Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Kratak frenulum i prerana ejakulacija
PostPoslato: Čet Sep 27, 2012 5:39 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Čet Avg 30, 2012 9:01 pm
Postovi: 4
E ovako, kao mali sam imao problem sa uskom kozicom na penisu, mogao sam da je prevucem preko glavica u opustenom stanju, u erekciji nema sanse, a ako bi i mogao bili su strasni bolovi. Vremenom sam tu kozicu rastezao kako mi je i receno i danas evo nemam nikakvih problema sa njom, prevlaci se preko glavica bez ikakvih problema, bilo u opustenom stanju ili erekciji. Moj problem je sledeci: primetio sam da mi je frenulum (linija koja spaja glavic i kozicu) mala i da se jako zateze kada prebacim kozicu skroz nazad, te i da povuce glavic na dole. To mesto oko frenuluma ja JAKO osetljivo, verovatno zbog pritiska koji trpi. Pri prodoru u vaginu osecam pritisak na tom delu i nakon malo stimulacije prerano ejakuliram. Isto vazi i za masturbaciju (ako pri masturbaciji izbegavam taj deo, mogu da trajem duze). Ima li resenja za ovaj problem i moju preranu ejakulaciju izazvanu osetljivim frenulom?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak frenulum i prerana ejakulacija
PostPoslato: Ned Sep 30, 2012 11:50 am 
OffLine Aktivan član Aktivan član
Pridružio se: Pon Sep 26, 2011 12:04 am
Postovi: 267
Ukoliko ti kratak frenulum smeta, tj ako vuče glavić, ako boli pri odnosu/masturbaciji, trebao bi se javiti urologu kako bi se to rešilo... U najgorem slučaju zakazaće ti intervenciju koja traje 2 minuta, nećeš osetiti ništa i ideš odmah kući, pa ako ti smeta frenulum na bilo koji način toplo ti preporučujem da se javiš urologu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Kratak frenulum i prerana ejakulacija
PostPoslato: Pet Okt 12, 2012 7:04 pm 
OffLine Stalni član Stalni  član
Pridružio se: Sre Feb 15, 2012 6:21 pm
Postovi: 77
Slazem se sa postom iznad i toplo preporucujem da odradis to. Ja nisam imao problema ni sa zatezanjem frenuluma ni sa preranom ejakulacijom a odradio sam intervenciju i jako sam zadovoljan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: