Prijava na doktor.rs mailing listu
Pratite nas redovno putem newslettera.

Sva vremena su u UTC + 2 sata




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autor Poruka
 Tema posta: STVARNO MI TREBA POMOC!
PostPoslato: Pet Feb 11, 2011 1:18 am 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 11, 2011 12:48 am
Postovi: 3
Pozdrav forumasima,
mislim da imam neki oblik fimoze,kod mene je problem sto ne mogu da povucem kozicu nazad.Imao sam neku ranicu na kozici(iznutra) pre mozda godinu dana i to mi je sad nekako "sraslo" sa glavicem.Ne znam da li je neko imao mozda ovakav problem.Predpostavljam da treba to hiruski da se sredi,ali ja imam strah da li ce to da boli,ne znam da li se dobija neka anestezija ili sta vec,a i blam me je malo da idem..MOLIM VAS posavetujete me.Mogu i da slikam taj "moj problem",ako znaci nesto.Hvala u napred!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO MI TREBA POMOC!
PostPoslato: Pet Feb 11, 2011 7:09 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
cetnix je napisao:
mislim da imam neki oblik fimoze,kod mene je problem sto ne mogu da povucem kozicu nazad.
to upravo i jeste odlika fimoze...
cetnix je napisao:
Predpostavljam da treba to hiruski da se sredi,ali ja imam strah da li ce to da boli,ne znam da li se dobija neka anestezija ili sta vec,a i blam me je malo da idem..
naravno da se dobija anestezija, tako da operacija ne boli, a i oporavak nakon operacije nije tezak, znaci nemas apsolutno nicega da se plasis! a i zasto da te bude blam, lekar je upravo tu da resava i taj problem, koji nije redak, znaci nisi jedini, slobodno se javi lekaru bez ikakvog ustrucavanja...neces valjda zbog blama da trpis taj problem koji se moze vrlo lako resiti? :wink: samo hrabro, idi kod lekara bez ikakvog odlaganja, sto pre to resis pre ces moci da uzivas!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO MI TREBA POMOC!
PostPoslato: Pet Feb 11, 2011 8:09 pm 
OffLine Novi član Novi član
Pridružio se: Pet Feb 11, 2011 12:48 am
Postovi: 3
hvala na savetima.samo me zanima da li je to potpuna anestezija ili? da li cu morati mozda da ostajem u bolnici par dana radi oporavka?icicu verovatno onda sledece nedelje,posto stvarno imam bas problem sa tim.Samo jos nesto,da li moram da idem odma kod urologa ili kod lekara opste prakse prvo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: STVARNO MI TREBA POMOC!
PostPoslato: Pet Feb 11, 2011 8:13 pm 
OffLine Stalni član Stalni član
Pridružio se: Čet Jan 15, 2009 7:10 pm
Postovi: 2290
kod lekara opste prakse po uput za urologa, onda odes kod njega na pregled, zakaze ti operaciju...radi se u principu u lokalnoj anesteziji, intervencija traje otpilike pola sata, nakon toga malo odlezis i istog dana ides kuci... :wink: nista toliko strasno, videces! :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC + 2 sata


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
 
Besplatno preuzmite doktor.rs aplikaciju za Vaš Android uređaj!
Ili skenirajte QR kôd sa vašim Android uređajem za najbrže preuzimanje: