Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: disharmonija razvoja kod deteta
PostPoslato: Pet Feb 14, 2014 9:23 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 14, 2014 9:10 am
Postovi: 2
Imam sina od 8,5 godina, samohrani sam otac, dete zivi sa mnom i mojim ocem vec 4,5 godine, ljubav majke nikada nije posebno osetilo jer je ne bas posebno zainteresovana...dete je imalo cistu na mozgu po rodjenju, medjutim ta cista je nestala do 2.meseca zivota...od rodjenja je redovno pracen od strane neurologa i neuropsihijatra... sa 4 godine pocinje da cita samostalno, uz njegovo interesovanje za tehniku i razumevanje slova iz reklama na TV-u...inteligencija i nivo znanja mu je na znatno visem nivou u odnosu na njegove godine, dok je socijalna i emotivna strana na znatno nizem nivou od njegovih godina...u nekom periodu tokom prosle godine taj nesklad se poceo smanjivati, medjutim u prethodna dva meseca je postao drastican, nekad se ponasa kao da ima dve godine, cesto je agresivan, govori nepovezano, odsutno, takav je i kod odgovora na pitanja....vise ne postuje niciji autoritet, vec obavezno tera inat, takav je u skoli, takav je kod kuce, poceo je da izmislja razne stvari i da laze, kao da kreira neki svoj svet. Njegova majka ga vidja jednom nedeljno, pa i tada mu ne posveti neku posebnu paznju, vec i na njegovo lose ponasanje ne reaguje savetovanjem nego kaznjavanjem na razne nacine...sta bi moglo biti problem u svemu ovome, i kako da problem resim....da li je svemu uzrojk nedostatak majcine ljubavi....da li je mozda neka vrsta autizma u pitanju....molim za savet...postajem ocajan... :cry:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: