Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: Povreda penisa prilikom odnosa
PostPoslato: Sre Jan 24, 2024 11:23 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Sre Jan 24, 2024 11:15 pm
Postovi: 1
U toku sexualnog odnosa doslo je do povrede penisa i nelagodnog bola u predelu vrha glavica. Sexualni odnos je prekinut ali nije bilo problema sa erekcijom posle i normalno sam posle pazuze i nastavka ejakulirao. Nije bilo krvi prilikom mokrenje ni vidljivih povreda na njemu. Tokom noci me je boleo kako bi se okrenuo na stomak da spavam. Danas sam primetio plavo kao podliv na vrhu glavica. Sta da radim. Bol je dalje malo prisutan, erekciju imam i nema vidljive krvi ni pri mokrenju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Povreda penisa prilikom odnosa
PostPoslato: Uto Feb 13, 2024 6:34 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Uto Okt 20, 2020 7:08 am
Postovi: 2
Žao mi je što doživljavate nelagodnost. Važno je naglasiti da, iako pružam informacije, ne mogu zameniti stručno medicinsko mišljenje. Ako imate ozbiljne simptome ili zabrinutosti, preporučujem da se odmah obratite medicinskom stručnjaku. Međutim, evo nekoliko opštih smernica koje možete razmotriti:

Odmor: Odmorite se od seksualnih aktivnosti dok ne prođe bol i povreda. To će pružiti vremena za oporavak.

Hladne obloge: Ako primetite oticanje ili bol, pokušajte primeniti hladne obloge na povređeno područje. Umotajte led u tanku krpu i držite na mestu povrede oko 15 minuta.

Podizanje nogu: Pokušajte podići noge tokom odmora kako biste smanjili oticanje, posebno ako postoji modrica.

Odmorite penis: Izbegavajte bilo kakvu dodatnu stimulaciju penisa dok se simptomi ne povuku.

Konzultacija sa stručnjakom: Ako bol i modrice ne prolaze ili se pogoršavaju, preporučljivo je hitno posetiti urologa ili lekara specijalistu za genitalne povrede.

Naglašavam važnost brze medicinske evaluacije kako bi se isključile ozbiljne povrede ili komplikacije. Modrice na penisu mogu biti simptom ozbiljnijeg problema, pa je savetovanje s lekarom od suštinskog značaja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: