanaest (ako sam dobro izbrojala) od ukupno 10847 registrovanih clanova ne predstavlja interesantan , a ponajmanje 'kritican' uzorak clanova dovoljno zainteresovanih da bi se bilo sta sto je predlozeno.... i realizuje. Ako izuzmeno finansijska ogranicenja, ne vidim razloga , osim ciste inertnosti, da se admin do sada ne oglasi i svoje clanove obavesti koliko su njihovi predlozi, sugestije, misljenja etc interesantni njemu makar... kao ideja. Prosto bi se mi prijatnije osecali kad bi znali da nas neko ko je zaduzen za ovaj sajt, i cita . Ovako, ostaje osecaj da je sve sto je ovde napisano oduvao prvi prolecni povetarac.

U sustini, tacno je da sam forum vrsi svoju funkciju u smislu davanja informacija na pitanja koja se postavljaju, zahvaljujuci nekolicini doktora i angazovanjem redovnih (nesto manje i sporadicnih) clanova da sa drugima razmene svoja iskustva i koliko toliko pomognu.

O konkretnim predlozima koje smo ovde dali sto se tice poboljsanja vizuelnog identiteta, bilo je vec dosta reci. O angazovanju strucnjaka iz oblasti koje nisu 'pokrivene' nismo dobili odgovor, ali je ocigledno jasan- niko ne zeli da se angazuje a da pri tom u svoj angazman nije ukljucen i komercijalni deo.

Sto se tice pravila ponasanja, ja sam i dalje za to da se oni taksativno nabroje , a clanovi koji se ne pridrzavaju, da se jedanput upozore, a zatim , ako je to potrebno i banuju. U suprotnom , plasim se da bi se onda ponovio slucaj nicka dr Optimista, koji je usao na podforum Dermatologija-Kozmetologija, pa i ako je danima vredjao neke clanove i neovlasceno reklamirao svoj salon (ako takav uopste postoji) , i dalje ostao na forumu , da bi tek posle nedopustivo mnogo upozorenja- bio udaljen sa foruma.

Kako god, ako se i nista ne promeni, forumu ce ostati verni oni koji ovde pronalaze ono sto zele, oni koji misle da je ovo za njih i u vizuelnom i sadrzinskom smislu skucen prostor, potrazice druge.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sre Apr 11, 2007 11:32 pm 
Korisnikov avatar OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Uto Sep 13, 2005 8:14 pm
Postovi: 267
Lokacija: Užice
"Admineeee... javi seee... ovce tvoje ne mogu bez tebeee..." :lol:

Šalu na stranu, na forumu svakako mora biti nekog posla, pošto sama skripta mora da se redovno apdejtuje... Što "u biti" nije komplikovano. Ako se to ne bude radilo, postoji rizik da forum jednog dana jednostavno - prestane da radi.

A s obzirom da sam se svojevremeno baktala sa FTPovima i phpBB forumima, mogu da posvedočim da dodavanje novih skinova, smajlija, modova et cetera nije komplikovan proces... Prebaciš raspakovan folder na FTP, i u admin CPu ga aktiviraš, to je to...

No dobro. Kad već admina nema, tu je moderator. 8) Sa nestrpljenjem isčekujemo obraćanje moderatora okupljenoj masi na Trgu, tj forumu, hehe. "Studenti su u pravu", zar ne? :D

_________________
Slika
Never, under any circumstances, take a sleeping pill and a laxative on the same night. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 76 Posta ] 
Idi na stranicu   Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: