Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Help
PostPoslato: Čet Avg 22, 2013 2:04 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 22, 2013 1:43 am
Postovi: 2
Ovako.Imam 12 godina.Znam da sa mali za ove stvari,ali.Kada mi je penis u opustenom stanju,kozica lagano klizi i glavic se vidi do zadnjeg milimetra.Ali kada je nadignut ne mogu do kraja da je povucem.Masturbiram svaki dan.Uvek ispiram i glavic i kozicu posle kupanja.Malo mi je glupo da to ispricam roditeljima,pa sam zato ovde.Pomoc!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Help
PostPoslato: Čet Avg 22, 2013 4:10 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
U tvojim godinama jos ima sanse da se kozica razradi vezbom, cilj je da se i u erekciji kozica skroz lako svlaci do kraja...tokom masturbacije se trudi da primenjujes takvu tehniku da kozicu svlacis koliko je god moguce sa glavica, prema korenu, kako bi se olabavila, posebno nakon kupanja kad koza omeksa...ako vezbanje ne pomogne, najbolje je da odes kod lekara da pogleda kako to izgleda, nekad se u tvojim godinama moze pokusati i sa nekim kremama...i nema razloga da se stidis da to kazes roditeljima ako bude trebalo da se ide kod lekara, roditelji su tu da pomognu, najgore je da nesto zbog stida trpis i da ti taj problem ostane i u kasnijim godinama...najbolje je da ga resis sad, kako bi kasnije mogao da uzivas bez brige... :) znaci za sad probaj da to razradis vezbanjem, pa ako nema poboljsanja javi se na pregled da se vidi sta dalje... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Help
PostPoslato: Pet Avg 23, 2013 12:21 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 22, 2013 1:43 am
Postovi: 2
Krenuo sam to pre nekoliko meseci,i ima rezultata.Mogu u erekcije do korena da je povucem,ali kada je u erekciji glavic mi se vidi do pola.Da li to ima veze sa ovim?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 90 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: