Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: nesanica zbog marihuane
PostPoslato: Ned Apr 28, 2013 4:04 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Ned Apr 28, 2013 3:48 pm
Postovi: 1
Dragi prijatelji doktori, i ostala strucna lica,

Imam jedan , za neke verovatno komican problemcic, nesanicu, ali nesanicu uzrokovanu visegodisnjim svakodnevnim korscenjem marihuane. Mnogi ce reci da gresim, ali marihuana mi je najteze pala, od svega ostalog sto sam u zivotu probao, i samo se na njoj zadrzao, evo vec vise od deset godina. Jednostavno,prosla je 30-ta i dosao sam u fazu da vise stvarno nema smisla duvati svaki dan, ali organizam je navikao na dozu thc-a pred spavanje i ako legnem u krevet ciste glave, ne mogu da zaspim. Cak i kad zaspim, posle par sati, snovi su drugaciji, konfuzni, budim se,zaspim... i ujutru sam nenaspavan. Naravno, naduvan zaspim za sekundu, ne sanjam nista, i ujutru mi je tesko da ustanem, ali ustanem, navikao sam.
Sad zelim da se ocistim, da vodim zdraviji zivot, ali me je oduvek bio malo strah od lekova za smirenje. Na lekove se ljudi najlakse navuku. Tako da moje pitanje glasi, koji lek ili nesto drugo bih mogao da uzmem za laku noc, u nekoj minimalnoj dozi, kako bih lepo zaspao, a opet da ujutru mogu u 7 na posao?

Unapred zahvalan na strucnoj anonimnoj pomoci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: nesanica zbog marihuane
PostPoslato: Ned Apr 28, 2013 11:59 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Dec 13, 2012 3:42 pm
Postovi: 5202
Lokacija: Београд
Вероватно си напет па не можеш довољно да се опустиш у току сна. Прочитај шта сам писао на мом сајту w w w . a c a . r s у здравственим саветима под темом Спавање. Имам једну допуну коју још нисам поставио на сајт. Неопходна ми је доза магнезијума од 400mg уз доручак као и вечерња доза од 150mg пола сата пред спавање. Тада спавам одлично.

Велика доза магнезијума даје енергију од које не можеш да спаваш. Ако попијем 400mg увече, сан је плитак. Она горња комбинација је добитна.

Не знам да ли савет важи за било који препарат магнезијума тако да препоручујем искључиво оно што сам поставио на сајт: Now Mg400mg + Twinlab Ca+Mg150mg.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: