Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: NADRILEKARSTVO
PostPoslato: Sub Mar 01, 2008 2:49 pm 
Korisnikov avatar OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Sub Dec 01, 2007 12:38 pm
Postovi: 3083
molim administratore da sve rasprave o alternativnoj medicini prebaci u jedan podforum. ovaj forum se i zove "doktor" a ne travar, akupunkturolog, homeopata, itd.. i kada sam mu se prikljucio imao sam najbolju nameru da iskoristim slobodno vreme da svojim savetima pomognem ljudima. u poslednje vreme to postaje nemoguce, upravo zbog postova ovakve vreste, koji su postali sami sebi svrha i metastazirali su gotovo u sve podforume, tako da sam poceo da poput nekih kolega razmisljam o povlacenju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: NADRILEKARSTVO
PostPoslato: Sub Mar 01, 2008 3:32 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Čet Mar 08, 2007 10:17 am
Postovi: 225
drbgd je napisao:
molim administratore da sve rasprave o alternativnoj medicini prebaci u jedan podforum. ovaj forum se i zove "doktor" a ne travar, akupunkturolog, homeopata, itd.. i kada sam mu se prikljucio imao sam najbolju nameru da iskoristim slobodno vreme da svojim savetima pomognem ljudima. u poslednje vreme to postaje nemoguce, upravo zbog postova ovakve vreste, koji su postali sami sebi svrha i metastazirali su gotovo u sve podforume, tako da sam poceo da poput nekih kolega razmisljam o povlacenju.


Ne znam da li si citao temu koju sam juce postavila : "Kako forum uciniti boljim?" ovo sto si napisao se lepo nadovezuje na razmisljanja koja su tamo iznesena.
Ako uopste doje do neke rasprave i poboljsanja kvaliteta diskusija, treba videti da li da se forum drzi zapadnjecke medicine, ili da se uvede i ovaj PDF, samo sumnjam da bi se za njega mogao naci moderator.
Pozdrav

Padmé je napisao:
Vec sam rekla da mi je zao, mogao bi ovo da bude super forum, da ljudi stvarno dobiju informacije od strucnjaka, a vidite sta se desava :roll: .
minjab i ja smo rekle svoje kao clanovi, valjda ce se neko procitati, veliki strucni potencijal ostaje neiskoristen, a s druge strane otvara se prostor za manipulaciju.
pozdrav :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: Sub Mar 01, 2008 4:00 pm 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Sre Jan 31, 2007 9:56 pm
Postovi: 142
u potpunosti se slazhem
iskreno mislim da bi na forumu ovakvog tipa takve trebalo BANOVATI
no, slazhem se i sa idejom vishe milostivih forumasha
da im se da jedan potforum u koem bi prezentovali chudesne rezultate svojih metoda


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: