Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Devijacija misli i razmisljanja
PostPoslato: Sub Mar 12, 2011 12:27 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Mar 11, 2011 12:50 pm
Postovi: 1
Imam problem sa suprugom,u braku smo ne tako dugo,godinu dana,pre 3 meseca dobili smo prelepu zdravu devojcicu.Nasi odnosi na pocetku bili su veoma dobri,tj nista nije ukazivalo na ovo sto cu ispricati.Problem je sirokog spektra ne znam kako poceti,moj suprug ima kompleks vise vrednosti npr.svi su drugi nula u odnosu na njega,nicije misljenje nije ispravno osim njegovog,on je taj koji najbolje zna i td.Mozda cete misliti da preterujem ali verujte nije to sve,taj njegov pogled na svet prerasta u ljubomoru,zavist,omalovazavanje drugih i uzdizanja svoje licnosti,zbog takvog njegovog ponasanja mi nemamo prijatelje,sa svojom rodbinom nije u kontaktu jer ''oni ne valjaju'',cak i da neko svrati kod nas vidi kolko je sati i taj se vise ne vraca jer tu odmah pocinju njegovi napadi ''ljutnje na ceo svet''.Te neke promene kod njega pocela sam da primecujem polovinom moje trudnoce,misleci da je prolazno,cekala da se beba rodi,isto tako mislila promenice tada vidik,ali ne,postaje sve gori.Ima neku ludu maniju u glavi da je ceo svet protiv njega i da svi hoce da mu napakoste na neki nacin.Jednom prilikom je moj otac pokusao sa njim da razgovara,a onda je on digao frku kako mu se moji mesaju u brak i vredjaju ga.Sve je shvatijo kao uvredu,a razgovor je bio u svrhu saveta.Jednom u 7 dana,(to je ono sto me najvise izludjuje) ima te bubice da mene psihicki zlostavlja pricom kako on nema para,kako sutra nece imati za hleb,a u sustini ima dobar posao i sasvim solidnu palatu,tj nista nam ne fali.Kad god krenem sa njim da razgovaram,on odma menja temu,tj skace sa teme na temu,ako pricamo o nasoj bebi u jednom trenutku ce se prebaciti na temu o ratu u svetu npr.Ok,ja i to saslusam,pokusam da se vratim,ali ne vredi,iskljuci se i necuje me,a kad on prica,prica mnogo glasno i nesto sto nema veze sa nasim zivotom....sve deluje nepovezano.Ne znam kako da mu pridjem i sta da radim,kad se desi svadja,cutim,sklonim se u drugu prostoriju ali on ide zamnom i istresa se bez razloga i bez paznje ne misleci da li beba spava,kao da je nema....postajem ocajna.Ja kao supruga,ne bih sebe da hvalim,ali,sve sto se od mene ocekuje sve je na svome mestu.Kuca je uvek sredjena,rucak ga ceka na stolu,stvari su ovek slozene ciste,brinem se o detetu,sve je kako treba.Ako neko zna sta bi mogo da bude problem,ako neko ima da mi postavi neko pitanje,sta god,ocekujem,moram naci resenje,jer stvarno ovo postaje kosmar,hvala unapred.Moj mail ako neko zeli da mi pise je [email protected]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: